افراد متمول چه کشور هایی را برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری انتخاب می کنند؟

افراد متمول چه کشور هایی را برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری انتخاب می کنند؟افراد متمول به دنبال اخذ اقامت به عنوان راهی برای بهبود قابلیت آزادی سفر بدون ویزا، برنامه ریزی برای پرداخت مالیات، امنیت خانواده و دسترسی به فرصت های سرمایه گذاری هستند.

اقامت مالتا

در سال های اخیر، صنعت مهاجرت سرمایه گذاری شاهد رشد بی سابقه بوده است. افراد متمول به دنبال اخذ اقامت به عنوان راهی برای بهبود  آزادی سفر بدون ویزا، برنامه ریزی برای پرداخت مالیات، امنیت خانواده و دسترسی به فرصت های سرمایه گذاری هستند.

اما افراد متمول دنیا چه کشور هایی را بیشتر برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری انتخاب می کنند؟

افراد متمول معمولا در برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری کشور های مالتا، پرتغال، سوئیس، اتریش، قبرس، تایلند، انگلستان و آمریکا شرکت می کنند. از میان این برنامه ها فقط برنامه های اقامت مالتا و اقامت پرتغال با شرایط فوق العاده در دسترس ایرانیان است. در این مقاله به طور خلاصه این دو برنامه معرفی شده اند.

اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری

مالتا کشوری بسیار جذاب برای اقامت است. مردم این جزیره از ثبات سیاسی مالتا لذت می برند. برنامه اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری به افراد با تابعیت غیر مالتایی امکان اخذ اقامت اروپا را می دهد که دسترسی بدون ویزا به حوزه شنگن را امکان پذیر می سازد. پروسه اخذ اقامت دائم مالتا 4 تا 6 ماه طول می کشد. پس از بررسی صحت اطلاعات و پیشینه افراد، از متقاضیان موفق درخواست می شود تا سرمایه گذاری لازم را انجام دهند و سپس مجوز اقامت صادر می شود. پس از این مراحل، کارت اقامت مالتا صادر می شود. این برنامه شرط حضور ندارد.

اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

پرتغال در سواحل اطلس، یکی از قدیمی ترین کشور های اروپا با امنیت بالا است. این کشور یکی از جهانی ترین و صلح طلب ترین کشور ها است.کشور کوچک پرتغال با 11 میلیون جمعیت، دارای تاریخ غنی، فرهنگ زنده، دستور های غذایی منحصر به فرد، آب و هوای متعادل و سواحل بی نظیر است. اقامت پرتغال اجازه سفر بدون ویزا به شنگن را می دهد و پس از 5 سال، متقاضی می تواند برای اخذ اقامت دائم پرتغال یا تابعیت و پاسپورت پرتغال اقدام کند. پروسه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری 3 تا 6 ماه طول می کشد. بعد از خرید ملک در پرتغال و انجام روال اداری، اقامت موقت پرتغال با اعتبار 1 سال بلافاصله به متقاضی اعطا می شود. این اقامت هر بار با اعتبار 2 سال تمدید می شود. تنها شرط حضور برای این برنامه، اقامت در پرتغال به مدت 7 روز در هر سال است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری و اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش