قیمت دلار دومینیکا

5/5 - (1 امتیاز)

برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های اخذ پاسپورت دوم در سراسر جهان است و همین باعث شده که اسم کشور دومینیکا بیش از پیش بر سر زبان‌ها بیفتد. متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا سوال‌های زیادی درباره این کشور کمتر شناخته شده دارند. یکی از این سوال‌ها درباره قیمت دلار دومینیکا و ارزش دلار دومینیکا نسبت به ریال است.

واحد پول رسمی دومینیکا

واحد پول کشور دومینیکا دلار کارائیب شرقی (Eastern Caribbean Dollar) است و با نماد XCD نشان داده می‌شود. البته در بیشتر قسمت‌های جزیره توریستی دومینیکا دلار آمریکا، یورو و پوند نیز پذیرفته می‌شوند. همچنین مسافران مشکلی برای خرید با کارت اعتباری ندارند و امکان خرید با کارت اعتباری حتی در فروشگاه‌های کوچک فراهم است.

نرخ تبدیل دلار آمریکا به دلار دومینیکا 

طبق آخرین به روز رسانی، هر دلار آمریکا برابر با ۲/۷ دلار کارائیب شرقی است. به عبارت دیگر، هر دلار آمریکا تقریبا ۳ برابر دلار دومینیکا ارزش دارد! ناگفته پیدا است که ارزش دلار آمریکا نسبت به دلار دومینیکا به مراتب بیشتر است. به همین دلیل، افرادی که درآمد دلاری (USD) دارند، راحت‌تر در دومینیکا زندگی می‌کنند.

قیمت دلار دومینیکا به ریال

در زمان نوشتن این مطلب قیمت هر دلار آمریکا حدود 45۰۰۰۰ ریال است. قیمت دلار دومینیکا طبق آخرین نرخ تبدیل دلار به ریال به صورت زیر است:

هر دلار آمریکا= ۲/۷ دلار دومینیکا

اگرچه هزینه برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری با دلار آمریکا محاسبه می‌شود، اما اطلاع از آخرین قیمت دلار دومینیکا برآورد خوبی از هزینه زندگی در دومینیکا می‌دهد. قیمت دقیق دلار دومینیکا را همیشه میتوانید طبق آخرین نرخ تبدیل دلار آمریکا به ریال محاسبه کنید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *