سرمایه گذاری برای اخذ پاسپورت قبرس، تابعیت و پاسپورت اروپا را به همراه دارد

سرمایه گذاری برای اخذ پاسپورت قبرس، تابعیت و پاسپورت اروپا را به همراه دارداخیرا برنامه تابعیت وپاسپورت قبرس به سوپر استار برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری تبدیل شده است.

پاسپورت قبرس

اخیرا برنامه تابعیت وپاسپورت قبرس به سوپر استار برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری تبدیل شده است. این برنامه تنها برنامه ای است که تابعیت و پاسپورت اروپا را در مدت 6 ماه اعطا می کند و هیچ گونه شرط حضور ندارد. برنامه تابعیت و پاسپورت قبرس سریع ترین شکل از اخذ قانونی تابعیت و پاسپورت اروپا است و شهروندان قبرس حق زندگی، کار و تحصیل در تمام 28 کشور عضو اتحادیه اروپا را دارند.

علاوه بر این، دارندگان پاسپورت قبرس می توانند به تعداد زیادی از کشور ها بدون ویزا سفر کنند. این پاسپورت اجازه سفر بدون ویزا به بیش از 170 کشور شامل بریتانیا، امارات متحده عربی، اتحادیه اروپا، کانادا، استرالیا و اقامت 30 تا 90 روز در هرکدام از این کشور ها (بسته به قانون آن کشور) را می دهد.

از همه مهم تر، تابعیت و پاسپورت قبرس به نسل های بعدی منتقل می شود. فرزندان، نوه ها، نتیجه ها و حتی افراد بعد تر، حق دریافت تابعیت و پاسپورت را دارند و از طریق پروسه ای بسیار ساده و ظرف مدت 2 هفته می توانند تابعیت و پاسپورت قبرس را بدست آورند.

کشور هایی که مانند قبرس روند سریع دارند، معمولا مدل سرمایه گذاری را به صورت کمک بلاعوض به بودجه دولت در نظر می گیرند اما برنامه تابعیت و پاسپورت قبرس امکان اخذ تابعیت و پاسپورت اروپا و همچنین سرمایه گذاری سودآور را فراهم می کند. برای بدست آوردن تابعیت و پاسپورت قبرس، متقاضیان باید یک ملک به ارزش 2 میلیون یورو خریداری کنند و به مدت 3 سال آن را نفروشند. پس از آن می توانند آن ملک را بفروشند اما ملکی با ارزش 500,000 یورو باید برای خود در قبرس داشته باشند.

مطمئنا همه افراد نمی توانند از پس این هزینه برآیند اما کسانی که می توانند در این برنامه سرمایه گذاری کنند، برای خود و خانواده شان آینده ای درخشان می سازند.

این برنامه در میان افراد متمول مخصوصا از آسیا، خاورمیانه و روسیه بسیار پرطرفدار است و دولت قبرس اعلام کرده است که هر سال فقط 700 پاسپورت قبرس اعطا می کند. دولت قبرس اعلام کرد که با اعطای 3,300 پاسپورت قبرس برای خانواده ها، تولید ناخالص داخلی به 4.5 میلیارد دلار آمریکا رسیده است. به گزارش شرکت بین المللی KPMG، تولید ناخالص داخلی قبرس بسیار بالاتر از تولید ناخالص داخلی در منطقه یورو و اتحادیه اروپا است.

برنامه تابعیت و پاسپورت قبرس یکی از راه حل های دولت قبرس برای جذب سرمایه گذاری خارجی به این کشور است. اولین اصلاحیه این برنامه در سال 2013 اعمال شد. از زمان آغاز این برنامه، تغییرات بسیاری ایجاد شده است تا برنامه تابعیت و پاسپورت قبرس به برنامه ای جذاب تر و در دسترس تر تبدیل شود. در سپتامبر 2016، دولت قبرس اصلاحیه ای اعلام کرد که بر اساس آن، میزان سرمایه گذاری برای اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس به 2 میلیون یورو کاهش یافت. همچنین سرمایه گذاران می توانستند با افزودن 500,000 یورو به مبلغ سرمایه گذاری، پدر و مادر خود را در برنامه بگنجانند. بنابر آمار رسمی، در سال 2017، قبرس افزایش 24 درصدی در قرارداد های فروش املاک را شاهد بود که از این مقدار 30 درصد مختص افراد خارجی بود. 31 درصد از معاملات ملکی در سال 2017 با ارزش  حدودا 2 میلیون یورو بود که نشان می دهد تعداد زیادی از سرمایه گذاران، املاک را برای به دست آوردن تابعیت و پاسپورت قبرس خریداری می کنند.

از لحاظ مالیاتی، دارندگان پاسپورت قبرس که مقیم مالیاتی قبرس نیستند،  ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد به دست آمده از خارج از قبرس نیستند. علاوه بر این، در قبرس، مالیات بر ارث وجود ندارد. در نتیجه، بدون پرداخت مالیات، ثروت به نسل های بعدی منتقل می شود.

چطور برنامه تابعیت و پاسپورت قبرس برای سرمایه گذاران مفید است؟

قبرس یکی از جذاب ترین سرمایه گذاری های ملکی در اروپا است. تزریق میلیارد ها یورو در املاک لوکس و زیرساختارهای قبرس، این کشور را منحصر به فرد کرده است. لیماسول در آینده نزدیک دارای بلندترین برج اروپا خواهد شد. در آیا ناپا، ساخت و ساز بدون توقف 24 ساعته برای ساخت بندر تفریحی در منطقه با رستوران های لوکس و ویلاهایی با ارزش 5 میلیون یورو در حال انجام است. تمام کشور با معماری جدید شیشه ای و طراحی اصلاح شده در حال تغییر است. در 3 سال بعد، زمانی که اجازه فروش ملک داده شد، سرمایه گذاران از رشد سرمایه گذاری خود لذت خواهند برد.

با این تفاسیر، همه می دانند که افراد متمول به چه دلیل علاقمند به سرمایه گذاری در قبرس هستند. روشن است که قبرس به سوپراستار برنامه های تابعیت از طریق سرمایه گذاری تبدیل شده است و موقعیتی برجسته در میان برنامه های سرمایه گذاری سودمند پیداکرده است. تقاضا به معنای رشد است و رشد به معنای سود بالا است. چه برای تابعیت و چه با اهداف دیگر، قبرس محل بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد برنامه پاسپورت قبرس، با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش