متقاضیان اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری قصد زندگی در پرتغال دارند

متقاضیان اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری قصد زندگی در پرتغال دارندمتقاضی اصلی برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال به طور میانگین با دو عضو خانواده اقدام می کند.

اقامت پرتغال


یکی از مسائلی که در مورد برنامه های گلدن ویزا یا اقامت از طریق سرمایه گذاری مطرح می شود، بی تفاوت بودن متقاضیان نسبت به کشور مقصد است. به بیان دیگر، متقاضیان فقط به دنبال اخذ اقامت یک کشور دیگر برای به دست آوردن کارت اقامت آن کشور هستند و اینکه کارت اقامت را از کدام کشور میگیرند، اهمیتی ندارد. در مورد برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، این مسئله صدق نمی کند.

متقاضی اصلی برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال به طور میانگین با دو عضو خانواده اقدام می کند. این رقم نسبت به قبل افزایش یافته است. در سال 2013، هر متقاضی اصلی به طور میانگین 1.17 عضو خانواده را شامل پرونده می کرد اما در سال 2017، هر متقاضی اصلی به طور میانگین 1.98 عضو خانواده را شامل پرونده کرد. در حال حاضر هر گلدن ویزای پرتغال به معنای ورود 3 نفر به پرتغال است.

معمولا متقاضی اصلی در وهله اول به تنهایی وارد پرتغال می شود و پس از بررسی وضعیت زندگی در پرتغال، اعضای خانواده نیز وارد پرتغال می شوند. وابستگان متقاضیان چینی، دو سوم از وابستگان کل متقاضیان را تشکیل می دهند.

متقاضیان اصلی معمولا پس از ورود به پرتغال، سرمایه گذاری های دیگری را توسعه می دهند. گردشگری یکی از صنایع اصلی کشور پرتغال است. در نتیجه خرید املاک دیگر می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

قبلا، افراد تنها به منظور به دست آوردن کارت اقامت پرتغال، در این برنامه شرکت می کردند. اما در حال حاضر، بسیاری از خانواده ها  در پرتغال زندگی می کنند و به دنبال اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال نیز هستند.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش