اخذ تابعیت و پاسپورت دوم با برنامه تابعیت و پاسپورت ترکیه

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم با برنامه تابعیت و پاسپورت ترکیهبرنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری شاهد تغییرات عمده بوده است و برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه مستثنا نیست.

تابعیت و پاسپورت ترکیه

برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری شاهد تغییرات عمده بوده است و برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه مستثنا نیست. بر اساس قوانین جدید، با سرمایه گذاری به ارزش حداقل 250,000 دلار آمریکا در املاک ترکیه، در حدود 6 ماه، تابعیت و پاسپورت ترکیه اعطا می شود.

ترکیه محل اقامت 4 میلیون عرب است. این کشور یکی از مطلوب ترین مقاصد برای افراد با تابعیت خاورمیانه است.

ترکیه دارای 17 امین اقتصاد بزرگ در جهان است و بر اساس پیش بینی ها، سود ناخالص داخلی ترکیه تا سال 2020 به 1 میلیارد دلار آمریکا خواهد رسید.

در سال 2018، ترکیه شاهد رشد 20 درصدی در فروش املاک بود. این مسئله بیشتر به دلیل کاهش قیمت ها در ترکیه ناشی از تحریم های آمریکا و افت ارزش لیر ترکیه بود. خرید ملک در ترکیه در حال حاضر 50 درصد ارزان تر از سال قبل است. با اصلاح قوانین مربوط به اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه و کاهش مبلغ سرمایه گذاری، فروش املاک ترکیه رشد چشمگیری داشت.

برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه مزایای زیادی دارد، از جمله این که این برنامه شرط حضور ندارد و تنها 6 ماه طول می کشد.

 با خرید ملک در ترکیه، افراد تابعیت و پاسپورت ترکیه را به دست می آورند. این افراد می توانند پس از 3 سال ملک خود را بفروشند. نکته مثبت دیگر این است که بدون پرداخت مالیات بر ارث، این ملک به نسل های بعدی منتقل می شود.

پاسپورت ترکیه اجازه سفر بدون ویزا به 111 کشور از جمله ژاپن، کره جنوبی، سنگاپور و .... را فراهم می کند.

این برنامه برای اشخاصی که قصد ترک کشور خود را ندارند و صرفا میخواهند تابعیت و پاسپورت دوم داشته باشند، گزینه مناسبی است. همسر و فرزندان زیر 18 سال می توانند در این برنامه شرکت کنند.

اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که در این کشور زندگی کنند، ترکیه خدمات با کیفیتی در اختیارشان قرار می دهد. همچنین هزینه زندگی در ترکیه بسیار پایین است. هزینه های اولیه مانند برق و گاز، مالیات، اجاره، خوراک و... بسیار کمتر از  کشور های دیگر است.

زیرساخت های ترکیه، حمل و نقل در ترکیه را بسیار آسان و مطمئن کرده است. این کشور دسترسی به تعدادی فرودگاه در سراسر کشور دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش