نکاتی درباره زندگی و مهاجرت به یونان

نکاتی درباره زندگی و مهاجرت به یوناندر سال 1981 پس از پیوستن یونان به اتحادیه اروپا، کشور شاهد رونق بالای اقتصادی بود که در سال 2008 ناگهان متوقف شد. بحران اقتصادی یونان به شدت تحت تاثیر دهه های پر هزینه، برنامه ریزی ضعیف و فساد مالی قرار گرفته بود.

نکاتی درباره زندگی و مهاجرت به یونان

یونان سرمایه گذاری اقامت اروپا


بعضی از مناطق در یونان، چند فرهنگی هستند که به همین دلیل موج عظیم  گردشگری در این مناطق بیشتر به چشم می خورد و اگر مردم قصد اخذ اقامت یونان را داشته باشند، این مناطق را انتخاب می کنند. در سال 1981 پس از پیوستن یونان به اتحادیه اروپا، کشور شاهد رونق بالای اقتصادی بود که در سال 2008 ناگهان متوقف شد. بحران اقتصادی یونان به شدت تحت تاثیر دهه های پر هزینه، برنامه ریزی ضعیف و فساد مالی قرار گرفته بود.

با این وجود در حال حاضر، کسانی که قصد سرمایه گذاری و مهاجرت به شهرهای بزرگ یونان را دارند، متوجه خواهند شد که با وجود مشکلات اقتصادی منطقه، سطح زندگی هنوز هم بسیار بالا است. وقایع فرهنگی و اجتماعی هنوز پایه های تعامل اجتماعی در یونان را تشکیل می دهند و موانع در بخش اقتصادی محدود شده اند اما به طور کامل برطرف نشده اند.

در مقاصد گردشگری، اشتغال به کار برای خارجی ها به طور موقت و فصلی در رستوران ها و کافه ها  معمول است. مهمتر از همه این که آشنایی با زبان یونانی در اکثر این موقعیت های شغلی موقعیتی نیازی نیست. مقاصد گردشگری یونان تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان از کشورهای سراسر جهان را جذب می کنند و بنابراین انگلیسی و احتمالا یک زبان دوم اغلب تنها الزامات مورد نیاز است.

صرف نظر از محل کار، یادگیری زبان یونانی در سطح مقدماتی در تعاملات روزمره اجتماعی بسیار مؤثر است. در خارج از مناطق گردشگری، مغازه ها اغلب توسط افراد یونانی که ممکن است نتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند اداره می شوند، بنابراین مهارت های ارتباطی یونانی در حد پایه برای انجام معاملات ضروری است. علاوه بر این، امور اداری معمولا به صورت مکاتبه ای انجام می شوند و داشتن سطح قابل قبولی از دانش نوشتاری نیز ضرورت دارد. مردم یونان از خارجی ها که تلاش می کنند تا زبان یونانی را یاد بگیرند بسیار قدردانی می کنند. با توجه به کشور مبدا، میزان زمان و تلاش برای فراگیری فرهنگ یونان، متفاوت خواهد بود. نگرش آرام یونانی ها در تمام ابعاد زندگی بسیار مشهود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش