پروژه هتل هیلتون دومینیکا

پروژه هتل هیلتون دومینیکاهتل هیلتون دومینیکا شامل سوئیت های فول امکانات یک و ۲ خوابه و همچنین ویلاهای یک، ۲ و ۳ خوابه با امکان مالکیت مشترک است. با خرید سهام غیر قابل تقسیم در کل پروژه، حق مالکیت اشتراکی ملک خریداری شده به شما اعطا می شود.

پروژه هتل هیلتون دومینیکا

پروژه Tranquility Beach با مدیریت برند هتل هیلتون یکی از پروژه های رسمی دولت دومینیکا برای برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری است.

این هتل بخشی از مجموعه هتل های هیلتون است که شامل سوئیت های فول امکانات یک و ۲ خوابه و همچنین ویلاهای یک، ۲ و ۳ خوابه با امکان مالکیت مشترک است. امکانات و خدمات هتل شامل اسپا، مرکز سلامتی، سالن بدنسازی، رستوران، استخر ، فروشگاه و ... است.  این مجموعه هتل از ۲ سمت دسترسی اختصاصی به دریا دارد و یک هتل با شکوه با برند بین المللی هیلتون است. 

گزینه سرمایه  گذاری در Tranquility Beach خرید سهام غیر قابل تقسیم در کل پروژه است که  این امر حق مالکیت اشتراکی ملک خریداری شده را به شما می دهد.

مزایای سرمایه گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا

متقاضیانی که در این پروژه سرمایه گذاری می کنند، کارت عضویت طلایی مجموعه هتل های هیلتون را دریافت خواهند کرد و در نتیجه می توانند در بیش از ۴,۶۰۰ هتل از هتل های هیلتون در سرتاسر دنیا خدمات VIP  دریافت کنند.

علاوه بر این، کارت عضویت طلایی با ۱,۲۵۰,۰۰۰ امتیاز به آن ها اعطا می شود که می توانند این اعتبار را برای اقامت، رستوران، خرید و یا  هر چیز دیگری در مجموعه هتل های هیلتون در سراسر دنیا استفاده کنند.

این پروژه در حال حاضر در حال ساخت است. بعد از ساخت و  عملیاتی شدن هتل به سرمایه گذاران سود سهام اعطا می شود. تخمین زده می شود سالانه حدود ۴ الی ۷ درصد مبلغ سرمایه گذاری سود تعلق  خواهد گرفت.


مقاله مرتبط: ساخت پروژه هتل هیلتون در دومینیکا به طور پیوسته ادامه دارد

هتل هیلتون دومینیکا، پروژه تایید شده دولت برای برنامه اخذ تابعیت دومینیکا

 پروژه هتل هیلتون دومینیکا

۲ روش برای شرکت در برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد: کمک بلاعوض و سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت دومینیکا.

یکی از این پروژه های تایید شده دولت دومینیکا، مجموعه هتل هیلتونی است که در این کشور در حال ساخت است. این پروژه از معدود پروژه های این چنینی در دنیا است که ساخت آن کاملا طبق بیزینس پلان آن پیش می رود و به این  موضوع در سایت رسمی خود دولت دومینیکا نیز اشاره شده است، در حالی که بسیاری از پروژه ها معمولا از بیزینس پلان خود عقب هستند.

خدمات کنکاش برای خرید و فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا

متقاضیان اخذ تابعیت در کشور دومینیکا می توانند سهام دار و در نتیجه مالک بخشی از این  پروژه زیبا باشند، بعد از ۳ سال می توانند سهام خود را بفروشند و بعد از ۵  سال می توانند سهام را به متقاضی بعدی اخذ تابعیت در دومینیکا بفروشند.

 شرکت کنکاش در  فروش سهام به مشتری های خود کمک می کند، بنابراین می توانید با خیال راحت  در یک پروژه نام دار و معتبر، که توسط دولت دومینیکا برای این برنامه معرفی شده و توسط شرکت کنکاش از میان همه پروژه های موجود برگزیده شده، سرمایه گذاری کنید و به این ترتیب هم شهروندی و پاسپورت قدرتمند کشور دومینیکا  را بدست آورید، هم سرمایه خود را حفظ نمایید و هم از سود سهام و مزایای  عضویت طلایی مجموعه هتل هیلتون در سراسر دنیا لذت ببرید.


مقاله مرتبط: قدرت سفر بدون ویزا برای شهروندان دومینیکا

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش