اخذ اقامت اروپا و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری با شرکت مهاجرتی کنکاش

اخذ اقامت اروپا و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری با شرکت مهاجرتی کنکاشبدست آوردن اقامت در یک کشور اروپایی و یا کسب تابعیت و پاسپورت یک کشور دیگر از طریق سرمایه گذاری یک صنعت نوپا است که به سرعت در حال رشد است و هر روزه متقاضیان و اعتبار بیشتری در سرتاسر دنیا پیدا می کند.

اقامت اروپا

بدست آوردن اقامت در یک کشور اروپایی و یا کسب تابعیت و پاسپورت یک کشور دیگر از طریق سرمایه گذاری یک صنعت نوپا است که به سرعت در حال رشد است و هر روزه متقاضیان و اعتبار بیشتری در سرتاسر دنیا پیدا می کند. افرادی که آنقدر خوش شانس بوده اند که بتوانند به اندازه کافی درامد یا پس انداز داشته باشند مخصوصا در کشورهایی که پاسپورت آنها آزادی سفر کمی ارائه می دهد، دیگر نمی خواهند محدود به کشور یا مرز های خاصی باشند و در دنیای جدیدی که این امکان را به آنها می دهد ترجیح می دهند از طریق سرمایه گذاری یک زندگی بدون محدودیت و فراتر از مرزها داشته باشند. از طرف دیگر بسیاری از کشورهای دنیا که نیاز به جذب سرمایه خارجی دارند این صنعت را فرصت چشمگیری برای بهبود اقتصاد خود می بینند. این کشور ها برای جذب سرمایه گذاران همیشه در حال رقابت هستند و هر برنامه ای سعی دارد شرایط رقابتی برای سرمایه گذاران فراهم کند اما یک چیز در بین همه برنامه ها مشترک است و این برنامه ها همیشه از این بابت تحت نظر رسانه ها هستند و آن نکته این است که همه برنامه های قانونی اخذ اقامت اروپا و یا پاسپورت دوم در دنیا تنها متقاضیان خوش نام با منشا ثروت مشخص را قبول می کنند.

 چه کشورهایی در دنیا برنامه اخذ اقامت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری ارائه می دهند؟

در اروپا اکثر برنامه ها برنامه های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری هستند، به این ترتیب که متقاضی در ازای خرید یک ملک و یا انجام نوع دیگر سرمایه گذاری می تواند اقامت آن کشور را کسب نمایند. این برنامه ها به گلدن ویزا یا ویزای طلایی معروف هستند چرا که افراد ثروتمند را به خود جذب می کنند. برنامه های گلدن ویزا در اروپا شامل اقامت پرتغال از طریق خرید ملک، اقامت مالتا از طریق خرید اوراق قرضه، اقامت یونان از طریق خرید ملک و اقامت بلغارستان از طریق خرید اوراق قرضه و ... می باشد.

همچنین بعضی کشور ها یک باره به متقاضیان تابعیت و پاسپورت خود را ارائه می دهند. داشتن تابعیت یک کشور دیگر شما را یک فرد دو تابعیتی می کند و به این ترتیب تنها محدود به کشور محل تولد خود نیستید و می توانید به جز کشور محل تولد خود یک تابعیت قانونی دیگر داشته باشید و شهروند کشور دیگری نیز محسوب شوید. برنامه های موجود برای اعطای تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری، شامل برنامه اخذ پاسپورت قبرس، اخذ پاسپورت مونته نگرو، اخذ پاسپورت دومینیکا و ... می باشد.

در کل می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که در دنیای امروز افراد ثروتمند به جز ویلای شیک و اتومبیل آخرین مدل و یا جت خصوصی، به دنبال اخذ اقامت اروپا و یا اخذ پاسپورت اروپا و یا هر پاسپورت قدرتمند دیگری نیز هستند. داشتن اقامت و یا پاسپورت دوم به متقاضیان آزادی سفر بدون ویزا به بسیاری کشورها، آزادی تجارت و باز کردن حساب بانکی در دیگر کشورهای دنیا را می دهد. کشور هایی که برنامه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری دارند شامل پرتغال، مالتا، یونان و بلغارستان هستند. در اتحادیه اروپا تنها کشور قبرس برنامه اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری دارد اما اخذ پاسپورت دومینیکا با آزادی سفر در کشورهای اروپایی یک برنامه اخذ پاسپورت بسیار موفق و محبوب است.

کیانوش محمودی

 شرکت مهاجرتی کنکاش
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش