با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید

با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنیدامروزه پاسپورت گرانادا و دومینیکا ارزش بیشتری پیدا کرده است، زیرا اتحادیه اروپا توافق نامه ی معافیت ویزا را برای 7 کشور حوزه دریای کارائیب و اقیانوس آرام امضا کرده است. از جمله گرانادا و دومینیکا.شهروندان گرانادا و دومینیکا می توانند بدون نیاز به ویزا، به کشورهای شینگن سفر کنند.

با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید

 

امروز پاسپورت گرانادا و دومینیکا ارزش بیشتری پیدا کرده است، زیرا اتحادیه اروپا توافق نامه ی معافیت ویزا را برای 7 کشور حوزه دریای کارائیب و اقیانوس آرام امضا کرده است. از جمله گرانادا و دومینیکا.

کمیسر اتحادیه اروپا در امور مهاجرت و وزیر امور خارجه لتونی در امور اروپا، توافق نامه ی معافیت ویزا را با 7 کشور امضا کردند. شهروندان گرانادا و دومینیکا می توانند بدون نیاز به ویزا، به کشورهای عضو اتحادیه شینگن سفر کنند. چنین توافق نامه ای با جزیره تیمور شرقی (در کشور اندونزی) نیز امضا شد. شهروندان کشورهایی که در بالا ذکر شد می توانند بدون ویزا به اتحادیه اروپا سفر کنند و در هر 6 ماه 3 ماه را در اروپا بگذرانند. این توافق یک قرارداد دو طرفه است و شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز می توانند بدون نیاز به ویزا به این کشور ها سفر کنند.

گرانادا و دومینیکا برنامه موفقی در زمینه اعطای شهروندی از طریق سرمایه گذاری دارند. تعداد کشورهایی که دارنده ی پاسپورت، می تواند بدون ویزا به آنجا سفر کند تأثیر بسیار مهمی در قیمت برنامه شهروندی دارند.

این مسئله از قبل روشن بود که گرانادا هزینه های اعطای شهروندی را افزایش خواهد داد چرا که قدرت پاسپورت این کشور افزایش یافته است. در حال حاضر هزینه ی پاسپورت گرانادا 200,000 دلار آمریکا است در حالیکه دومینیکا ارزان ترین برنامه ی کارائیب را با قیمت 100,000 دلار برای هر متقاضی ارائه می دهد.

 

دومینیکا

اعطای شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

تا سال 1993، دریافت شهروندی دومینیکا بدون اقامت در این کشور امکان پذیر نبود. در حال حاضر سرمایه دار می تواند بدون نیاز به اقامت در دومینیکا برای خود و خانواده اش شهروندی و پاسپورت کشور دومینیکا رادریافت کنند و اجازه دارد بدون نیاز به ویزا به 95 کشور سفر کند؛ از جمله انگلستان و کشور های عضو اتحادیه شینگن.

 

حقایق مهم وکلیدی درباره ی سرمایه گذاری در دومینیکا

  • حداقل سرمایه ی غیر قابل بازگشت به مبلغ 100,000 دلار (200,000 دلار برای کل خانواده) 
  • هزینه های اضافی درخواست اعمال می شود (تقریباً 155,000 دلار برای یک خانواده ی 4 نفره)
  • الزامی بر اقامت در دومینیکا وجود ندارد.
  • شامل فرزندان زیر 25 سال می شود.
  • شامل پدر و مادر وابسته ی بالای 65 سال می شود.
  • شهروندی دومینیکا مادام العمر است.
  • پاسپورت دوم این کشور اجازه سفر به بیش از 95 کشور را بدون نیاز به ویزا می دهد.
  • به جای پرداخت کمک غیر قابل بازگشت به دولت دومینیکا می توان به ارزش حداقل 200,000 دلار آمریکا در دومینیکا ملک خریداری کرد و به این ترتیب شهروندی و پاسپورت این کشور را بدست آورد.

 

سرمایه گذاران می توانند برای دریافت ویزای طلایی و شهروندی دومینیکا، در بخش املاک سرمایه گذاری کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به گرانادا و مهاجرت به دومینیکا می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط با با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید

برنامه تابعیت و پاسپورت گرانادا شامل خواهر و برادر متقاضی هم می شود اخذ تابعیت یا پاسپورت دوم کاهش در درخواست اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری در سال 2018 سال 2017، رنسانس برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا کاهش هزینه های برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور گرانادا اقدامات گرانادا برای همسو و هماهنگ شدن با دیگر کشورهای کارائیب سهولت انجام کسب و کار در گرانادا اخذ پاسپورت گرانادا (بهشت کارائیب) از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادا افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا زندگی در گرانادا مزایای اخذ پاسپورت دوم و دو تابعیتی بودن مزایای اخذ پاسپورت دوم- پاسپورت دومینیکا، پاسپورت گرانادا، پاسپورت قبرس گرانادا- دانشگاه سنت جورج پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا پاسپورت گرانادا گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا قانون جدید گرانادا در رابطه با حق بانوان برای استفاده از عکس با حجاب برای پاسپورت گرانادا خبر دریافتی از دولت کشور-جزیره گرانادا در رابطه با درخواست های اخذ پاسپورت گرانادا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا جهت ساده تر شدن مراحل برنامه مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت گرانادا آشنایی با جزیره گرانادا با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری پاسپورت گرانادا اقتصاد گرانادا آب و هوای گرانادا نظام بهداشتی و درمانی گرانادا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش