بیماری همه گیر کرونا بر برنامه ویزای طلایی پرتغال تاثیری نداشته است

بیماری همه گیر کرونا بر برنامه ویزای طلایی پرتغال تاثیری نداشته استطبق آخرین آمار صادر شده توسط SEF، بیماری همه گیر کرونا بر برنامه ویزای طلایی پرتغال هیچ تاثیری نداشته است.

بیماری همه گیر کرونا بر برنامه ویزای طلایی پرتغال تاثیری نداشته است

طبق آخرین آمار صادر شده توسط SEF، برنامه ویزای طلایی پرتغال تحت تاثیر بیماری همه گیر جهانی کرونا قرار نگرفته است. از اول سال ۲۰۲۰ تا پایان آگوست این سال، دولت پرتغال بیش از ۹۰۰ مجوز اقامت برای متقاضیان اصلی صادر کرده است. این رقم  ۷۳ درصد از رقم کل سال ۲۰۱۹ است. اگر سرعت صدور تا پایان سال ۲۰۲۰ با همین روند ادامه یابد، آمار قبولی امسال ۱۰ درصد نسبت به سال قبل بیشتر می شود.

نه تنها آمار قبولی برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری بالا است، بلکه میزان سرمایه گذاری در هر ماه هم قابل توجه است. از اول سال ۲۰۲۰ تا امروز، ماه می بیشترین رقم سرمایه گذاری را داشته است. در این ماه، علی رغم وجود بیماری پندامیک کرونا، ۱۳۶,۹۱۳,۷۴۵ یورو در املاک پرتغال سرمایه گذاری شد.


مقاله مرتبط: ویزای انجل پرتغال

از طریق برنامه سرمایه گذاری پرتغال، در ماه ژوئن بیش از ۸۳ میلیون یورو و در ماه جولای بیش از ۵۰ میلیون یورو به بازار املاک پرتغال تزریق شد. با توجه به تأثیر منفی شیوع ویروس کرونا در سایر اقتصادها و بازارهای املاک و مستغلات در سراسر جهان، این آمار بسیار قابل توجه است.

از سال ۲۰۱۲ که برنامه سرمایه گذاری پرتغال معرفی شد، بیش از ۵/۵ میلیارد یورو سرمایه وارد پرتغال شده است  و بیش از ۱۵,۵۰۰ ویزای اقامت اعطا شده است.

این برنامه پرتغال یک برنامه بسیار محبوب و انعطاف پذیر برای سرمایه گذارانی است که قصد دارند به اروپا دسترسی بدون ویزا داشته باشند. دارندگان اقامت این کشور می توانند در پرتغال زندگی، کار و تحصیل کنند و بدون ویزا به تمام کشورهای حوزه شنگن سفر کنند.


مقاله مرتبط: ۳ دلیل اصلی برتری برنامه سرمایه گذاری پرتغال 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سرمایه گذاری پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش