چگونه افراد ثروتمند از مزایای اخذ اقامت اروپا یا پاسپورت دوم سود می برند؟

چگونه افراد ثروتمند از مزایای اخذ اقامت اروپا یا پاسپورت دوم سود می برند؟برنامه های اخذ اقامت، تابعیت مضاعف و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری دارای مزایایی مانند آزادی سفر بدون ویزا، دسترسی به بازار های بین المللی و سرمایه گذاری سود آور هستند.

اقامت پرتغال

برنامه های اخذ اقامت، تابعیت مضاعف و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری دارای مزایایی مانند آزادی سفر بدون ویزا، دسترسی به بازار های بین المللی و سرمایه گذاری سود آور هستند.

به دلیل ناامنی های سیاسی و بازار مالی ضعیف در برخی از کشور ها، روز به روز به تعداد متقاضیان این برنامه ها افزوده می شود.

بسیاری از مردم به دنبال برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از کشور های حوزه دریای کارائیب مانند تابعیت و پاسپورت دومینیکا هستند زیرا این برنامه ها مقرون به صرفه تر و با شرایط آسان تر هستند و همچنین مزایایی مانند دسترسی بدون ویزا به انگلستان و کشور های حوزه شنگن دارند.

در اغلب موارد، برنامه های سرمایه گذاری شرط حضور ندارند اما متقاضیان می توانند تعطیلات خود را با شرایط مطلوب در این کشور ها سپری کنند.

همچنین اگر قصد استفاده شخصی از ملک خود ندارید، می توانید از اجاره دادن ملک و سود 4 تا 7 درصدی بسته به کشور مقصد، سود ببرید.

افراد ثروتمند از کشور هایی با پاسپورت های محدود به دنبال خرید پاسپورت دوم یا اخذ اقامت اروپا هستند. برای مثال اقامت پرتغال دسترسی بدون ویزا به کشور های حوزه شنگن دارد.

خرید ملک در اروپا سود آور است. برای مثال املاک در کشور پرتغال 11.2 درصد، در مالتا 5.7 درصد و در قبرس 4 درصد افزایش قیمت داشتند.

سرمایه گذاری برای اخذ پاسپورت دوم یک کشور، دارای مزایای زیادی مانند آزادی سفر بدون ویزا، حق زندگی، کار و تحصیل در آن کشور است. در صورت داشتن تابعیت و پاسپورت اتحادیه اروپا، افراد دارای حق زندگی، کار و تحصیل در تمامی کشور های اتحادیه اروپا را دارند. برای مثال، با داشتن تابعیت و پاسپورت قبرس، شما می توانید در تمامی دانشگاه های اروپا به عنوان یک شهروند اروپایی تحصیل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری و اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش