شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری

شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذارییکی از روش های اخذ پاسپورت گرانادا، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات این کشور است. که باید 350,000 دلار در پروژه ی املاک و مستغلات تایید شده ی دولت سرمایه گذاری و حداقل برای 4 سال آن ملک حفظ شود. برای تکمیل درخواست برنامه ی شهروندی گرانادا نیازی به مصاحبه ی حضوری نیست.

گرانادا

برنامه ی  اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از جدید ترین برنامه های موجود برای سرمایه گذاران است. شما با برنامه ی مهاجرت سرمایه گذاری گرانادا می توانید شهروندی و پاسپورت گرانادا را بدست آورید. گرانادا تنها کشور بین سه کشور کارائیب است که دارای معاهده ی دوستی با آمریکا برای سرمایه گذاری E2 است. یکی از روش های اخذ پاسپورت گرانادا، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. در این روش متقاضیان باید حداقل 350,000 دلار در پروژه ی املاک و مستغلات تایید شده ی دولت سرمایه گذاری کنند و حداقل برای 4 سال سرمایه شان در آن پروژه باقی بماند. مالیات و دستمزد هایی نیز باید پرداخت شوند. متقاضی باید فردی با دارایی بالا، دارای سلامت کامل، و بدون سوء سابقه ی کیفری باشد. برای برنامه ی شهروندی گرانادا نیازی به مصاحبه ی حضوری نیست، در واقع احتیاجی نیست که برای تکمیل درخواستتان به این کشور سفر کنید.

 

نکات کلیدی و مهم در مورد شهروندی گرانادا

  • شامل فرزندان وابسته زیر 26 سال میشود.
  • 350,000 دلار سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیاز است.
  • پدر و مادر وابسته ی بالای 65 سال می توانند در پرونده شامل شوند.
  • امکان سفر به بیش از 130 کشور شامل انگلستان، کشورهای عضو اتحادیه شینگن و چین بدون نیاز به ویزا را فراهم می سازد.
  • معاهده ی ویزا E2 گرانادا با امریکا به شهروندان گرانادا اجازه میدهد با بیزینس قابل توجهی مقیم امریکا شوند.
  • هزینه های درخواست، هزینه های دولت و هزینه های اثبات صحت اطلاعات ارائه شده در پرونده که تقریباً برابر با 125.000 دلار برای یک خانواده ی 4 نفره می باشد، وجود دارند.
  • مالیات بر درآمد خارجی از شهروندان گرانادا اخذ نمی شود.
  • پروسه ی درخواست بسیار سریع انجام می پذیرد (حدوداً 2 تا 3 ماه)
  • محدودیتی برای کشور هایی مثل ایران، عراق، افغانستان، سوریه و... وجود ندارد.

برنامه ی شهروندی گرانادا یکی از جدید ترین برنامه های سرمایه گذاری موجود برای سرمایه گذاران است. این برنامه در سال 2013 معرفی شد. گرانادا محدودیتی برای کشور ها ندارد و در واقع خوشامد گوی متقاضیان از همه ملیت ها می باشد اما بررسی های سرسختانه ای در مورد صحت همه اطلاعات ارائه شده در پرونده و پیشینه متقاضیان صورت می گیرد.

معاهده ی ویزا E2 که بین گرانادا و امریکا امضا گردیده به شهروندان گرانادا اجازه میدهد که بیزینس قابل توجهی را در امریکا راه اندازی کنند و مقیم آمریکا شوند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی اخذ پاسپورت و مهاجرت به گرانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط با شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری

برنامه تابعیت و پاسپورت گرانادا شامل خواهر و برادر متقاضی هم می شود اخذ تابعیت یا پاسپورت دوم کاهش در درخواست اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری در سال 2018 سال 2017، رنسانس برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا کاهش هزینه های برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور گرانادا اقدامات گرانادا برای همسو و هماهنگ شدن با دیگر کشورهای کارائیب سهولت انجام کسب و کار در گرانادا اخذ پاسپورت گرانادا (بهشت کارائیب) از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادا افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا زندگی در گرانادا مزایای اخذ پاسپورت دوم و دو تابعیتی بودن مزایای اخذ پاسپورت دوم- پاسپورت دومینیکا، پاسپورت گرانادا، پاسپورت قبرس گرانادا- دانشگاه سنت جورج پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا پاسپورت گرانادا گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا قانون جدید گرانادا در رابطه با حق بانوان برای استفاده از عکس با حجاب برای پاسپورت گرانادا خبر دریافتی از دولت کشور-جزیره گرانادا در رابطه با درخواست های اخذ پاسپورت گرانادا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا جهت ساده تر شدن مراحل برنامه مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت گرانادا آشنایی با جزیره گرانادا با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری پاسپورت گرانادا اقتصاد گرانادا آب و هوای گرانادا نظام بهداشتی و درمانی گرانادا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش