کشور مونته نگرو پس از پیوستن به اتحادیه اروپا, عضو شنگن می شود

کشور مونته نگرو پس از پیوستن به اتحادیه اروپا, عضو شنگن می شودانتظار می رود که کشور مونته نگرو در آینده عضو اتحادیه اروپا و شنگن شود. در این صورت، پاسپورت مونته نگرو، بسیار ارزشمند خواهد بود.

پاسپورت مونته نگرو

انتظار می رود که کشور مونته نگرو در آینده عضو اتحادیه اروپا و شنگن شود. به گفته نخست وزیر مونته نگرو، این کشور تا سال 2025 عضو اتحادیه اروپا خواهد شد. در این صورت، پاسپورت مونته نگرو، بسیار ارزشمند خواهد بود.به گفته نخست وزیر مونته نگرو، مونته نگرو سخت ترین مراحل پیوستن به اتحادیه اروپا را پشت سر گذاشته است، اتمام مذاکرات قسمت آسان تر این پروسه است و قطعا این کشور قبل از سال 2025 و یا در سال 2025 به اتحادیه اروپا می پیوندد.

اخذ پاسپورت مونته نگرو از طریق سرمایه گذاری

برنامه تابعیت و پاسپورت مونته نگرو به متقاضیان امکان دریافت پاسپورت مونته نگرو را می دهد. شرط لازم برای اخذ پاسپورت مونته نگرو از طریق این برنامه، سرمایه گذاری با ارزش 250,000 یورو و پرداخت 100,000 یورو است.

به گفته دولت کشور مونته نگرو، تمامی مراحل مربوط به پروسه اخذ پاسپورت مونته نگرو توسط موسسات دولتی انجام می شود.

برای دومین سال متوالی، نرخ رشد در کشور مونته نگرو در بالاترین سطح خود قرار دارد و سهم گردشگری در تولید ناخالص داخلی بیش از 22 درصد است.

به گفته نخست وزیر کشور مونته نگرو، برنامه شهروندی مونته نگرو موجب رشد بیشتر می شود و مشاغل متعددی را ایجاد می کند.

وی گفت: "ما میخواهیم با معرفی برنامه شهروندی مونته نگرو، این کشور را به عنوان بهترین مقصد گردشگری در مدیترانه شمالی معرفی کنیم. می خواهیم منابع کشور را  به پتانسیل هایی برای رشد کشور تبدیل کنیم. ما قصد داریم که پول و سرمایه دولتی را در جهت تحکیم ثبات مالی کشور استفاده کنیم. بنابراین برنامه شهروندی مونته نگرو، به سرمایه گذاری در پروژه های آغاز شده، توسعه زیرساخت ها، ایجاد شغل های متعدد و در دسترس قراردادن این کشور برای افراد متمول از سراسر جهان کمک می کند."

پاسپورت مونته نگرو

پاسپورت مونته نگرو 45 امین پاسپورت در سراسر جهان است که دسترسی بدون ویزا به 123 کشور دارد.

در صورتی که مونته نگرو عضو اتحادیه اروپا و شنگن شود، پاسپورت مونته نگرو بسیار ارزشمندتر می شود.

در حال حاضر شهروندان مونته نگرو می توانند 90 روز از هر 180 روز را در کشور های عضو اتحادیه اروپا سپری کنند. همچنین می توانند بدون ویزا به روسیه سفر کنند.

برای سفر به کانادا، ایرلند، بریتانیا، آمریکا، استرالیا و غیره اخذ ویزا ضروری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد برنامه پاسپورت مونته نگرو با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش