آیا می دانید با پاسپورت دومینیکا می توانید به 115 کشور بدون ویزا سفر کنید؟

آیا می دانید با پاسپورت دومینیکا می توانید به 115 کشور بدون ویزا سفر کنید؟کشور دومینیکا در تلاش است تا کشور هایی که می توان با پاسپورت دومینیکا بدون ویزا به آنها سفر کرد را گسترش دهد.

پاسپورت دومینیکا


کشور دومینیکا در تلاش است تا کشور هایی که می توان با پاسپورت دومینیکا بدون ویزا به آنها سفر کرد را گسترش دهد. به گفته نخست وزیر دومینیکا، این کشور در حال مذاکره با امارات متحده عربی، روسیه، چین و آفریقای جنوبی است.

به گفته نخست وزیر دومینیکا، مذاکرات با امارات متحده عربی در مراحل نهایی است، تاییدیه اولیه از کشور روسیه نیز گرفته شده است. همچنین درخواست به چین و آفریقای جنوبی ارائه شده است. طولانی شدن این پروسه در کشور چین، به دلیل سیستم دیوان سالاری آن است زیرا هر درخواست باید از مراحل زیادی گذر کند تا تاییدیه داده شود.

ارزش پاسپورت کشور ها به تعداد کشور هایی است که با داشتن آن پاسپورت می توان بدون ویزا به آنها سفر کرد. بنابراین اضافه شدن این کشور ها به لیست کشور های بدون ویزای پاسپورت دومینیکا موجب افزایش اعتبار و ارزش پاسپورت دومینیکا می شود. مخصوصا که این 4 کشور، مقاصد بسیار معروفی هستند.

در حال حاضر با داشتن پاسپورت دومینیکا می توان به 115 کشور بدون ویزا سفر کرد که شامل کشور های حوزه شنگن، اتحادیه اروپا و جامعه مشترک کارائیب است.

درباره کشور دومینیکا

دومینیکا کشوری در شرق دریای کارائیب و در جنوب شرقی  فلوریدای آمریکا است که در سال ۱۹۷۸ به استقلال رسید و هم اکنون عضو  کشورهای مشترک‌المنافع بریتانیا محسوب می‌شود. این جزیره دارای موقعیتی  عالی از نظر جذب توریست های کانادا، آمریکا، اروپا و خاور دور است. جمعیت  جزیره دومینیکا حدود ۷۳,۰۰۰ نفر است. برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا در  سال 1993 و بر اساس اصل ماده قانونی از بخش 101 از قوانین مهاجرتی و  تابعیت این کشور به تایید مقامات دولتی دومینیکا رسیده است. بر اساس این  قانون دولت دومینیکا یک برنامه اقتصادی شهروندی ایجاد کرده است که به عنوان  مجرایی در توسعه ملی به حساب می آید. این برنامه اقتصادی به متقاضیان این  امکان را می دهد که بدون درخواست اقامت، تبدیل به یک شهروند دومینیکا گردند و در صورت داشتن صلاحیت لازمه، مستقیما پاسپورت دومینیکا را دریافت کنند. سرمایه اهدائی در دومینیکا برای  توسعه فناوری اطلاعات، صنعت، کشاورزی، گردشگری و... در پروژه های چون  مدارس غیر انتفاعی، بازسازی بیمارستان ها، استادیوم ورزشی و دیگر پروژه های  بخش خصوصی به کار برده می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش