هشدار دولت دومینیکا به نمایندگان و متقاضیان برنامه شهروندی دومینیکا

هشدار دولت دومینیکا به نمایندگان و متقاضیان برنامه شهروندی دومینیکاتمامی هزینه های مربوط به برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا توسط دولت این کشور تعیین می شود و هرگونه قیمت متفاوت با مبالغ تعیین شده توسط دولت دومینیکا کاملا غیر قانونی است و باید به شدت از آن احتراز شود.

تمامی هزینه های مربوط به برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا توسط دولت این کشور تعیین می شود و هرگونه قیمت متفاوت با مبالغ تعیین شده توسط دولت دومینیکا غیر قانونی است. حتی اگر نماینده رسمی دومینیکا هم  هزینه ای کمتر از هزینه تعیین شده توسط دولت برای شما تعیین کند، باز هم باید بدانید که این کار غیر قانونی است و با تبعات بسیار بدی همراه است.


هشدار دولت دومینیکا به نمایندگان و متقاضیان برنامه شهروندی دومینیکا

هشدار دولت دومینیکا به نمایندگان و متقاضیان برنامه شهروندی دومینیکا

خلاصه متن نامه دولت دومینیکا

برخی از نمایندگان برنامه شهروندی دومینیکا از روش هایی از جمله ارسال اس ام اس های تبلیغاتی، به نمایش گذاشتن عکس پاسپورت های دریافتی و اعلام هزینه ای کمتر از هزینه تعیین شده توسط دولت دومینیکا برای تبلیغات استفاده می کنند.

دولت دومینیکا صراحتا اعلام می کند که هیچ گونه «تخفیف ویژه» برای این برنامه وجود ندارد و هزینه های این برنامه دقیقا مطابق با آنچه توسط دولت دومینیکا اعلام شده است، محاسبه می شوند.

تمام نمایندگان و تمام شرکت های مهاجرتی باید تکنیک های بازاریابی خود را مطابق با قوانین و قیمت های تعیین شده توسط دولت انتخاب کنند.

هزینه های تعیین شده توسط دولت دومینیکا 

برای اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت دومینیکا، متقاضی باید حداقل 200,000 دلار آمریکا در پروژه های تایید شده سرمایه گذاری کند. با دریافت نامه قبولی، هزینه های دولتی زیر (دلار آمریکا) هم باید پرداخت شوند:

هشدار دولت دومینیکا به نمایندگان و متقاضیان برنامه شهروندی دومینیکا


 برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش