اقامت در کشور  پرتغال به معنای اقامت درسومین کشور آرام جهان است

اقامت در کشور پرتغال به معنای اقامت درسومین کشور آرام جهان استاگر قصد سرمایه گذاری در اروپا را دارید تا بتوانید اقامت یا پاسپورت یک کشور اروپایی را بدست آورید، به شاخص صلح جهانی هم توجه داشته باشید. با توجه به این شاحص متوجه می شوید که اقامت پرتغال یکی از بهترین گزینه ها برای اخذ اقامت اروپا است.

اقامت پرتغال سرمایه گذاری پرتغال


اگر قصد سرمایه گذاری در اروپا را دارید تا بتوانید اقامت یا پاسپورت یک کشور اروپایی را بدست آورید، به شاخص صلح جهانی هم توجه داشته باشید. با توجه به این شاحص متوجه می شوید که اقامت پرتغال یکی از بهترین گزینه ها برای اخذ اقامت اروپا است. در این مقاله به طور خلاصه در مورد این شاخص صحبت می کنیم.

شاخص صلح جهانی  سال 2017 نشان می دهد که پرتغال در حال حاضر سومین کشور آرام جهان است.بر اساس این شاخص، ایسلند آرام ترین کشور در جهان است و از سال 2008 این رتبه را به خود اختصاص داده است. پس از ایسلند، به ترتیب کشور های نیوزیلند، پرتغال، اتریش و دانمارک قرار دارند.

در انتهای این لیست کشور های سوریه، افغانستان، عراق، سودان جنوبی و یمن قرار دارد.

اروپا آرام ترین منطقه در جهان است زیرا از 10 کشور برتر در شاخص صلح جهانی، 8 کشور از منطقه اروپا هستند. با این وجود، علی رغم این که 21 کشور از مجموع 34 کشور در شاخص صلح پیشرفت داشتند، میانگین نرخ صلح به دلیل وضعیت ترکیه، تاثیر حملات تروریستی و رابطه روسیه و کشور های همسایه شمالی آن، تغییر زیادی نکرده است.

 بسیاری از کشور های اتحادیه اروپا شامل ایتالیا، فرانسه و اسپانیا در این شاخص سیر نزولی داشتند.

بر خلاف این کشور های اروپایی، پرتغال در شاخص صلح، قدرتمند تر شده و صنعت گردشگری در پرتغال دوباره رشد کرده است. این اطلاعات بر اساس نتایج تحقیقاتی است که توسط موسسه برنامه ریزی و پیشرفت گردشگری انجام شد که نشان می دهد نرخ اعتماد به کشور پرتغال در بالاترین سطح قرار دارد. شاخص اعتماد برای کشور پرتغال به 84.3 درصد رسیده است.

تابستان 2017 نسبت به سال های قبل در کشور پرتغال از لحاظ گردش مالی، جمعیت و تعداد گردشگران، وضعیت بهتری داشت. نرخ اعتماد مصرف کننده در پرتغال نیز به بالاترین سطح خود رسیده است.

این مسائل نتایج مثبتی به همراه داشته است.از سال 2009 تا به حال،  نرخ بیکاری در پرتغال، در امسال به پایین ترین میزان خود رسیده است.

نرخ بیکاری در پرتغال در حال حاضر 9.8 درصد است و انتظار می رود در ماه های آینده با رشد اقتصاد و گردشگری، کمتر از این میزان شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش