شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری

شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذارییکی از روش های اخذ پاسپورت گرانادا، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات این کشور است. که باید 350,000 دلار در پروژه ی املاک و مستغلات تایید شده ی دولت سرمایه گذاری و حداقل برای 4 سال آن ملک حفظ شود. برای تکمیل درخواست برنامه ی شهروندی گرانادا نیازی به مصاحبه ی حضوری نیست.

تابعیت و پاسپورت گرانادا

برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت گرانادااز طریق سرمایه گذاری یکی از جدید ترین برنامه های موجود برای سرمایه گذاران است. شما با برنامه مهاجرت سرمایه گذاری گرانادا می توانید تابعیت و پاسپورت گرانادا را به دست آورید. گرانادا تنها کشور بین سه کشور کارائیب است که دارای معاهده دوستی با آمریکا برای سرمایه گذاری E2 است. یکی از روش های اخذ پاسپورت گرانادا، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. در این روش متقاضیان باید حداقل 350,000 دلار در پروژه املاک و مستغلات تایید شده دولت سرمایه گذاری کنند و حداقل برای 4 سال سرمایه شان در آن پروژه باقی بماند. مالیات و دستمزد هایی نیز باید پرداخت شوند. متقاضی باید فردی با دارایی بالا، دارای سلامت کامل، و بدون سوء سابقه کیفری باشد. برای برنامه شهروندی گرانادا نیازی به مصاحبه حضوری نیست، در واقع احتیاجی نیست که برای تکمیل درخواستتان به این کشور سفر کنید.

 نکات کلیدی و مهم در مورد شهروندی گرانادا

  • شامل فرزندان وابسته زیر 26 سال میشود.

  • 350,000 دلار سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیاز است.

  • پدر و مادر وابسته  بالای 65 سال می توانند در پرونده شامل شوند.

  • امکان سفر به بیش از 130 کشور شامل انگلستان، کشورهای عضو شنگن و چین بدون نیاز به ویزا را فراهم می سازد.

  • معاهده ویزا E2 گرانادا با امریکا به شهروندان گرانادا اجازه می دهد با بیزینس قابل توجهی مقیم امریکا شوند.

  • هزینه های درخواست، هزینه های دولت و هزینه های اثبات صحت اطلاعات ارائه شده در پرونده که تقریباً برابر با 125.000 دلار برای یک خانواده  4 نفره می باشد، وجود دارند.

  • مالیات بر درآمد خارجی از شهروندان گرانادا اخذ نمی شود.

  • پروسه درخواست بسیار سریع انجام می پذیرد (حدوداً 2 تا 3 ماه)

  • محدودیتی برای کشور هایی مثل ایران، عراق، افغانستان، سوریه و... وجود ندارد.

برنامه شهروندی گرانادا یکی از جدید ترین برنامه های سرمایه گذاری موجود برای سرمایه گذاران است. این برنامه در سال 2013 معرفی شد. گرانادا محدودیتی برای کشور ها ندارد و در واقع خوشامد گوی متقاضیان از همه ملیت ها می باشد اما بررسی های سرسختانه ای در مورد صحت همه اطلاعات ارائه شده در پرونده و پیشینه متقاضیان صورت می گیرد.

معاهده  ویزا E2 که بین گرانادا و امریکا امضا گردیده به شهروندان گرانادا اجازه می دهد که بیزینس قابل توجهی را در امریکا راه اندازی کنند و مقیم آمریکا شوند.

 
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  اخذ پاسپورت و مهاجرت به گرانادا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران  کنکاش تماس حاصل فرمایید.

 

 دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش