اقامت بلغارستان روشی سریع برای اخذ تابعیت و پاسپورت اتحادیه اروپا

اقامت بلغارستان روشی سریع برای اخذ تابعیت و پاسپورت اتحادیه اروپاکشور بلغارستان، دروازه ای ایده آل برای اخذ اقامت اروپا است. بلغارستان یکی از جدیدترین کشور های عضو اتحادیه اروپا است که در جنوب شرقی اروپا قرار گرفته است.

اقامت بلغارستان روشی سریع برای اخذ تابعیت و پاسپورت بلغارستان از طریق سرمایه گذاری

بدست آوردن پاسپورت از یک کشور اتحادیه اروپا در طی دو سال بدون شرط حضور و امتحان زبان از طریق کشور بلغارستان امکان پذیر است

اقامت بلغارستان پاسپورت بلغارستان

کشور بلغارستان، دروازه ای ایده آل برای اخذ اقامت اروپا است.  بلغارستان یکی از جدیدترین کشور های عضو اتحادیه اروپا است که در جنوب شرقی اروپا قرار گرفته است.

برنامه اخذ اقامت بلغارستان از طریق سرمایه گذاری نیازمند سرمایه گذاری 511,292 یورویی در اوراق قرضه دولتی و حفظ آن به مدت 5 سال است. در پایان سال 5 ام، تمام مبلغ سرمایه گذاری به متقاضی بازگردانده می شود و متقاضی می تواند برای اخذ تابعیت و پاسپورت بلغارستان اقدام کند.

قوانین اخذ تابعیت و پاسپورت بلغارستان

متقاضی باید 18 سال به بالا باشد.

متقاضی باید به مدت 5 سال اقامت بلغارستان را حفظ کند و آدرس معتبر داشته باشد.

باید گواهی عدم سوء پیشینه داشته باشد.

سرمایه گذاران باید در کشور محل اقامتشان، درخواست برای تابعیت و آزمایش های پزشکی را انجام دهند.

روش سریع برای اخذ تابعیت یا پاسپورت بلغارستان

اخذ تابعیت و  پاسپورت بلغارستان به روش سریع تر نیز امکان پذیر است. در این گزینه، سرمایه گذار باید دوباره مبلغ 511,292 یورو پرداخت کند و سرمایه گذاری دوم را به مدت 2 سال حفظ کند.

پاسپورت بلغارستان که 21 امین پاسپورت جهان است، دسترسی بدون ویزا یا با ویزا در محل به 153 کشور دارد.

علاوه بر امکان سفر و کار و زندگی در کل اروپا (به جز روسیه و بلاروس)، شهروندان بلغارستان با ویزای الکترونیکی، ویزا در محل یا بدون ویزا می توانند به آمریکای جنوبی، جنوب شرقی آسیا، اقیانوسیه، امارات متحده عربی، ژاپن، کره جنوبی، ایران و هند سفر کنند.

مزایای روش سریع اخذ تابعیت و پاسپورت بلغارستان

نیازی به دانستن زبان کشور بلغارستان نیست

کشور بلغارستان تابعیت دوگانه را به رسمیت می شناسد

شرط حضور ندارد

مدت زمان این پروسه نسبتا کوتاه است و بعد از دو سال می توان به پاسپورت بلغارستان که به معنای پاسپورت اتحادیه اروپا است دست یافت.


تابعیت و پاسپورت بلغارستان به معنای شهروندی اتحادیه اروپا است و دارندگان تابعیت و پاسپورت بلغارستان اجازه کار، زندگی و تحصیل در کل اتحادیه اروپا را دارند، می توانند در اتحادیه اروپا یا در سوئیس کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند، حق خرید زمین در بلغارستان و دیگر کشور های اتحادیه اروپا را دارند و از خدمات درمانی در سراسر اتحادیه اروپا بهره می برند.

بین برنامه تابعیت و پاسپورت بلغارستان و دیگر برنامه های تابعیت و پاسپورت چه تفاوتی وجود دارد؟

بلغارستان تنها کشوری نیست که تابعیت مضاعف در اتحادیه اروپا ارائه می دهد. افراد می توانند با سرمایه گذاری 2,000,000 یورویی در املاک قبرس، تابعیت و پاسپورت قبرس را در حدود شش ماه به دست آورند.

پروسه اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس سریع تر از کشور بلغارستان است اما مبلغ سرمایه گذاری برای کشور بلغارستان تقریبا نصف کشور قبرس است.

افراد می توانند از طریق کشور پرتغال نیز اقدام کنند. با وجود این که با سرمایه گذاری به مبلغ 500,000 یورو می شود تابعیت و پاسپورت پرتغال را به دست آورد، اما این پروسه 5 سال طول می کشد.

در نتیجه می توان گفت اقدام برای اخذ شهروندی اتحادیه اروپا از طریق بلغارستان یک انتخاب بینا بین است. به سرعت قبرس نیست اما نصف هزینه قبرس را نیاز دارد. به ارزانی روش پرتغال نیست اما کمتر از نصف زمان لازم برای اخذ پاسپورت پرتغال را لازم دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اقامت و تابعیت یا پاسپورت پرتغال از طریق سرمایه گذاری  با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.  دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش