همه کشور های دارای برنامه اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری ، عضو اینترپل هستتند

همه کشور های دارای برنامه اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری ، عضو اینترپل هستتندتمامی کشور هایی که دارای برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری اند، عضو اینترپل هستند.


تابعیت و پاسپورت دوم

تمامی کشور هایی که دارای برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری اند، عضو اینترپل هستند.

مجرمانی که به دنبال سوء استفاده از این برنامه ها هستند، قطعا از همکاری های اینترپل آگاه نیستند. برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری دیگر بهشت افراد مجرم و جانی نیست.

عضو اینترپل بودن به معنای به اشتراک گذاری و دریافت قانونی اطلاعات حیاتی از سراسر جهان در مورد برخی از جرم و جنایات از جمله قاچاق انسان، قاچاق مواد مخدر، جر های سایبری، تروریسم و ... است.

شبکه ارتباطی پلیس جهانی اینترپل این امکان را به وجود می آورد که کشور ها به پایگاه های داده ای جهانی از جمله افراد تحت تعقیب، وسایل نقلیه دزدی، اسناد دزدی، اثر انگشت، DNA و تشخیص چهره دسترسی داشته باشند. اینترپل، استقلال کشورهای عضو را به رسمیت می شناسد. کشور های عضو دارای مالکیت کامل اطلاعات به اشتراک گذاشته، هستند.

اینترپل در سال 1914 در اولین کنگره جرم و جنایات بین المللی در موناکو به وجود آمد. در سال 1923 به صورت رسمی، کمیسیون پلیس جنایی بین المللی نامیده شد و در سال به 1956 به اینترپل تغییر یافت.

در حال حاضر، 194 کشور عضو اینترپل هستند.

در حقیقت، تمامی کشور های ارائه دهنده تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری که عضو اینترپل هستند، با دقت بیشتری می توانند متقاضیان و پیشینه آن ها را بررسی کنند. در نتیجه، افراد مجرمی که به دنبال فرار از کشور خود هستند، نمی توانند از این برنامه ها سوء استفاده کنند و این مسئله باعث می شود که کشور های ارائه دهنده پاسپورت امنیت خود را حفظ کنند.

برخی از افراد پس از اخذ تابعیت و پاسپورت یک کشور، تصمیم می گیرند که به آن کشور سفر یا مهاجرت کنند. به دلیل عضویت کشور های ارائه دهنده تابعیت و پاسپورت در اینترپل، این کشور ها از امنیت بالایی برخوردار هستند. 


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت دوم با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش