با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید

با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنیدامروزه پاسپورت گرانادا و دومینیکا ارزش بیشتری پیدا کرده است، زیرا اتحادیه اروپا توافق نامه ی معافیت ویزا را برای 7 کشور حوزه دریای کارائیب و اقیانوس آرام امضا کرده است. از جمله گرانادا و دومینیکا.شهروندان گرانادا و دومینیکا می توانند بدون نیاز به ویزا، به کشورهای شینگن سفر کنند.

با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید

 

امروز پاسپورت گرانادا و دومینیکا ارزش بیشتری پیدا کرده است، زیرا اتحادیه اروپا توافق نامه ی معافیت ویزا را برای 7 کشور حوزه دریای کارائیب و اقیانوس آرام امضا کرده است. از جمله گرانادا و دومینیکا.

کمیسر اتحادیه اروپا در امور مهاجرت و وزیر امور خارجه لتونی در امور اروپا، توافق نامه ی معافیت ویزا را با 7 کشور امضا کردند. شهروندان گرانادا و دومینیکا می توانند بدون نیاز به ویزا، به کشورهای عضو اتحادیه شینگن سفر کنند. چنین توافق نامه ای با جزیره تیمور شرقی (در کشور اندونزی) نیز امضا شد. شهروندان کشورهایی که در بالا ذکر شد می توانند بدون ویزا به اتحادیه اروپا سفر کنند و در هر 6 ماه 3 ماه را در اروپا بگذرانند. این توافق یک قرارداد دو طرفه است و شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز می توانند بدون نیاز به ویزا به این کشور ها سفر کنند.

گرانادا و دومینیکا برنامه موفقی در زمینه اعطای شهروندی از طریق سرمایه گذاری دارند. تعداد کشورهایی که دارنده ی پاسپورت، می تواند بدون ویزا به آنجا سفر کند تأثیر بسیار مهمی در قیمت برنامه شهروندی دارند.

این مسئله از قبل روشن بود که گرانادا هزینه های اعطای شهروندی را افزایش خواهد داد چرا که قدرت پاسپورت این کشور افزایش یافته است. در حال حاضر هزینه ی پاسپورت گرانادا 200,000 دلار آمریکا است در حالیکه دومینیکا ارزان ترین برنامه ی کارائیب را با قیمت 100,000 دلار برای هر متقاضی ارائه می دهد.

 

دومینیکا

اعطای شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

تا سال 1993، دریافت شهروندی دومینیکا بدون اقامت در این کشور امکان پذیر نبود. در حال حاضر سرمایه دار می تواند بدون نیاز به اقامت در دومینیکا برای خود و خانواده اش شهروندی و پاسپورت کشور دومینیکا رادریافت کنند و اجازه دارد بدون نیاز به ویزا به 95 کشور سفر کند؛ از جمله انگلستان و کشور های عضو اتحادیه شینگن.

 

حقایق مهم وکلیدی درباره ی سرمایه گذاری در دومینیکا

  • حداقل سرمایه ی غیر قابل بازگشت به مبلغ 100,000 دلار (200,000 دلار برای کل خانواده) 
  • هزینه های اضافی درخواست اعمال می شود (تقریباً 155,000 دلار برای یک خانواده ی 4 نفره)
  • الزامی بر اقامت در دومینیکا وجود ندارد.
  • شامل فرزندان زیر 25 سال می شود.
  • شامل پدر و مادر وابسته ی بالای 65 سال می شود.
  • شهروندی دومینیکا مادام العمر است.
  • پاسپورت دوم این کشور اجازه سفر به بیش از 95 کشور را بدون نیاز به ویزا می دهد.
  • به جای پرداخت کمک غیر قابل بازگشت به دولت دومینیکا می توان به ارزش حداقل 200,000 دلار آمریکا در دومینیکا ملک خریداری کرد و به این ترتیب شهروندی و پاسپورت این کشور را بدست آورد.

 

سرمایه گذاران می توانند برای دریافت ویزای طلایی و شهروندی دومینیکا، در بخش املاک سرمایه گذاری کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به گرانادا و مهاجرت به دومینیکا می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

 

 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش