برنامه‌ شهروندی دومینیکا، بهترین از نگاه فایننشیال تایمز

امتیاز دهید post

افراد موفق و ثروتمندان به ویژه در کشورهای آسیا، خاورمیانه و آفریقا، دریافت ویزای کشورهای مختلف، مخصوصا کشورهای غربی را بسیار دشوار می‌دانند. در واقع دریافت ویزای اروپا، کانادا، آمریکا و کشورهای پیشروی آسیایی نظیر سنگاپور و هنگ‌کنگ نیاز به زمان، پول و کاغذبازی‌های طاقت‌فرسا دارد. در بعضی موارد هم، در کشور مبدأ خطر ناآرامی‌های سیاسی و اجتماعی به قدری بالاست که افراد نیاز می‌بینند به طریقی آینده‌ی خود و اعضای خانواده‌شان را بیمه و امکان زندگی امن در کشوری دیگر را برای خود و عزیزانشان فراهم کنند. در هر صورت، چه آزادی سفر بدون ویزا بخواهید، چه دوست داشته باشید امکان زندگی و اقامت در کشوری دیگر برایتان فراهم باشد، گروه سرمایه‌گذاری بین‌المللی کنکاش، دریافت شهروندی و پاسپورت از طریق سرمایه‌گذاری در دومینیکا را به شما پیشنهاد می‌دهد. با ما همراه باشید تا در این باره توضیحات کامل‌تری ارائه دهیم:

چرا دومینیکا بهترین کشور برای اخذ پاسپورت از طریق سرمایه‌گذاری شناخته شده است؟

اولین کشورهایی که برنامه‌های اعطای شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری را پایه‌گذاری کردند، کشورهای حوزه کارائیب بودند. در سال ۱۹۸۴، کشور سنت کیتس و نویس، فقط یک سال بعد از استقلال سیاسی از بریتانیا، اقدام به جذب سرمایه‌های خارجی مورد نیاز برای بازسازی کشور، از طریق اعطای شهروندی کرد. پس از ۹ سال، در سال ۱۹۹۳، دومینکیا دومین کشوری بود که این رویه را برای اعطای شهروندی آغاز کرد. به این معنی که با کمک بلاعوض به دولت دومینیکا برای ارتقای امکانات عمومی در کشور دومتان یا سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات این کشور، می‌توانید شهروندی آن را دریافت کنید.

با دریافت پاسپورت دومینیکا، می‌توانید به بیش از ۱۴۱ کشور جهان از جمله کشورهای حوزه شنگن، سنگاپور، هنگ‌کنگ، استرالیا و… بدون درگیری‌های دریافت ویزا سفر کنید. همین طور دریافت ویزای کشور کانادا در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. امکان دریافت ویزای تجاری تفریحی ۱۰ ساله آمریکا نیز با پاسپورت دومینیکا وجود دارد. در واقع، شما می‌توانید با پاسپورت دومینکیا ۶ ماه سال را در اروپا و ۶ ماه سال را در آمریکا اقامت و فعالیت کنید. علاوه بر این، با دریافت شهروندی دومینیکا، امکان زندگی، تحصیل و کار در کشوری زیبا و استوایی را خواهید داشت و امکان اقامت و زندگی در تمام ۱۴ کشور عضو اتحادیه کاریکام یا کشورهای حوزه کارائیب نیز برایتان فراهم خواهد بود.

امکان دریافت پاسپورت از طریق سرمایه‌گذاری یا CBI در بعضی کشورهای اروپایی نیز وجود دارد اما هزینه‌های این طرح در کشورهای اروپایی چندین و چند برابر کشورهای حوزه کارائیب است. به خاطر همین موضوع هم هست که در شاخص CBI مجله فایننشال تایمز، کشور دومینیکا بهترین برنامه اعطای شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری را دارد. همه امکانات و شرایط گفته شده در بالا با اعطای فقط ۱۰۰ هزار دلار به دولت دومینیکا، یا خرید سهام پروژه‌های عمرانی نظیر هتل هیلتون دومینیکا با ۲۲۰ هزار دلار فراهم می‌شود. نکته جذاب این است که پس از سه سال از زمان دریافت شهروندی، می‌توانید سهام خود را بفروشید و پولتان را به علاوه سود سهام پس بگیرید.

شرکت سرمایه‌گذاری بین‌المللی کنکاش، بهترین مشاور شما برای اخذ پاسپورت از طریق CBI

کنکاش، با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه اخذ اقامت و تابعیت دوم از طریق سرمایه‌گذاری، می‌تواند بهترین مشاوره را در این زمینه به شما بدهد. کیانوش محمودی، مدیر عامل شرکت کنکاش، نماینده رسمی دولت دومینیکا است که می‌توانید نامش را از سایت این کشور استعلام کنید. همین‌طور کنکاش، نماینده رسمی فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا نیز هست. پروژه‌ هتل هیلتون دومینیکا، در سواحل زیبا و شنی دومینیکا، یکی از زیباترین و لوکس‌ترین هتل هیلتون‌های جهان خواهد بود و قطعا سرمایه‌گذاری در ساخت آن، هم می‌تواند شما، همسر، فرزندان زیر ۳۰ سال، پدر و مادر و پدر بزرگ و مادربزرگ بالای ۶۵ سالتان را صاحب پاسپورتی قدرتمند کند و هم شما را به سود زیادی برساند.

برای دریافت پاسپورت دومینیکا، که با کنکاش تنها چند ماه طول می‌کشد، نیازی به پیش‌شرط زیادی نیست اما اگر مدارکتان را درست تنظیم نکنید و برای سرمایه‌گذاری با مشاوران حرفه‌ای مشورت نکنید، ممکن است که نتوانید کشور دومینیکا را متقاعد کنید که شما سرمایه‌گذار و شهروند مناسبی خواهید بود و احتمال دارد که نتوانید پاسپورت را دریافت کنید. پس همین الآن برای مشاوره و ثبت درخواست با متخصصین کنکاش تماس بگیرید.

سخن آخر

در این مطلب به این موضوع پرداختیم که چرا دومینیکا، به نظر عموم، بهترین برنامه اعطای شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری را دارد. دیدیم که به خاطر هزینه‌های اندک و شرایط آسانی که دارد و در کنار آن، قدرت زیاد پاسپورت دومینیکا که سفر به بیش از ۱۴۱ کشور جهان را بدون درگیری‌های دریافت ویزا امکان پذیر می‌کند، این کشور بهترین برنامه اعطای شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری را دارد.

به نظر شما چه دلایلی برای اینکه افراد می‌خواهند پاسپورت دوم داشته باشند وجود دارد؟ کدام کشور می‌تواند بهترین برنامه اعطای شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری را ارائه دهد؟ به نظر شما دریافت پاسپورت دوم از کشورهای حوزه‌ی کارائیب بهتر است یا اروپا؟ نظرات و تجربیات خود را با مخاطبان کنکاش به اشتراک بگذارید و برای مشاوره با متخصصین کنکاش تماس بگیرید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *