شرکت‌های غیرقانونی برای اخذ پاسپورت دومینیکا را بشناسید

5/5 - (1 امتیاز)

افزایش تقاضا برای مهاجرت و اخذ پاسپورت دوم فرصت خوبی را برای شرکت‌های سودجو فراهم کرده است. این شرکت‌ها از اطلاعات کم متقاضیان استفاده کرده و به شکل‌های مختلفی کلاهبرداری انجام می‌دهند. از طرف دیگر، برنامه‌ دولت دومینیکا برای اعطای شهروندی به سرمایه‌گذاران، یکی از گزینه‌های پرطرفدار اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که در این مقاله از کنکاش با شما درباره ویژگی‌های شرکت‌های مورد تایید دولت دومینیکا و راه‌های تشخیص شرکت‌های غیر قانونی صحبت کنیم.

شرکت‌های غیر قانونی برای اخذ اقامت دومینیکا

قبل از اینکه بخواهیم با شما درباره شرکت‌های غیرقانونی در مسیر اخذ اقامت دومینیکا صحبت کنیم، بهتر است با روش‌های اخذ اقامت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری آشنا شوید. به میزانی که اطلاعات شما از روند قانونی برنامه محبوب اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا بیشتر باشد، به همان میزان دست شرکت‌های سودجو از کلاهبرداری کوتاه می‌شود؛ بنابراین در زیر ۲ روش اخذ پاسپورت دومینیکا را برای شما آورده‌ایم:

۱ ـ کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

متقاضیان با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار آمریکا به دولت دومینیکا اقامت و پاسپورت این کشور را دریافت می‌کنند. این میزان سرمایه‌گذاری برای یک نفر است. اگر بخواهید برای اعضای خانواده خود هم درخواست بدهید، مبلغ کمک بلاعوض افزایش پیدا می‌کند.

۲ ـ سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تأیید دولت دومینیکا

متقاضیان باید با پرداخت حداقل ۲۲۰ هزار دلار آمریکا در یکی از پروژه‌های مورد تأیید دولت دومینیکا سرمایه‌گذاری کنند. انتخاب این روش به شما این امکان را می‌دهد تا با همین میزان سرمایه‌گذاری برای خود و اعضای خانواده درخواست تابعیت دومینیکا بدهید. علاوه بر این، شما در سود حاصل از این سرمایه‌گذاری‌ها شریک هستید!

پروژه‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری در دومینیکا وجود دارد، اما پروژه هتل هیلتون دومینیکا در میان این پروژه‌ها اسم ‌و‌‌ رسم بیشتری دارد. هتل هیلتون در سراسر دنیا نامی آشنا است و شما با سرمایه‌گذاری در این پروژه از سهامداران این هتل معتبر و معروف خواهید شد. شرکت کنکاش نماینده فروش سهام هتل هیلتون در ایران است. شما می‌توانید با مشاوران کنکاش تماس بگیرید و شرایط خود را با آنها در میان بگذارید و با ‌توجه به شرایطی که دارید، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

حالا که تا حدودی مسیر اخذ اقامت و تابعیت دومینیکا برایتان روشن شده است، بهتر می‌توانید شرکت‌های غیرقانونی را تشخیص دهید. با این‌ وجود نکته‌هایی وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن این شرکت‌ها را بشناسید و از به تعویق افتادن پروسه اخذ پاسپورت دوم و هزینه‌های بیشتر جلوگیری کنید. در زیر مهمترین راه‌های تشخیص شرکت‌های غیرقانونی برای اخذ پاسپورت دومینیکا را برای شما آورده‌ایم:

  • بررسی ایجنت‌های بلک لیست کشور دومینیکا

متقاضیان اخذ پاسپورت دوم دومینیکا نمی‌توانند به‌طور مستقیم با دولت در ارتباط باشند. این مسیر با ایجنت‌های مورد تایید دولت دومینیکا پیگیری و انجام می‌شود. یکی از اولین کار‌هایی که شما باید انجام دهید، بررسی لیست سیاه واحد اعطای تابعیت دومینیکا است. واحد اعطای تابعیت دومینیکا اسم ایجنت‌هایی که نمی‌توانند با این دولت همکاری کنند را در این لیست می‌آورد. شما در اولین اقدام باید به سایت این واحد بروید و لیست را بررسی کنید. اگر اسم شرکت یا ایجنت مورد نظر شما در این لیست باشد، آن شرکت یا ایجنت قدرت پیگیری برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا را ندارد. به این ترتیب، شما در کمترین زمان متوجه قانونی بودن یا نبودن این ایجنت خواهید شد.

  • بررسی مدت زمان اخذ اقامت دومینیکا

مدت‌زمان کوتاه دریافت پاسپورت دومینیکا یکی از مزایای برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا نسبت به دیگر برنامه‌ها است. متقاضیان با انتخاب یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در دومینیکا می‌توانند در مدت حدودا ۶ ماه پاسپورت دوم خود را دریافت کنند. به همین دلیل شرکت‌هایی که به هر دلیلی پروسه پرونده شما را طولانی‌تر می‌کنند، کار غیرقانونی انجام داده‌اند (مگر اینکه واقعا بررسی پرونده و پیشینه شما توسط دولت دومینیکا طول کشیده باشد)؛ بنابراین حواستان باشد که مشاوران شرکت‌های مذکور چه راه‌هایی پیش روی شما قرار می‌دهند. شما نباید برای اخذ پاسپورت دومینیکا چند سال منتظر بمانید!

ویژگی‌های شرکت‌های مورد تأیید دولت دومینیکا

در قسمت قبل به طور کامل توضیح داده شد که دولت دومینیکا لیستی از ایجنت‌های غیرقانونی را در اختیار شما قرار می‌دهد. به همین دلیل عدم حضور اسم شرکت‌ها در بلک‌لیست دولت دومینیکا، اولین مهر تأیید قانونی‌ بودن این شرکت‌ها است. هرچند این موضوع نمی‌تواند تنها دلیل انتخاب یک شرکت باشد. شما باید نکات بیشتری را مدنظر داشته باشید. در زیر نکات مهم در انتخاب شرکت‌های مهاجرتی را می‌بینید:

  • پیشینه شرکت: شما باید درباره سوابق کاری و پیشینه شرکت مهاجرتی تحقیق کنید. در این مسیر اطلاعات زیادی درباره این شرکت‌ها به‌دست می‌آورید. به‌عنوان‌مثال، شرکت مهاجرتی کنکاش بیش از ۳۰ سال است که در زمینه اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند. رضایت مشتریان کنکاش نیز گواه همه چیز است. این تحقیقات به شما کمک می‌کند تا انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشید.
  • میزان پرونده‌های موفق: سعدی شیرازی سال‌ها پیش با مصرع «به عمل کار برآید به سخندانی نیست» حجت را بر ما تمام کرده است. شما نباید فقط تحت‌تأثیر صحبت‌های مشاوران شرکت‌های مهاجرتی دست به اقدام بزنید. کافی است از شرکت مورد نظر بخواهید نمونه‌ پرونده‌های موفق خود را به شما نشان دهد. نمونه کار‌ها، نامه‌های قبولی، گواهی‌های شهروندی و پاسپورت متقاضیان قبلی، می‌تواند مهر تأییدی بر فعالیت‌های آن شرکت باشد.

قبول داریم که مزایای پاسپورت دوم بسیار وسوسه‌کننده است و شما می‌خواهید از هر طریقی از مزایای داشتن یک پاسپورت دوم قدرتمند استفاده کنید، اما اگر انتخاب‌های آگاهانه‌ای نداشته باشید، سرمایه و زمان زیادی را هدر می‌دهید.

اخذ پاسپورت دومینیکا با کنکاش

دولت دومینیکا برنامه‌هایی را برای جذب سرمایه‌های بین‌المللی و توسعه این کشور در نظر گرفته است. برنامه اخذ تابعیت مضاعف از طریق سرمایه‌گذاری در دومینیکا این فرصت را به شما می‌دهد که صاحب یکی از پاسپورت‌های قدرتمند دنیا شوید و بدون ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا سفر کنید! شرکت کنکاش یکی از شرکت‌های مورد تأیید دولت دومینیکا است. کافی است تلفن را بردارید، با مشاوران کنکاش تماس بگیرید و پاسخ سؤال‌های زیادی که در ذهن دارید را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سؤالات متداول

چگونه تابعیت کشور دومینیکا را بگیریم؟

دولت دومینیکا دو روش را برای اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری در نظر گرفته است. شما می‌توانید از طریق کمک بلاعوض به دولت یا سرمایه‌گذاری در یکی از پروژه‌های مورد تأیید دولت تابعیت دومینیکا را دریافت کنید.

راه‌های شناخت شرکت‌های غیرقانونی چیست؟

دولت دومینیکا لیستی از شرکت‌های غیرقانونی و ایجنت‌هایی که مورد تأیید نیستند را هر چند وقت یک‌بار منتشر می‌کند. شما می‌توانید با بررسی سایت دولت، این شرکت‌های غیرقانونی را شناسایی کنید. علاوه بر این، حواستان به مدت‌زمان اخذ پاسپورت دومینیکا باشد. شرکت‌هایی که به دلایل مختلف این مسیر را طولانی‌تر می‌کنند، فقط زمان طلایی شما را هدر داده‌اند.

اخذ پاسپورت دومینیکا چه شرایطی دارد؟

متقاضیان باید در یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری شرکت کنند. شما می‌توانید از طریق کمک بلاعوض به دولت دومینیکا به مبلغ ۱۰۰ هزار دلار آمریکا یا از طریق سرمایه‌گذاری در یکی از پروژه‌های مورد تأیید دولت دومینیکا به مبلغ ۲۲۰ هزار دلار آمریکا پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید.

پروژه هتل هیلتون دومینیکا چیست؟

یکی از روش‌های اخذ تابعیت دومینیکا، سرمایه‌گذاری در یکی از پروژه‌های مورد تأیید دولت است. هتل معروف هیلتون نیز سهام خود را در این گزینه سرمایه‌گذاری قرار داده است. شما با خرید سهام هتل هیلتون، نه‌تنها یکی از سهام‌داران این هتل معروف خواهید شد، بلکه اقامت و پاسپورت دومینیکا را نیز دریافت می‌کنید.

ویژگی‌های شرکت‌های مورد تأیید دولت دومینیکا چیست؟

عدم وجود اسم شرکت در بلک‌لیست دولت دومینیکا، پیشینه موفق شرکت در زمینه اخذ پاسپورت و نامه‌های قبولی متقاضیان همه مهر تأییدی بر این شرکت است.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *