شهروندان ایرانی در دوران کرونا می توانند بدون محدودیت برای اخذ شهروندی دومینیکا اقدام نمایند

شهروندان ایرانی در دوران کرونا می توانند بدون محدودیت برای اخذ شهروندی دومینیکا اقدام نمایندبه خاطر بحران مالی ناشی از بیماری کرونا، فعلا یک سری قوانین به حالت تعلیق درآمده اند و در نتیجه شهروندان ایرانی در دوره بیماری کرونا می توانند در گزینه کمک بلاعوض هم شرکت کنند.


شهروندی دومینیکا با سرمایه گذاری 100 هزار دلار

چند ماه پیش دولت دومینیکا قانون جدیدی را برای برنامه سرمایه گذاری خود وضع کرد. طبق این قانون، شهروندان چند کشور از جمله ایران تنها در صورتی می توانستند در گزینه کمک بلاعوض شرکت کنند که ۱۰ سال گذشته را خارج از این کشور ها (ایران) زندگی کرده باشند. در نتیجه تنها گزینه پیش روی شهروندان ایرانی که داخل ایران زندگی می کردند، سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت به ارزش ۲۲۰ هزار دلار آمریکا بود.

با این حال، به خاطر بیماری کرونا و بحران مالی که ایجاد کرده است، این قانون فعلا به حالت تعلیق درآمده است و تا زمانی که این تعلیق ادامه دارد، فعلا بدون هیچ محدودیتی فایل ایرانی های داخل ایران هم سابمیت می شود. در نتیجه، در حال حاضر همه گزینه ها از جمله کمک بلاعوض برای شهروندان ایرانی قابل دسترسی است.  ایرانی ها می توانند با سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت به ارزش ۲۲۰ هزار دلار آمریکا یا کمک بلاعوض به دولت دومینیکا به ارزش ۱۰۰ هزار دلار آمریکا، تابعیت و پاسپورت دومینیکا را بدست آورند.


مقاله مرتبط: قدرت سفر بدون ویزا برای شهروندان دومینیکا

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش