پاسپورت دوم با دومینیکا

امتیاز دهید post

دریافت تابعیت و پاسپورت دوم همیشه مورد توجه مردم سراسر جهان بوده است، اما پروسه این کار معمولاً راحت نیست و افراد برای دریافت آن مجبور می‌شوند شرایط سختی را تحمل کنند. با این حال یک روش وجود دارد که به‌راحتی و در مدت چند ماه جواب می‌دهد.

شاید بتوان گفت که آسان‌ترین راه برای اخذ تابعیت مضاعف، شرکت در برنامه‌های سرمایه‌گذاری است. دومینیکا دارای یکی از منسجم‌ترین برنامه‌های سرمایه‌گذاری است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم.

دومینیکا، خانه دوم افراد متمول

یکی از بهترین مقاصد برای دریافت شهروندی و پاسپورت دوم از طریق سرمایه‌گذاری، دومینیکا است. کشور مشترک‌المنافع دومینیکا به خارجی‌هایی که به دنبال تابعیت دوم هستند فرصت خوبی ارائه داده است. برنامه شهروندی دومینیکا که امروزه در حال اجراست و اولین‌بار در سال ۱۹۹۳ معرفی شد، نیاز به اقامت و حضور در کشور دومینیکا ندارد و همین مساله باعث شده که بسیاری از مدیران و دیگر افرادی که شرایط ترک کشور را ندارند، دومینیکا را برای دریافت پاسپورت دوم انتخاب ‌کنند.

راهی سریع برای دریافت پاسپورت دوم

اخذ تابعیت دوم معمولا پروسه‌ای زمان‌بر است و افراد سال‌های زیادی را صرف آن می‌کنند، برای مثال، کشورهایی هستند که پروسه اعطای تابعیت آنها شامل ۱۰ سال حضور می‌شود، اما خوشبختانه برنامه‌های سرمایه‌گذاری اینگونه نیستند.

یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای به‌دست‌آوردن پاسپورت دوم با دومینیکا، برنامه «اخذ تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری» (CBI) است. این برنامه‌ به افراد خارجی و خانواده‌ و وابستگان آنها اجازه می‌دهد تا از طریق سرمایه‌گذاری تابعیت دوم را کسب کنند.

اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

برنامه اخذ پاسپورت دوم با دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های سرمایه‌گذاری در جهان است. برای اجرای مؤثر این برنامه، دولت دومینیکا واحد اعطای شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری (CBIU) را راه‌اندازی کرده است که تمام امور مربوط به برنامه را مدیریت می‌کند. از زمانی که این واحد تأسیس شده است، نظارت بر این برنامه بیشتر شده و افراد راحت‌تر و سریع‌تر به پاسپورت خود می‌رسند. این واحد برای ارتقای کیفیت برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری در دومینیکا تأسیس شده که نقش مهمی در افزایش میزان سرمایه‌گذاری‌ها و بهبود اقتصاد دومینیکا داشته است.

افراد برای شرکت و استفاده از مزایای این برنامه باید از طریق نمایندگان کشور دومینیکا مانند شرکت کنکاش ارتباط داشته باشند.

تنها چیزی که برای واجد شرایط بودن در برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا نیاز دارید، سن بالای ۱۸ سال و عدم سو سابقه است.

گزینه‌های سرمایه‌گذاری برای اخذ پاسپورت دوم با دومینیکا

این برنامه ۲ گزینه به متقاضیان ارائه داده است:

  • کمک مالی به صندوق تنوع اقتصادی دولت دومینیکا
  • سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولت دومینیکا به ارزش ۲۲۰ دلار آمریکا

برنامه سرمایه‌گذاری در هتل هیلتون دومینیکا

یکی از پروژ‌ه‌های تایید شده دولت برای دریافت پاسپورت دوم از دومینیکا، پروژه هتل هیلتون دومینیکا است که کنکاش نماینده فروش سهام این هتل در ایران است. این پروژه بخشی از هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون است و در کنار دریا در حال ساخت است. بعد از سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون به شما اشتراک وی‌آی‌پی هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون داده می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید در همه شعبه‌های این هتل از امکانات فوق‌العاده استفاده کنید.

چرا دومینیکا انتخاب خوبی برای اخذ پاسپورت دوم است؟

دومینیکا یک مرکز گردشگری جذاب است که به‌ویژه به‌خاطر محل‌های غواصی و پیاده‌روی در بین مسافران جهان محبوبیت دارد. باتوجه‌به صنعت گردشگری تازه‌تأسیس شده و روبه‌رشد این کشور، سرمایه‌گذاری در هتل‌های دومینیکا یکی از گزینه‌های سرمایه‌گذاری سودآور خواهد بود.

شهروندی دومینیکا علاوه بر اینکه به شما خانه دومی برای روز مبادا می‌دهد، در تجارت هم به شما کمک می‌کند و فرصت‌های تجاری جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

مهم‌تر از همه، پاسپورت دومینیکا بسیار قدرتمند است و به شما این امکان را می‌دهد تا بدون ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور جهان سفر کنید.

اگر شرایط ترک کشور را برای همیشه نداشته باشید هم باز دومینیکا بهترین گزینه برای شما است تا فقط در مواقع نیاز بتوانید با پاسپورت آن بدون درگیری‌های ویزا به کشور دلخواه خود سفر کنید و به کار یا تفریح بپردازید.

تا اینجا سعی کردیم کمی در مورد دومینیکا و پاسپورت قدرتمند آن با شما صحبت کنیم، اما اگر علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید، می‌توانید صفحه اصلی پاسپورت دومینیکا را مطالعه کنید و یا با ما در کنکاش تماس بگیرید. همکاران ما آماده ارائه مشاوره رایگان به متقاضیان سرمایه‌گذاری در این کشور زیبای کارائیب هستند.

پاسخ به سوالات متداول

بهترین راه برای اخذ پاسپورت دوم با دومینیکا چیست؟

دولت دومینیکا دو گزینه برای دریافت پاسپورت دوم از دومینیکا معرفی کرده است که هرکدام از این گزینه‌ها می‌تواند بسته به شرایط شما برای پرونده شما بهتر باشد.

آیا برای دریافت پاسپورت دومینیکا می‌توان شخصاً اقدام کرد؟

خیر کشور دومینیکا تنها از طریق نمایندگان خود درخواست‌های اخذ تابعیت را بررسی می‌کند.

چه شرایطی برای اخذ تابعیت دومینیکا و شرکت در برنامه سرمایه‌گذاری نیاز است؟

نداشتن سابقه کیفری و بالای ۱۸ سال سن داشتن از شرایط شرکت در این برنامه است.

دومینیکا چه نوع آب‌وهوایی دارد؟

آب‌و‌هوای دومینیکا گرم و استوایی است.

جزیره دومینیکا در کجا قرار دارد؟

این کشور در دریای کارائیب و در قاره آمریکای شمالی قرار دارد.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *