طی 5 سال 35 روز در پرتغال زندگی کنید و پاسپورت اروپا را بدست آورید

طی 5 سال 35 روز در پرتغال زندگی کنید و پاسپورت اروپا را بدست آوریدکسانی که در پرتغال سرمایه گذاری کنند، پس از ۵ سال در صورت رعایت الزامات لازم می توانند برای اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور اقدام کنند.

سرمایه گذاری در پرتغال و اخذ پاسپورت این کشور

افرادی که قصد اخذ اقامت اروپا و حتی پاسپورت اروپا را دارند، می توانند در پرتغال سرمایه گذاری کنند و پس از 5 سال در صورت رعایت الزامات برنامه، برای اخذ اقامت دائم پرتغال و تابعیت و پاسپورت این کشور اقدام کنند.

همانطور که وکلا و مشاورین شرکت کنکاش همیشه به متقاضیان اعلام کرده اند، کسانی که در برنامه گلدن ویزای پرتغال شرکت می کنند، در صورتی که سالی 7 روز (35 روز در 5 سال) در این کشور حضور داشته باشند، در آزمون زبان پرتغالی در سطح اولیه قبول شوند و سرمایه گذاری خود در پرتغال را تا 5 سال حفظ کنند، پس از 5 سال می توانند برای اخذ اقامت دائم و پاسپورت پرتغال اقدام کنند.

نکته قابل توجه این است که  افرادی که 5 سال  پیش در این برنامه سرمایه گذاری کردند و الزامات را رعایت کردند، به تازگی موفق به اخذ شهروندی پرتغال شده اند.

برنامه گلدن ویزای پرتغال تنها برنامه ای است که به این سادگی شهروندی و پاسپورت اروپا را اعطا می کند. در برنامه های دیگر متقاضیان معمولا با شرایط سخت تری مواجه هستند. مثلا در برنامه سرمایه گذاری انگلستان، متقاضیان  نباید بیش از 450 روز در طول 5 سال اقامت  و بیش از 90 روز در سال اول درخواست خارج از انگلستان باشند. علاوه بر این، هر یک از اعضای خانواده که در پرونده قرار دارند،  برای بدست آوردن تابعیت انگلستان باید شخصا شرط حضور را رعایت کنند.

یا مثلا دولت یونان تابعیت را تنها به کسانی اعطا می کند که کاملا مقیم این کشور باشند. کشور اسپانیا هم به طور کلی تابعیت مضاعف را به رسمیت نمی شناسد و اخذ تابعیت از آن آسان نیست.

پس اگر قصد دارید که شهروند اروپا شوید، بهترین گزینه برای شما کشور پرتغال است. کافی است که در پرتغال ملک بخرید و تا 5 سال آن را حفظ کنید، در آزمون زبان پرتغال قبول شوید و سالی 7 روز در این کشور حضور داشته باشید.

شهروند یک کشور اتحادیه اروپا، شهروند کل اروپا است و حق زندگی، کار، تحصیل و بهره مندی از خدمات پزشکی را در تمام کشورهای اتحادیه اروپا دارد.

 

 

 برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش