مهاجرت سرمایه گذاری کشورهای مختلف

مهاجرت سرمایه گذاری کشورهای مختلفبیشتر این برنامه ها که با نام ویزای طلایی یا ویزای سرمایه گذاری شناخته میشوند، به فرد سرمایه گذار حق زندگی در آن کشور را میدهند اما فرد ملزم به اقامت نیست. این مسئله نیازهای افراد با دارایی بالا را مانند سفر آزادانه، سهولت انجام بیزینس خارج از مرز و امکان دریافت پاسپورت دوم را پاسخ می دهند.

مهاجرت سرمایه گذاری کشور های مختلف

چندین سال است کشورهای متعددی برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری داشته اند. مهم ترین آنها کانادا، استرالیا، امریکا (ویزا EB5) و انگلستان (Tier 1) هستند. هدف این برنامه ها جذب مهاجر اقتصادی (که به دنبال مهاجرت دائم است) همراه با بیزینس یا ثروتش برای زندگی به کشور جدید است.

در چند سال اخیر، نسل جدید برنامه های ویزای سرمایه گذاری بسیار محبوب شده اند. بیشتر این برنامه ها که با نام ویزای طلایی یا ویزای سرمایه گذاری شناخته میشوند، به فرد سرمایه گذار حق زندگی در آن کشور را میدهند اما فرد ملزم به اقامت نیست. این مسئله نیازهای افراد با دارایی بالا را مانند سفر آزادانه، سهولت انجام بیزینس خارج از مرز و امکان دریافت پاسپورت دوم را پاسخ می دهند.

این برنامه ها انعطاف پذیر هستند و فرد سرمایه گذار و خانواده اش را ملزم به اقامت فیزیکی یا حتی پرداخت مالیات اقامت نمی کنند. متقاضیان می توانند با حفظ بیزینس خود همچنان مقیم کشور اصلی خود باشند.

 

 

مهاجرت سرمایه گذاری در اروپا

 

مهاجرت سرمایه گذاری پرتغال

500,000 یورو سرمایه گذاری، به شما حق زندگی در پرتغال و ویزای شینگن می دهد. برای حفظ ویزا باید هر دو سال، دو هفته در این کشور باشید.

مهاجرت سرمایه گذاری اسپانیا

اسپانیا هم مثل پرتغال به 500,000 یورو سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیاز دارد و باید برای حفظ ویزا حداقل زمان مورد نیاز را (2 هفته در 2 سال) در این کشور باشید.

مهاجرت سرمایه گذاری قبرس

شما می توانید با 2 میلیون دلار سرمایه گذاری در املاک و مستغلات قبرس پاسپورت دوم دریافت کنید که به متقاضی اجازه ی زندگی در هر جای اروپا را می دهد.

مهاجرت سرمایه گذاری یونان

فقط 250,000 یورو سرمایه گذاری در املاک یونان به شما اقامت دائم و ویزای شینگن می دهد، که با آن مجاز به سفر در اروپا هستید.

مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان

برنامه ی سرمایه گذاری در اوراق قرضه ی مجارستان نیازمند حداقل 300,000 یورو سرمایه گذاری در اوراق قرضه ی دولتی است. هیچ اجباری برای اقامت در این کشور وجود ندارد.

 

مهاجرت سرمایه گذاری کشورهای حوزه ی کارائیب

 

مهاجرت سرمایه گذاری دومینیکا

از طریق کمک بلاعوض به دولت دومینیکا یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات این کشور به ارزش 200.000 دلار، به شما پاسپورت دوم ارائه می دهد.

مهاجرت سرمایه گذاری در گرانادا

از طریق کمک بلاعوض به ارزش 200,000  دلار  یا سرمایه گذاری در یک پروژه معتبر کشت آبی به ارزش 275,000 دلار آمریکا، می توانید شهروندی و پاسپورت گرانادا را دریافت کنید.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی برنامه های مهاجرتی می توانید با همکاران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط با مهاجرت سرمایه گذاری کشورهای مختلف

مهاجرت به اروپا از طریق برنامه اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری آنچه سرمایه گذاران ترکیه را به برنامه اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری جذب می کند آیا سرمایه گذاری در املاک یونان سودآور است؟ اقامت یونان در مقایسه با اقامت پرتغال: کدام یک توجیه اقتصادی بیشتری دارد؟ قیمت املاک در یونان از آغاز سال 2018 رو به افزایش است مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک 15 دلیل برای سرمایه گذاری در یونان سوالات متداول در مورد اقامت یونان ویزای طلایی یونان: ارزان ترین برنامه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اروپا اگر پول دارید، ویزا می گیرید؛ مقامات یونانی به دنبال سرمایه گذاران در میان پناهندگان سوری شهروندی از طریق سرمایه گذاری چیست؟ مهاجرت سرمایه گذاری کشورهای مختلف دریافت ویزای طلایی از طریق خرید ملک در کدام کشورهای اروپایی امکان پذیر است؟

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش