اخذ تابعیت و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه‌گذاری

امتیاز دهید post

این برنامه برای ایرانی‌ها بسته است

گرانادا کشوری کوچک ولی فوق‌العاده زیبا و بکر در دریای کارائیب است که از سه جزیره تشکیل شده و به کشور ادویه‌ها شهرت دارد.

این کشور در جنوب شرقی فلوریدا و شمال ونزوئلا واقع شده است. جمعیت این کشور حدود ۱۱۰.۰۰۰ نفر با مساحتی حدود ۳۴۴ کیلومترمربع است. مردم این کشور به دو زبان انگلیسی و فرانسه صحبت می‌کنند. گرانادا با موقعیت فوق‌العاده‌ای که در صنعت توریسم جهانی دارد، شرایطی را برای سرمایه‌گذاری فراهم کرده تا متقاضیان از کشورهای مختلف بتوانند از موقعیت طلایی این کشور بهره برده و سرمایه‌گذاری مطمئنی داشته باشند. از آن طرف هم دولت گرانادا در قبال این سرمایه‌گذاری تابعیت و پاسپورت این کشور را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. این برنامه به‌صورت رسمی از سال ۲۰۱۳ در حال اجراست و توانسته توجه سرمایه‌گذارانی که به دنبال اخذ پاسپورت دوم هستند را جلب کند.

روش‌های اقدام برای دریافت تابعیت و پاسپورت گرانادا

خب حالا به یک سؤال مهم می‌رسیم و آن روش‌های اخذ پاسپورت گرانادا است. برای اخذ پاسپورت این کشور، متقاضیان دو راه بیشتر ندارند که شامل موارد زیر است:

الف) سرمایه‌گذاری مبلغ ۳۵۰ هزار دلار در پروژه‌های مورد تأیید دولت گرانادا

ب) پرداخت ۱۵۰ هزار دلار آمریکا کمک بلاعوض برای یک نفر یا پرداخت ۲۰۰ هزار دلار کمک بلاعوض تا سقف خانواده ۴ نفره و پرداخت ۲۵,۰۰۰ دلار برای هر عضو بیشتر

خب احتمالاً این سؤال برایتان پیش‌آمده که با پرداخت هزینه سرمایه‌گذاری در قبال این دو روش، با دردست‌داشتن پاسپورت گرانادا چه مزایایی خواهید داشت، در قسمت بعد مفصل دربارۀ مزایای پاسپورت گرانادا صحبت کردیم.

مزایای برنامه اخذ پاسپورت گرانادا

اخذ پاسپورت دوم برای بسیاری از کارآفرینان و متقاضیان ضروری است و مزایای گوناگونی را در اختیارشان قرار می‌دهد که آزادی سفر تنها یک مورد کوچک آن است. با دردست‌داشتن پاسپورت گرانادا متقاضی از مزایای زیر برخوردار خواهد شد:

  • برنامه اخذ پاسپورت شامل همسر و فرزندان زیر ۳۰ سال می‌شود
  • برنامه اخذ پاسپورت شامل والدین متقاضی با سن بالای ۵۵ سال می‌شود
  • پروسه پرونده سریع است و در چند ماه به نتیجه می‌رسد
  • دریافت پاسپورت گرانادا الزام و شرطی برای حضور متقاضی ندارد
  • آزادی سفر بدون ویزای این پاسپورت شامل ۱۴۰ کشور از جمله انگلستان، کشورهای عضو شنگن و چین می‌شود
  • سرمایه‌گذار الزامی برای پرداخت مالیات بر درآمد ندارد

درست است که این برنامه مزایای زیادی برای سرمایه‌گذار دارد، اما شرکت در این برنامه برای ایرانی‌ها امکان‌پذیر نیست و شهروندان ایرانی باید به دنیال برنامه‌های جایگزین باشند. پیشنهاد ما به شما سرمایه‌گذاری در پرتغال و اخذ اقامت از این کشور از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال است. متقاضیان این برنامه می‌توانند با خرید ملک در پرتغال به ارزش حداقل ۲۸۰ هزار یورو برای دریافت اقامت پرتغال درخواست دهند. این برنامه شرط حضور فقط یک هفته در سال دارد و با مزایای زیادی از جمله حق سفر به تمام کشورهای حوزه شنگن همراه است.
اگر برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با شرایط مد نظر شما همخوانی ندارد، برنامه پیشنهادی دیگر ما به شما برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا است. این برنامه ۲ گزینه کمک بلاعوض به دولت و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولت مانند پروژه هتل هیلتون دومینیکا را دارد. برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا شرط حضور ندارد و سرمایه‌گذار بدون هیچ شرط اقامتی در مدت چند ماه پاسپورت قدرتمند دومینیکا را به‌دست می‌آورد. این پاسپورت دارای قدرت سفر بدون ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور در سرتاسر دنیا از جمله انگلستان و کشورهای حوزه شنگن است.

هر کدام یک از این برنامه‌ها را که در نظر داشته باشید، تیم مشاوران شرکت کنکاش با جزئیات کامل شما را راهنمایی کرده تا بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده خود بگیرید.

پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر نگاهی به مقاله چرا شهروندان ایرانی باید در دومینیکا سرمایه‌گذاری کنند؟ داشته باشید.

سؤالات متداول

چگونه می‌توانیم پاسپورت گرانادا را دریافت کنیم؟

اگر شهروند ایرانید، این برنامه برای شما بسته است.

آیا پاسپورت گرانادا قدرتمند است؟

بله با پاسپورت گرانادا می‌توانید آزادانه به ۱۴۰ کشور سفر کنید.

آیا گرانادا برنامه خرید ملک دارد؟

خیر.

قدرت پاسپورت دومینیکا بیشتر است یا پاسپورت گرانادا؟

تقریبا قدرت این ۲ پاسپورت یکسان است.

آیا برنامه شهروندی گرانادا شرط حضور دارد؟

خیر، مانند دیگر برنامه‌های اخذ مستقیم پاسپورت، این برنامه هم شرط حضور ندارد.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *