مهاجران امارات متحده عربی، با خرید پاسپورت دوم، به آسانی سفر می کنند

مهاجران امارات متحده عربی، با خرید پاسپورت دوم، به آسانی سفر می کنندآنهایی که موفق به اخذ پاسپورت دوم شدند، دیگر نگران صف های طولانی سفارت خانه ها و کنسولگری ها و از همه مهم تر نگران امنیت خود و خانواده شان نیستند.

مهاجران متمول امارات متحده عربی، نه تنها هزینه بسیار زیادی را صرف خرید ماشین، قایق یا آپارتمان می کنند، بلکه حاضرند برای بدست آوردن پاسپورت دوم، هرچقدر هزینه که لازم باشد را بپردازند.

پاسپورت دوم در این قسمت از جهان بسیار مورد درخواست قرار گرفته است زیرا مهاجران به دنبال آزادی سفر بیشتر هستند.

آنهایی که موفق به اخذ پاسپورت دوم شدند، دیگر نگران صف های طولانی سفارت خانه ها و کنسولگری ها و از همه مهم تر نگران امنیت خود و خانواده شان نیستند.

پاسپورت دوم

در این عکس ، خانواده مهاجری را می بینید که اصالتا اهل سوریه هستند اما در امارات متحده عربی زندگی می کنند. هر زمان که این خانواده قصد سفر داشته باشند، پاسپورت خود را نشان می دهند و از کانتر رد می شوند.

برخلاف اشخاص دیگری که تحت تاثیر جنگ های سوریه قرار گرفتند، این مرد 55 ساله سوریه ای به هنگام سفر های کاری یا تفریحی، نیازی به ایستادن در صف های طولانی ندارد و مانند دیگر افراد متمول در دنیا، به راحتی و بدون ویزا به بسیاری از کشور ها سفر می کند. او حتی می تواند در اتحادیه اروپا کار کند و حساب بانکی باز کند. فرزندان او می توانند در بسیاری از کشور هایی که برای سوریه ای ها محدودیت دارند، بدون هیچ محدودیتی به تحصیل خود ادامه دهند.

همه این مزایا به دلیل داشتن پاسپورت دوم است. او پناهنده نیست یا با شخص خارجی ازدواج نکرده است. پس چطور پاسپورت دوم را بدست آورده است؟

این مرد که از سال 1996 در امارات متحده عربی زندگی می کند، یکی از تعداد بسیار زیادی از افراد سوریه ای است که پاسپورت دوم را بدست آورده اند. او پس از دو دهه فعالیت در زمینه های بانکداری و تحصیل، هزینه لازم برای اخذ یک پاسپورت دوم را بدست آورده است.

در سال 2016، یعنی چند سال پس از انفجار بمب ها در سوریه و اقدام مردم سوریه برای پناهندگی در کشور های دیگر، این فرد توانست تابعیت مضاعف را کسب کند و به بسیاری از کشور ها دسترسی بدون ویزا داشته باشد.

او می گوید: " من نمیتوانم به کشورم یعنی سوریه برگردم. آنجا را خیلی وقت پیش رها کردم و از آن زمان به بعد دیگر به سوریه برنگشتم.

سوالی که ممکن است پیش آید این است که او چطور توانست تابعیت و پاسپورت دوم را بدست آورد؟

این فرد از طریق سرمایه گذاری توانست تابعیت و پاسپورت دوم را برای خود و خانواده اش کسب کند.

او می گوید: " قبلا شرایط خیلی سخت بود. برای یک سفر تفریحی یا کاری، باید از 2 تا 3 ماه قبل اقدام می کردم. زیرا اخذ ویزا برای کشور های دیگر کار آسانی نبود و زمان زیادی برای آن لازم بود."

آیا سرمایه گذاری برای اخذ تابعیت و پاسپورت دوم ارزش دارد؟

افراد متقاضی پاسپورت دوم باید هزینه زیادی را صرف این پروسه کنند اما به گفته همه آنها، این سرمایه گذاری بسیار ارزشمند است.

داشتن پاسپورت دوم زندگی را برای آنها آسان تر می کند، آزادی سفر بیشتری به آنها داده می شود و در نتیجه، تجارت و سفر تفریحی بسیار آسان می شود.

به گفته بسیاری از این افراد، صاحبان مشاغل و کسب و کار هایی که نیاز به سفر زیاد به کشور های مختلف دارند، با داشتن پاسپورت دوم دیگر نباید نگران اخذ ویزا باشند.

همچنین داشتن پاسپورت دوم امکان زندگی در کشور ثانویه را فراهم می کند تا در زمان نا امنی های سیاسی یا جنگ، دارندگان پاسپورت دوم بتوانند به راحتی از کشور خود خارج شوند و در کشور دوم زندگی کنند.

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم تبدیل به رویه ای رو به رشد شده است

12 ماه پس از اعلام خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، آمار نشان داد که 81 درصد از مردم در بریتانیا به دنبال سرمایه گذاری به منظور اخذ تابعیت و پاسپورت دوم هستند.

در زمان تغییرات سیاسی و اقتصادی، مردم به دنبال امنیت بیشتر هستند.

در امارات متحده عربی، که هر سال هزاران میلیونر را به خود جذب می کند، افراد متمول به دنبال اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری هستند. زیرا سرمایه گذاری روشی مطمئن و بدون دغدغه برای اخذ تابعیت و پاسپورت دوم است.

دارندگان پاسپورت دوم، حق سفر، تجارت و زنگی در کشور های دیگر را به دست می آورند. همچنین به مزایایی که شهروندان آن کشور دسترسی دارند، مانند تحصیل، خدمات درمانی و غیره، هم دسترسی پیدا می کنند.

برای اخذ تابعیت و پاسپورت دوم، افراد می توانند از طریق خرید ملک، راه اندازی یک کسب و کار یا سرمایه گذاری در بودجه دولت اقدام کنند.

کدام کشور ها برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دارند؟

قبرس

با سرمایه گذاری 2 میلیون یورویی در قبرس و حفظ آن به مدت 3 سال، در مدت 6 ماه، پاسپورت قبرس که یک پاسپورت اروپایی است، به فرد متقاضی اعطا می شود. از مزایای داشتن پاسپورت قبرس می توان به دسترسی بدون ویزا به بیش از 100 کشور و امکان زندگی و کار در هر نقطه از اتحادیه اروپا اشاره کرد.

دومینیکا

پاسپورت دومینیکا دارای دسترسی بدون ویزا به 123 کشور است. برای اخذپاسپورت دومینیکا، سرمایه گذاری به ارزش  100,000 دلار آمریکا لازم است.

پرتغال

پرتغال برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری ندارد اما افراد علاقمند می توانند با سرمایه گذاری به ارزش 500,000 یورو در املاک پرتغال، ابتدا اقامت پرتغال را بدست آورند و پس از 5 سال برای اخذ پاسپورت پرتغال اقدام کنند. پاسپورت پرتغال دسترسی بدون ویزا به 163 کشور دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری، با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش