اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک


4.9/5 - (31 امتیاز)

خذ اقامت اروپا با خرید ملک، یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌های اخذ اقامت دائم کشورهای اروپایی است. با خرید ملک نه تنها می‌توانید اقامت یک کشور اروپایی را کسب کنید، بلکه آزادانه می‌توانید به کشورهای عضو شنگن سفر کنید. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا یا شرایط خرید ملک در کشورهای اروپایی و اخذ اقامت دائم از طریق آن بیشتر آشنا شوید.

مزایای اخذ اقامت اروپا با خرید ملک چیست؟

امروزه سرمایه‌گذاران متمول سرمایه خود را فقط صرف خرید ویلا، جت، قایق و تعطیلات لوکس نمی‌کنند. خیلی از این افراد در جست‌وجوی زندگی بهتر و آزادی سفر بیشتر هستند. از این رو، شرکت در برنامه‌های اخذ اقامت اروپا با خرید ملک را انتخاب می‌کنند.

افرادی که اقامت اروپا را از این روش به‌دست می‌آورند، علاوه بر این‌که می‌توانند در کشورهای اروپایی زندگی کنند و به کار و تحصیل بپردازند، بدون نیاز به ویزا می‌توانند به تمام کشورهای حوزه شنگن سفر کنند.

علاوه بر این، ملک خریداری‌شده در کشورهای اروپایی را می‌شود اجاره داد و از این طریق ماهانه درآمد ثابتی داشت. همچنین، در صورتی که افراد نخواهند ملک را اجاره بدهند، می‌توانند آن را خانه دوم خود در نظر بگیرند و در تعطیلات از آن ملک استفاده کنند.

از مزایای این نوع اقامت، اجباری‌نبودن حضور فرد در کشور مقصد است. در نتیجه افرادی که می‌خواهند در کشور خودشان زندگی کنند و شرایط ترک دائمی کشور را ندارند، با خرید ملک می‌توانند اقامت یک کشور اروپایی را به‌دست آورند و از امکانات فراوان این کشورها بهره ببرند. همچنین، خرید ملک در کشورهای اروپایی، در روز مبادا – مثلا جنگ- می‌تواند به داد این افراد برسد.

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در چه کشورهایی امکان پذیر است؟

چندین کشور اروپایی دارای برنامه‌های سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک هستند که از جمله آنها می‌توان به کشورهایی چون مجارستان و اسپانیا اشاره کرد. در تمامی این برنامه‌ها متقاضی باید به میزان تعیین‌شده توسط کشور میزبان، ملک خریداری کند که این مقدار در هر کشور متفاوت است. در صورتی که ملک خریداری شود، پرونده متقاضی به اداره مهاجرت فرستاده شده و در صورت اخذ نامه قبولی، کارت اقامت متقاضی صادر می‌شود.

در ادامه، با جزئیات بیشتری درباره شرایط خرید ملک در کشورهای اروپایی و اخذ اقامت در آنها صحبت خواهیم کرد.

اخذ اقامت مجارستان با خرید ملک

متقاضی باید دارای شرایط فوق باشد: سن بالای ۱۸ سال، اثبات توانایی مالی و اثبات عدم سوء پیشینه

ملک خریداری شده باید مسکونی باشد. یعنی شما نمی‌توانید از زمین یا مغازه برای اخذ اقامت مجارستان استفاده کنید. علاوه بر این، متراژ خانه نباید از یک حداقلی کمتر باشد و باید به اندازه‌ای باشد که متقاضی اصلی به همراه خانواده بتوانند در آن زندگی کنند. حداقل متراژ مورد نیاز اتاق خواب و اتاق نشیمن به ازای هر نفر ۶ متر مربع است. به عبارت دیگر، فضای آشپزخانه، راهرو یا حمام در متراژ مورد نیاز محاسبه نمی‌شود. در نهایت، ملک نباید مستاجر داشته باشد و متقاضی اجازه ندارد که ملک خریداری شده را اجاره دهد.

هزینه مقرون به صرفه اخذ اقامت مجارستان برای متقاضی اصلی و اعضای خانواده مهمترین مزیت برنامه اقامت مجارستان است. 

برای مشاهده هزینه ها و توضیحات کامل به این لینک مراجعه نمایید: اخذ اقامت مجارستان

اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در اسپانیا نیز امکان‌پذیر است. در این روش متقاضیان از گلدن ویزا یا همان ویزای طلایی اسپانیا استفاده می‌کنند. برای دریافت این ویزا، لازم است که به مبلغ حداقل ۵۰۰ هزار یورو در بخش املاک این کشور سرمایه‌گذاری کنید؛ به عبارت دیگر باید یک ملک به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو خریداری نمایید.

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در اسپانیا نیز می‌تواند مزایای بسیاری برای شما به همراه داشته باشد. از جمله مهم‌ترین امتیازهایی که گلدن ویزای اسپانیا برای شما به همراه خواهد داشت، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مدت‌زمان کوتاه درخواست، بررسی و دریافت ویزا
  • امکان سفر بدون ویزا به تمامی کشورهای حوزه شنگن
  • قابلیت اخذ اقامت دائم اسپانیا بعد از ۵ سال
  • قابلیت اخذ شهروندی و پاسپورت اسپانیا بعد از ۱۰ سال

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در اسپانیا، توصیه می‌کنیم که مقاله اقامت اسپانیا با خرید ملک و همچنین مقاله ویزای طلایی اسپانیا را مطالعه بفرمایید.

ارزان‌ترین برنامه اخذ اقامت اروپا با خرید ملک

اگر به‌دنبال مکانی برای زندگی، سرمایه‌گذاری، یا راهی برای بهبود استراتژی مالیاتی خود هستید، اخذ اقامت اروپا با خرید ملک ارزان گزینه بسیار خوبی برای شماست. اگر دنبال گزینه‌های ارزان‌تر خرید ملک برای اخذ اقامت اروپا هستید، برنامه اخذ اقامت مجارستان با خرید ملک، ارزان‌ترین و همین‌طور یکی از مطمئن‌ترین پلن برای دریافت اقامت اروپا است. بعد از آن می‌توان اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک را در این فهرست قرار داد.

چه به دنبال کاهش مالیات باشید و چه صرفا هدفتان خوش‌گذرانی و سفر باشد، اخذ مجوز اقامت با خرید ملک ارزان یکی از گزینه‌های پیش روی شما است. در حقیقت، سرمایه‌گذاری با خرید ملک، یکی از آسان‌ترین روش‌های اخذ اقامت از کشورهای اروپایی است. از این طریق، دیگر نیازی نیست که مدت زمان زیادی را برای پیداکردن شغل، ثبت نام در مدرسه و… صرف کنید. در این روش، تنها پس از چند ماه، به‌سادگی و فقط با خرید ملک می‌توانید به اقامت کشور مد نظرتان برسید.

سرمایه‌گذاری روی املاک یکی از روش‌های بهبود شرایط مالیاتی نیز هست. علاوه بر این، مقیم مالیاتی یک کشور با شرایط مالیاتی آسان خیلی بهتر از پرداخت مالیات‌های گزاف به کشورهایی با شرایط مالیاتی سخت‌تر است. سرمایه‌گذاری شما به رونق اقتصاد کشور مقصد هم کمک می کند. در حقیقت، هدف بیشتر کشورهایی که دارای برنامه سرمایه‌گذاری هستند، توسعه و پیشرفت شرایط اقتصادی‌شان است

برنامه اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در چه کشورهایی وجود ندارد؟

با وجود اینکه افراد معمولا می‌توانند در هر کشور اروپایی ملک خریداری کنند، اما خرید ملک از هر کشوری منجر به اخذ اقامت اروپا نخواهد شد. در اکثر کشورها خرید ملک تنها نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود و کشورهای معدودی وجود دارند که خرید ملک در آنها به قیمت تعیین‌شده از طرف دولت منجر به اخذ اقامت اروپا تحت برنامه‌های قانونی و به‌تصویب‌رسیده خواهد شد.

کنکاش، همراه مطمئن و امن شما در اخذ اقامت اروپا با خرید ملک

شرکت کنکاش شرکتی بسیار خوش‌نام، معتبر، مجرب و باسابقه است که تنها روش‌های اخذ اقامت منسجم، قانونی و با بالاترین شانس قبولی را در مشاوره‌های کاملا رایگان و دقیق خود به متقاضیان پیشنهاد می‌دهد. شرکت کنکاش هرگز اطلاعات مبهم به شما عزیزان ارائه نمی‌کند و هرگز به منظور جذب مشتری حقایق را پنهان نمی‌کند؛ بلکه با ارائه مشاوره‎های دقیق و انتشار مقالات، متقاضیان را از روش‌های غیر قانونی یا روش‌هایی که شانس زیادی برای موفقیت ندارند، آگاه می‌کند.

کنکاش همچنین، با دراختیارداشتن تیمی بسیار مجرب و حرفه‌ای و به‌کارگیری بهترین وکلای مهاجرت و وکلای ملک در کشورهای اروپایی، بهترین انتخاب برای متقاضیان اخذ اقامت و تابعیت اروپا است. با سپردن پرونده اخذ اقامت و تابعیت خود به کنکاش، با اطمینان خاطر و شانس موفقیت بالا پرونده اخذ اقامت خود را پیگیری کنید و تجربه‌ای مثبت و آسایشی بی‌نظیر از سرمایه‌گذاری در کشورهای اروپایی را برای خود رقم بزنید.

کلام آخر

بسیاری از سرمایه‌گذاران و افراد ثروتمند برای بهره‌مندی از مزایای اخذ اقامت اروپا، اقدام به خرید ملک در این کشورها می‌کنند. خرید ملک در کشورهایی که در مقاله حاضر به آنها اشاره شد، علاوه بر اعطای حق تحصیل، زندگی و کار در کشور مقصد، امکان سفر آزادانه به کشورهای عضو شنگن را هم فراهم می‌کند.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک با مشاوران کنکاش تماس حاصل کنید

سوالات متداول

برای خرید ملک در اروپا چه مقدار سرمایه لازم است؟

هزینه لازم برای خرید ملک در هر کشوری و با توجه به قوانین مالیاتی آن متفاوت است. به‌طور کلی اگر قصد خرید ملک در کشورهای اروپایی را دارید، حداقل باید ۲۵۰ هزار یورو سرمایه داشته باشید.

آیا با خرید ملک در اروپا می‌توان پاسپورت هم دریافت کرد؟

خیر در حال حاضر این گزینه وجود ندارد.

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای اخذ اقامت کشورهای اروپایی چیست؟

سرمایه‌گذاری یکی از ساده‌ترین و سریع‌تری راه‌های کسب اقامت کشورهای اروپایی است.

ارزان‌ترین راه اخذ اقامت کشورهای اروپایی از طریق خرید ملک کدام است؟

خرید ملک در مجارستان ارزان‌ترین راه برای اخذ اقامت کشورهای اروپایی با خرید ملک است.

با خرید ملک در کدام کشورها می‌توان اقامت و تابعیت آنها را دریافت کرد؟

مجارستان و اسپانیا از جمله کشورهایی هستند که برنامه‌هایی برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *