چه قدر سریع و در چه مدت می توانم تابعیت و پاسپورت دوم را بدست آورم؟

چه قدر سریع و در چه مدت می توانم تابعیت و پاسپورت دوم را بدست آورم؟سال هاست که صنعت شهروندی از طریق سرمایه گذاری راه حلی مطمئن و معتبر برای افرادی است که در جستجوی شهروند جهانی شدن هستند.

پاسپورت مونته نگرو


سال هاست که صنعت شهروندی از طریق سرمایه گذاری راه حلی مطمئن و معتبر برای افرادی است که در جستجوی شهروند جهانی شدن هستند.

افراد متمول روز به روز آگاهی بیشتری در مورد مزایای تابعیت مضاعف و پاسپورت دوم پیدا می کنند. با این وجود، بسیاری از افراد این پروسه را نمی شناسند و اطلاعات کافی ندارند.

در حقیقت، بسیاری از افراد برنامه های شهروندی از طریق سرمایه گذاری را با برنامه های مهاجرت اشتباه می گیرند. درصد زیادی از افراد در خاورمیانه بر این باور هستند که باید مهاجرت کنند و چندین سال در آن کشور زندگی کنند تا شهروندی کشور دیگری را بدست آورند.

اما این تنها راه نیست. تعدادی از کشور ها در عوض سرمایه گذاری در آن کشور به شما تابعیت و پاسپورت اعطا می کنند. سرمایه گذاری می تواند به طرق مختلف مانند اوراق قرضه دولتی، خرید ملک و یا کمک بلاعوض باشد. با این وجود ممکن است شرط حضور، جزئی از قوانین این برنامه ها باشد.

در حال حاضر تعداد محدودی از کشور ها دارای برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری با مدت زمان 3 تا 6 ماه هستند. این برنامه ها مانند الماس، ارزشمند هستند. برای مثال برنامه تابعیت و پاسپورت دومینیکا برنامه ای بسیار ارشمند است زیرا با سرمایه گذاری در دومینیکا در مدت چند ماه می توان تابعیت و پاسپورت دومینیکا را بدست آورد. همچنین، کشور قبرس دارای برنامه تابعیت و پاسپورت قبرس است. قبرس عضو اتحادیه اروپا است و تنها کشور اروپایی است که در مدت 6 ماه، پاسپورت اروپا اعطا می کند.

چرا برنامه های تابعیت و پاسپورت دومینیکا و تابعیت و پاسپورت قبرس جزء برنامه های پرطرفدار هستند؟

زیرا پروسه درخواست برای این برنامه ها بسیار ساده است و قوانین کمی دارند. زمان پروسه کوتاه است  و شرط حضور ندارند.

تابعیت و پاسپورت قبرس

کشور قبرس برای کسانی که میخواهند تابعیت و پاسپورت اروپایی دریافت کنند برنامه سرمایه گذاری بسیار مطلوبی دارد. پاسپورت قبرس رتبه 14 ام را دارد و امکان دسترسی بدون ویزا به 146 کشور را به متقاضی ارائه می دهد.  این برنامه افراد متمولی که علاقمند به بازار قبرس هستند را به خود جذب می کند. حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس، 2 میلیون یورو است و سرمایه گذاران تابعیت اروپایی را برای خود و خانواده شان بدست می آورند. شهروندان قبرس حق زندگی ،کار و تحصیل در کشور های اتحادیه اروپا را دارند.

تابعیت و پاسپورت دومینیکا

از آغاز برنامه تابعیت و پاسپورت دومینیکا در سال 1991، این برنامه یکی از موفق ترین برنامه ها بوده است. گزارش ها حاکی از آن است که تعدادی از متقاضیان در مدت 3 ماه توانسته اند تابعیت و پاسپورت دومینیکا را بدست آورند. افراد می توانند با سرمایه گذاری تنها 100,000 دلار آمریکا به صورت کمک بلاعوض به بودجه دولت، تابعیت و پاسپورت دومینیکا را بدست آورند. برای سرمایه گذاری در دومینیکا، گزینه ای دیگری هم وجود دارد. متقاضیان می توانند در پروژه هایی مانند کمپینسکی سرمایه گذاری کنند.

تابعیت و پاسپورت مونته نگرو

با سرمایه گذاری به ارزش حداقل 350،000 یورو، متقاضیان پاسپورت دوم می توانند پاسپورت مونته نگرو را بدست آورند. پاسپورت مونته نگرو، دسترسی بدون ویزا به 123 کشور از جمله کشورهای حوزه شنگن، روسیه، ترکیه، سنگاپور دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش