درخواست معافیت از ویزا برای شهروندان دومینیکا به جزایر ویرجین آمریکا

درخواست معافیت از ویزا برای شهروندان دومینیکا به جزایر ویرجین آمریکالایحه جدیدی به منظور اصلاح قوانین مهاجرت و تابعیت برای درخواست معافیت از ویزا به جزایر ویرجین آمریکا در کنگره معرفی شده است.

پاسپورت دومینیکا

لایحه جدیدی به منظور اصلاح قوانین مهاجرت و تابعیت برای درخواست معافیت از ویزا به جزایر ویرجین آمریکا در کنگره معرفی شده است.

با این لایحه، شهروندان عضو جامعه و بازار مشترک کارائیب اجازه ورود به جزایر ویرجین آمریکا را به مدت حداکثر 30 روز خواهند داشت.

این لایحه باید در نهایت توسط رئیس جمهور آمریکا تایید شود.

اعضای جامعه و بازار مشترک کارائیب شامل آنتیگوا و باربودا، باهاما، باربادوس، بلیز، دومینیکا، گرانادا، گویانا، هایتی، جامائیکا، مونتسرات، سنت کیتس و نویس، سنت لوشیا، سنت وینسنت و گرنادین ها، سورینیم، ترینداد و توباگو، آنگویلا، برمودا، جزایر ویرجین بریتانیا، جزایر کیمن، جزایر تورکس و کایکوس است.

جزایر ویرجین آمریکا شامل گروهی از جزایر در دریای کارائیب است که در قلمروی آمریکا قرار دارد. حدودا 2.5 میلیون توریست در هر سال از این جزیره بازدید می کنند که بیشتر آن ها با کشتی کروز وارد جزیره می شوند. شهروندان جزایر ویرجین آمریکا جزء شهروندان آمریکا محسوب می شوند اما در انتخابات ریاست جمهوری نمی توانند شرکت کنند. اگر مقیم ایالات متحده باشند، می توانند رای بدهند.
برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش