اگر علاقمند به فرهنگ، تاریخ و آب و هوای عالی هستید، اقامت مالتا را انتخاب کنید

اگر علاقمند به فرهنگ، تاریخ و آب و هوای عالی هستید، اقامت مالتا را انتخاب کنید



متقاضی اصلی باید مبلغ 250,000 یورو اوراق قرضه دولتی خریداری کرده و به مدت 5 سال نزد دولت نگاه دارد و یا مبلغ 100,000 یورو بلاعوض پرداخت نماید.

اقامت مالتا

مالتا در فاصله 50 مایلی از سیسیلی، در دریای مدیترانه قرار دارد. کشور مالتا مجمع الجزایر کوچکی است که دارای آب و هوای مدیترانه ای، سیستم بهداشتی با کیفیت و جمعیت انگلیسی زبان است.

اگر به اروپا علاقمند هستید و رویای زندگی در فرهنگ و تاریخ غنی دنیای قدیم دارید و در عین حال به دنبال روزهای گرم و آفتابی همراه با آسمان آبی هستید، به اقامت مالتا فکر کنید.

مالتا در فاصله 100 مایلی از ساحل سیسیلی، کوچک ترین کشور اتحادیه اروپا است. زندگی در مالتا به معنای زندگی در محیطی اروپایی با زبان انگلیسی است.

شاید فکر کنید زندگی در یک جزیره مدیترانه ای زیبا مخصوص افراد متمول است اما در مالتا شرایط فرق دارد.  با 2,600 دلار آمریکا یا حتی کمتر می توان در مالتا زندگی راحتی داشت.

در مالتا می تواند آپارتمان دو خوابه و مبله با فاصله 10 دقیقه ای از ساحل پیدا کنید که کرایه ماهانه آن 550 دلار آمریکا است. اگر آپارتمان دو خوابه رو به ساحل باشد، کرایه آن 1,100 دلار ماهانه هزینه دارد. اگر تصمیم به زندگی در Gozo یا داخل مالتا داشته باشید، قیمت ها کاهش پیدا می کند.

هزینه های زندگی در مالتا خیلی کمتر از انتظار است. به دلیل کوچک بودن این کشور و سیستم حمل و نقل وسیع مالتا با قیمت مناسب، برخی از مهاجران ماشین نمیخرند و در هزینه های خرید ماشین، بیمه ماشین و هزینه های پارکینگ صرفه جویی می کنند.

دریای مدیترانه جایگاه تنوعی از فعالیت های تفریحی مانند غواصی و قایق سواری است. مالتا برای علاقمندان به تاریخ مانند بهشت است زیرا این جزیره مملو از آثار تاریخی است.

جشن های زیادی در مالتا برگزار می شود. بسیاری از این جشن ها با تم های مذهبی هستند زیرا مالتا کشوری با مذهب کاتولیک است. همچنین، رویداد های فرهنگی زیادی مانند فستیوال جاز مالتا در این کشور برگزار می شود.

مالتا یک جامعه بین المللی زنده است

افراد زیادی از بریتانیا، استرالیا و کانادا به مالتا مهاجرت کرده اند و شما می تواند از صحبت با آن ها به زبان انگلیسی لذت ببرید. علاوه بر این، گروه هایی بر اساس فعالیت مانند کلوپ اسب سواری یا کتاب خوانی در مالتا وجود دارد.

دسترسی به سایر کشور های اروپایی

اگر بخواهید برای مدتی مالتا را ترک کنید، کشور های اروپایی، یک سفر کوتاه با شما فاصله دارند. فاصله روم تا مالتا با پرواز، یک ساعت است.  شهرهایی مانند پاریس، ژنو و آتن با پرواز مستقیم فقط دو ساعت از مالتا فاصله دارند. هزینه سفر به قاره اروپا 60 دلار است.

چرا اقامت در مالتا؟

برای کسانی که می خواهند در اروپا زندگی کنند، سفر هوایی آسان به روم و پاریس یا سفر بدون ویزا در شنگن داشته باشند، مالتا بهترین گزینه است.  

برنامه اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری

متقاضی اصلی باید مبلغ 250,000 یورو اوراق قرضه دولتی خریداری کرده و به مدت 5 سال نزد دولت نگاه دارد و یا مبلغ 100,000 یورو بلاعوض پرداخت نماید. اقامت مالتا مادام العمر است و به نسل های بعدی منتقل می شود.





برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد برنامه اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.







دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش