خلاصه شرایط کشورهای مختلف اروپایی برای اخذ اقامت دائم اروپا

خلاصه شرایط کشورهای مختلف اروپایی برای اخذ اقامت دائم اروپادر حال حاضر دریافت اقامت دائم اروپا از طریق سرمایه گذاری بدون نیاز به زندگی در آن کشورها و پرداخت مالیات های اقامتی امکان پذیر است. کشور هایی که اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری ارائه میدهند، اسپانیا، پرتغال، قبرس، یونان، مجارستان و بلغارستان هستند.

 اخذ اقامت دائم اروپا

در حال حاضر دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در کشور های اروپایی بدون نیاز به زندگی در آن کشورها و پرداخت مالیات های اقامتی امکان پذیر است. کشور هایی که اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری ارائه میدهند، مالتا، اسپانیا، پرتغال، قبرس هستند.

اقامت دائم به فرد اجازه ی زندگی در کشور را میدهد و با شهروندی که پاسپورت دوم آن کشور را ارائه میدهد، تفاوت دارد. کشور های زیادی در اروپا وجود دارند که اقامت دائم کشورشان را ارائه می دهند. این اقامت بعداً می تواند منجر به اقامت دائم شود در برخی موارد هم اقامت دائم از همان ابتدا به متقاضی داده می شود مانند سرمایه گذاری در کشور مجارستان. در همه موارد، چه متقاضی در املاک و چه به صورت اوراق قرضه ی دولتی سرمایه گذاری انجام دهد، اجباری برای اقامت در آن کشور وجود ندارد هر چند که اگر بخواهد می تواند در آن کشور ساکن شود و زندگی کند. چند کشور کارائیبی وجود دارند که اقامت دائم و شهروندی کشورشان را بلافاصله اعطا می نمایند از جمله دومینیکا و گرانادا.

 

اقامت دائم اروپا از طریق سرمایه گذاری

اقامت دائم مالتا

اخذ اقامت دائم مالتا تنها در چهار ماه و بدون  شرط اقامت فیزیکی و دانش زبان، تنها با 165000 یورو بلاعوض و یا سرمایه گذاری برگشت پذیر در خرید اوراق قرضه دولتی.

 اقامت دائم پرتغال

500,000 یورو سرمایه گذاری در املاک به علاوه ی هزینه های مربوطه و مالیات برای کسب اقامت پرتغال نیاز است. بعد از 5 سال متقاضیان و خانواده شان می توانند برای اخذ اقامت دائم اقدام کنند.

اقامت دائم اسپانیا

برای اخذ اقامت اسپانیا 500,000 یورو سرمایه گذاری در خرید ملک مورد نیاز است و بعد از 5 سال می توان برای اخذ اقامت دائم اقدام کرد. به منظور اخذ اقامت دائم سرمایه گذاران باید در طول این مدت در اسپانیا زندگی کنند.

 اقامت دائم قبرس

اقامت دائم قبرس را می توان با سرمایه گذاری مبلغ 300,000 یورو در بخش املاک به دست آورد. متقاضیان می توانند با افزایش این مبلغ به 2 میلیون یورو شهروندی و پاسپورت قبرس را سریعا بدست آورند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا با مشاوران ما درکنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با خلاصه شرایط کشورهای مختلف اروپایی برای اخذ اقامت دائم اروپا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش