روند رشد برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری همچنان ادامه دارد

روند رشد برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری همچنان ادامه داردبرنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری (MRVP) در حال حاضر یکی از بهترین برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری در جهان است.

اقامت دائم مالتا

برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری (MRVP)  در حال حاضر یکی از بهترین برنامه های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در جهان است. برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری مالتا در رتبه ششم در میان برنامه های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در جهان قرار دارد."رودریک کوتاجار"، مدیر اجرایی برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری (MRVA)، در سخنرانی خود در یک رویداد در ماه گذشته گفت رشد این برنامه همچنان به قوت خود باقی است. اقامت از طریق سرمایه گذاری مالتا در رده خود یک برنامه جدی و متمایز است. آژانس پرونده تمام متقاضیان را به دقت مورد بررسی قرار می دهد. علاوه بر این، اعتبار این برنامه به تمام نمایندگان مجاز و صاحب امتیاز برای ارتقاء این برنامه در سراسر جهان تعلق می گیرد. مدیر عامل برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری "رودریک کوتاجار " سال گذشته در کنفرانس بازاریابی بین المللی نکات فراوانی را در این زمینه با گروه بزرگی از نمایندگان این برنامه به اشتراک گذاشت.

آقای کوتاجار به اهمیت تشخیص نیاز مشتریان آینده نگر و برآورده ساختن آنها  اشاره کرد.

آژانس اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری در یک پست در Linkedin گفت: سال 2018 سالی است که این برنامه موج رو به رشد سرمایه گذاران خارجی را به همراه داشته است.

از زمان آغاز برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری، این طرح بیش از 1,000 متقاضی داشته است. با در نظر گرفتن این که هر متقاضی نیاز به خرید 250,000 یورو اوراق قرضه دولتی/سهام  و پرداخت 30,000 یورو جهت بررسی پرونده دارد، این طرح تقریبا در حدود 280,000 میلیون یورو سرمایه مالتا را افزایش داده است.

وب سایت رسمی برنامه اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری

آژانس اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری همچنین وبسایت رسمی جدید خود را برای سال 2019 راه اندازی کرده است:

https://maltaresidencevisaprogramme.com

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره برنامه اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش