پروژه تایید شده هتل هیلتون دومینیکا در ۲۰۲۱-۲۰۲۲ افتتاح می شود

پروژه تایید شده هتل هیلتون دومینیکا در ۲۰۲۱-۲۰۲۲ افتتاح می شودپروژه هتل ۵ ستاره هیلتون، که یکی از پروژه های تایید شده دولت دومینیکا برای اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور از طریق سرمایه گذاری است، در اواخر سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲ افتتاح می شود.

پروژه تایید شده هتل هیلتون دومینیکا در ۲۰۲۱-۲۰۲۲ افتتاح می شود

پروژه Tranquility Beach در دومینیکا در اواخر سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲ افتتاح می شود. این پروژه، با مدیریت برند هتل ۵ ستاره هیلتون، یکی از پروژه های رسمی دولت دومینیکا برای برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری است.

این مجموعه با ویلاهایی بر لبه صخره و امکانات سوپر لاکچری شامل ۹۹ اتاق است و تا ۳۰۰ شغل دائمی ایجاد می کند.

متقاضیان با سرمایه گذاری به ارزش ۲۲۰ هزار دلار آمریکا در این پروژه می توانند برای اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا اقدام کنند، به شرطی که صحت پیشینه آن ها تایید شده باشد. علاوه بر متقاضی اصلی، افراد وابسته به او هم می توانند برای اخذ تابعیت و پاسپورت اقدام کنند.

ساخت این پروژه در ژانویه ۲۰۱۹ آغاز شد و به گفته آقای روزولت اسكریت، نخست وزیر دومینیکا، طبق برنامه ریزی این پروژه باید در اواخر سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲ افتتاح شود.

پروژه Tranquility Beach در دومینیکا یکی از معدود هتل های مورد تایید دولت دومینیکا برای برنامه سرمایه گذاری این کشور است.

شهروندان دومینیکا می توانند به راحتی به ۱۴۰ کشور در سراسر جهان سفر کنند و این شهروندی ارزشمند را به نسل های آینده خود منتقل کنند.


مقاله مرتبط: قدرت سفر بدون ویزا برای شهروندان دومینیکا

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش