پاسپورت دوم برای ایرانیان؛ بهترین و ساده ترین روش

5/5 - (1 امتیاز)

در سال‌های گذشته محدودیت‌های پاسپورت ایرانی و افزایش فرصت‌های زندگی با در دست داشتن پاسپورت دوم باعث شده که ایرانیان بسیاری برای اخذ پاسپورت دوم تلاش کنند.

برنامه‌های متعددی در سراسر جهان برای اخذ پاسپورت دوم وجود دارد، اما برنامه دولت دومینیکا برای ششمین سال متوالی در سال ۲۰۲۲ به‌عنوان بهترین و ساده ترین روش اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه‌گذاری انتخاب شده است. در این مقاله به بهترین و اقتصادی‌ترین برنامه اخذ پاسپورت دوم و مزایای آن پرداخته‌ایم.

بهترین و ساده ترین روش اخذ پاسپورت دوم

محدودیت زمان و بودجه، دو عامل مهم تعیین‌کننده برای انتخاب بهترین روش اخذ پاسپورت دوم هستند. روشی بهترین است که بتوانید پاسپورت دوم یک کشور معتبر را در کمترین زمان با صرف کمترین هزینه دریافت کنید.

مسئله بعدی درباره اعتبار پاسپورت دوم است. شما با اعتبار پایین پاسپورت ایرانی دست‌وپنجه نرم کرده‌اید و با مشکلات و محدودیت‌های یک پاسپورت نامعتبر آشنایی دارد؛ بنابراین باید به اعتبار بالای پاسپورت دوم توجه زیادی داشته باشید. در دست داشتن یک پاسپورت دوم نامعتبر چیزی جز ازدست‌دادن زمان و هزینه اضافی نیست!

پس برای انتخاب بهترین و ساده ترین روش اخذ پاسپورت دوم برای ایرانیان مسئله زمان، هزینه و میزان اعتبار پاسپورت دوم از اهمیت بالایی برخوردار است. برنامه اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری به طور همزمان این سه ویژگی مهم را دارد.

اخذ پاسپورت دوم با برنامه پاسپورت دومینیکا

دولت دومینیکا سال‌های زیادی است که با برنامه اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری (CBI) این فرصت را برای سرمایه‌گذاران سراسر دنیا فراهم کرده که در کمترین زمان ممکن پاسپورت قدرتمند دومینیکا را دریافت کنند.

قبلاً به این موضوع اشاره کرده‌ایم که بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم باید ۳ شرط کمترین زمان، کمترین هزینه و اعتبار بالای پاسپورت را همزمان داشته باشد تا بتوانیم از آن به‌عنوان بهترین و ساده ترین روش اخذ پاسپورت دوم یاد کنیم. برنامه اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری این ۳ شرط گفته شده را دارد. به عبارت دیگر، شما در کمترین زمان ممکن پاسپورت دوم را دستان خود خواهید داشت و هرچه زودتر از مزیت‌های داشتن یک پاسپورت قدرتمند بهره‌مند خواهید شد.

برنامه اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا

دولت دومینیکا ۲ گزینه متفاوت برای اخذ پاسپورت دومینیکا دارد:

 • اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق کمک بلاعوض به دولت دومینیکا
 • اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تأیید دولت

در هر دو روش، شما در کمتر از ۶ ماه برای خود و اعضای خانواده پاسپورت دومینیکا را دریافت می‌کنید. به همین دلیل متقاضیان اصلی نباید نگران اخذ پاسپورت دوم برای افراد وابسته خود باشند. در جدیدترین تعریف افراد وابسته، دولت دومینیکا همزمان برای همسر، فرزندان و والدین پاسپورت دومینیکا را صادر می‌کند. البته توضیحاتی درباره هرکدام وجود دارد که مشاوران تیم کنکاش می‌توانند با ذکر جزئیات بیشتر این شرایط را برای شما توضیح دهند.

هزینه برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا

میزان هزینه سرمایه‌گذاری و بودجه موردنیاز برای اخذ پاسپورت دوم مهمترین دغدغه متقاضیان پاسپورت دوم است. سقوط ارزش ریال در برابر دلار آمریکا باعث شده که پول کشور پایین‌ترین ارزش خود را در چند سال گذشته تجربه کند. به همین دلیل هزینه می‌تواند مهمترین عامل محدود‌کننده برای اخذ پاسپورت دوم باشد.

هزینه مقرون‌به‌صرفه یکی از مهمترین ویژگی‌های برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری است. هرکدام از این گزینه‌ها هزینه متفاوتی برای اخذ پاسپورت دومینیکا دارد:

 • هزینه کمک بلاعوض به دولت دومینیکا: از ۱۰۰ هزار دلار آمریکا
 • هزینه سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات: حداقل ۲۲۰ هزار دلار آمریکا

متقاضیان گزینه اول تنها با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار آمریکا صاحب پاسپورت قدرتمند دومینیکا می‌شوند. علاوه بر این، آنها با پرداخت ۲۲۰ هزار دلار آمریکا نه‌تنها صاحب یکی از قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان می‌شوند، بلکه سود حاصل از سرمایه‌گذاری خود را دریافت می‌کنند. به عنوان مثال، پروژه هتل هیلتون دومینیکا یکی از پروژه‌های معتبر و مورد تایید دولت دومینیکا است. شما با سرمایه‌گذاری در این پروژه همزمان پاسپورت دومینیکا را دریافت کرده و از سهام‌داران هتل بسیار معروف هیلتون خواهید شد.

اعتبار پاسپورت دومینیکا در سال ۲۰۲۲

اعتبار پاسپورت دوم یکی دیگر از مهمترین معیار‌هایی است که باید در زمان انتخاب کشور موردنظر خود به آن توجه کنید. پاسپورت دومینیکا در سال ۲۰۲۲ در جایگاه ۳۲ جهان قرار دارد و با آن می‌شود بدون ویزا به بیش از ۱۴۴ کشور جهان سفر کرد. شما با در دست داشتن پاسپورت دومینیکا از گرفتن پاسپورت شنگن و ویزای بسیاری از کشور‌های دیگر مانند بریتانیا، چین و روسیه بی‌نیاز هستید. علاوه بر این، دارندگان پاسپورت دومینیکا شانس بسیار بیشتری برای اخذ ویزای آمریکا دارند.

اخذ ویزای آمریکا برای بیشتر ایرانیان در حد یک رؤیا باقی می‌ماند، اما اخذ پاسپورت دومینیکا بهترین راه برای تحقق بخشیدن به این رویا است. شما با داشتن پاسپورت دومینیکا شانس خود را برای اخذ ویزای آمریکا تا بیش از ۹۰ درصد افزایش می‌دهید!

مزایای برنامه پاسپورت دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا به‌عنوان پاسپورت دوم مزایای زیادی دارد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره کرده‌ایم:

 • اخذ پاسپورت دوم بدون شرط حضور
 • اخذ پاسپورت دوم بدون مصاحبه
 • اخذ پاسپورت دوم بدون مدرک زبان
 • اخذ پاسپورت دوم برای اعضای خانواده
 • اخذ پاسپورت دوم با کمترین هزینه
 • اخذ پاسپورت دوم در کمتر از ۶ ماه
 • اخذ پاسپورت دوم یک کشور معتبر

همه این دلایل باعث شده که برنامه پاسپورت دومینیکا بهترین و ساده ترین روش اخذ پاسپورت دوم برای ایرانیان انتخاب شود.

کلام آخر

افزایش سطح رفاه زندگی، فرصت‌های شغلی، سفر‌ و تحصیلات بهتر فرزندان در کشور‌های پیشرفته آرزوی ایرانیان زیادی است. اخذ پاسپورت دوم یک کشور معتبر مسیر رسیدن به این اهداف را هموار‌تر می‌کند. تیم کنکاش نماینده فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا در ایران است. تیم کنکاش به شما کمک می‌کنند تا بین ۳ تا ۶ ماه پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید. اگر سؤالات بیشتری درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری دارید، مشاوران تیم کنکاش آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *