چند نکته مهم برای خرید خانه و سرمایه گذاری در پرتغال

چند نکته مهم برای خرید خانه و سرمایه گذاری در پرتغالهنگامی که خرید خانه و سرمایه گذاری در پرتغال با شرایط ذکر شده در این مقاله انجام شود، اجاره دادن آن بسیار راحت تر و لذت بخش تر خواهد بود. بیشتر مردم خانه های خود را به طور هفتگی اجاره می دهند، زیرا درآمد حاصل از اجاره های کوتاه مدت بسیار بیشتر از اجاره های طولانی مدت است.

با خرید خانه و سرمایه گذاری در پرتغال علاوه بر این که محلی برای سپری کردن تعطیلات خود دارید، می توانید ملک را اجاره دهید و کسب درآمد داشته باشید. علاوه بر این مزایا، با خرید و سرمایه گذاری در پرتغال به ارزش حداقل 280,000 یورو، اقامت پرتغال  اعطا می شود.

در این مقاله چند نکته مهم در مورد سرمایه گذاری در پرتغال شرح داده شده است:

اگر قصد اجاره دادن ملک را دارید، در مرحله اول باید مشخص کنید که چه گروه از مستاجر ها را مورد هدف قرار داده اید. با مشخص کردن گروه مورد نظر، به بهترین نتیجه در درآمد حاصل از اجاره می رسید.

گروه مورد نظر شما ممکن است جزء یکی از دسته های زیر باشد:

 زوج های جوان بدون فرزند،

 زوج های قدیمی بدون فرزند، 

خانواده هایی با فرزند،

 چند خانواده با فرزند،

 خانواده هایی با یک فرد توانیاب یا ناتوان، و یا

 گروهی که برای کار سفر کرده اند.

 هرگروه نیازهای مختلف و خاص خود را دارد. اگر بتوانید 100 درصد از خواسته ها و انتظارات آن ها را تامین کنید، موفقیت شما تضمین شده است.

محل خانه در پرتغال

اولین و مهم ترین مسئله در خرید خانه و سرمایه گذاری در پرتغال این است که خانه تعطیلات شما در مکانی ایده آل واقع شده باشد؛ جایی که خودتان رویای زندگی در آن را هنگام تعطیلات داشته باشید. از آن جایی که باید نیازها و شرایط گروه مورد نظر را هم در نظر بگیرید، توصیه می شود مکانی را انتخاب کنید که هم برای شما و هم برای تعطیلات گروه مورد نظر عالی باشد.

اگر گروه مورد نظر خانواده های دارای فرزند هستند، امن بودن آن خانه بسیار مهم است. این خانه نباید به جاده با ترافیک های سنگین و رفت آمد پر سرعت اتومبیل ها نزدیک باشد. خانواده هایی که فرزند دارند، خواستار دسترسی آسان به سوپرمارکت، رستوران، ساحل، پارک و زمین بازی هستند. 

اگر مخاطب شما زوج های جوان بدون فرزند هستند، خانه تعطیلات شما بهتر به مکان های شلوغ  نزدیک تر باشد. 

برای کسانی که با اهداف کاری سفر کرده اند، این خانه بهتر است در مکان های آرام و بدون هیاهو باشد.

اندازه و ساختار خانه در پرتغال

اندازه خانه ای که برای خرید خانه و سرمایه گذاری در پرتغال انتخاب می کنید،  برای گروه مورد نظر شما مهم است. آپارتمان های کوچک تر برای زوج های جوان و زوج های مسن بدون فرزند عالی است، در حالی که ویلاها برای خانواده های دارای فرزند مناسب هستند. ویلاهای بزرگ تر برای چندین خانواده و یا کسانی که برای اهداف کاری سفر کرده اند، مناسب هستند.

در مورد ساختار خانه، به تجهیزات و امکانات مورد نیاز گروه مورد نظر فکر کنید: تعداد اتاق خواب ها، حمام خصوصی برای هر اتاق و شاید فضاهایی برای کار و اتاق های نشیمن بیشتر. 

اگر قصد دارید خانه را به افراد توانیاب یا با ویلچر اجاره دهید، مطمئن شویدکه فضای کافی برای فراهم کردن سطح شیب دار در حمام، آشپزخانه، اتاق خواب، درب ورودی و... وجود دارد.

ویژگی ها و تجهیزات خانه در پرتغال

انتخاب ویژگی ها وتجهیزات خانه برای گروه مورد نظر شما بسیار مهم است. امروزه دسترسی به Wifi، تلویزیون کابلی، کولر و سیستم تهویه، و توری پشه برای درب و پنجره ها برای تمام گروه ها اهمیت دارند. 

معمولاً خانواده ها استخر را یک ویژگی بسیار فوق العاده می دانند. به همین دلیل داشتن استخر برای خانواده هایی که کودک دارند، بسیار جذاب است. اما ایمن سازی را فراموش نکنید. استخر باید به اندازه کافی با حصار محافظت شده باشد. کل منطقه بیرونی باید حصار کشی شود، تا پدر و مادر بتوانند بدون نگرانی استراحت کنند. به یاد داشته باشید که اگر گروه مورد نظر شما خانواده های دارای کودک هستند، بسیار ایمنی تجهیزات بسیار اهمیت دارد.

مسئله قابل توجه دیگر مبلمان است که باید مرتب باشد. توصیه می شود که مبلمانی را انتخاب کنید که از ارزان ترین ها در بازار نباشند.  هنگام انتخاب مبلمان، گروه مخاطب را در نظر بگیرید.

 اگر مخاطب شما مسافران کاری هستند، باید میز و صندلی کاری خوبی فراهم کنید.

 اگر آن ها خانواده های دارای کودک هستند، باید صندلی های بلند، تخت خواب بچه و... انتخاب کنید.

اجاره خانه در پرتغال

هنگامی که خرید خانه و سرمایه گذاری در پرتغال با شرایط ذکر شده در این مقاله انجام شود، اجاره دادن آن بسیار راحت تر و لذت بخش تر خواهد بود. بیشتر مردم خانه های خود  را به طور هفتگی اجاره می دهند، زیرا درآمد حاصل از اجاره های کوتاه مدت بسیار بیشتر از اجاره های طولانی مدت است. 

همچنین، اجاره کوتاه مدت، استفاده از خانه تعطیلات  را برای شما، خانواده و دوستان راحت تر می کند.

 تبلیغات در خصوص اجاره می تواند از طریق وب سایت شخصی، آژانس یا پورتال املاک باشد.

 این اجاره هم می تواند از طریق خودتان به عنوان صاحب ملک و هم از طریق یک واسطه ماهر در منطقه ای که انتخاب کرده اید، انجام شود. در بیشتر موارد، تمیز کردن خانه توسط شرکت های نظافت محلی انجام می شود.


برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه های خرید ملک در پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش