قیمت خانه و آپارتمان در کشور دومینیکا

5/5 - (1 امتیاز)

دومینیکا بهشت متقاضیان اخذ پاسپورت دوم در سراسر جهان است و گزینه‌‌های خوبی برای اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری دارد. علاوه بر این، جزیره بسیار زیبا و توریستی دومینیکا موقعیت‌های خوبی برای خرید ملک و سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات دارد که در سال‌های گذشته بسیار مورد توجه سرمایه‌گذاران سراسر جهان قرار گرفته است. در این مقاله درباره جدیدترین قیمت خرید خانه و آپارتمان در کشور دومینیکا در سال 2023 و شرایط آن صحبت می‌کنیم.

قیمت اجاره خانه و آپارتمان در دومینیکا

پیداکردن خانه و آپارتمان برای اجاره در دومینیکا کار سختی نیست. کشور دومینیکا از این نظر فرصت‌های زیادی برای شهروندان خود فراهم کرده تا با قیمت مناسبی در مرکز شهر یا اطراف شهر خانه موردنظر خود را اجاره کنند. طبق آخرین ارزیابی در سال 2023، قیمت اجاره آپارتمان یک‌خوابه در مرکز شهر ۳۰۰ دلار آمریکا و دور از مرکز شهر ۲۰۰ دلار آمریکا است. همچنین قیمت اجاره آپارتمان سه‌خوابه در مرکز شهر ۸۰۰ دلار آمریکا و دور از مرکز شهر ۴۰۰ دلار آمریکا است. اگر مقایسه‌ای بین اجاره خانه و آپارتمان در دومینیکا با دیگر کشور‌ها داشته باشید، متوجه هزینه مقرون‌به‌صرفه اجاره مسکن در دومینیکا خواهید شد.

قیمت خرید خانه و آپارتمان در دومینیکا

خرید ملک در دومینیکا و سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات کشور دومینیکا یک فرصت استثنایی برای سرمایه‌گذاران جهان است. پروژه‌های زیادی در جزیره در حال توسعه دومینیکا وجود دارند که شرایط خوبی برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در دومینیکا ارائه می‌دهند.

قیمت خرید خانه در دومینیکا بر حسب موقعیت مکانی خانه، چشم‌انداز، میزان دسترسی، مساحت و سال ساخت آن تغییر می‌کند. قیمت خرید زمین در دومینیکا از ۵۰ هزار دلار آمریکا شروع شده و تا خرید خانه‌های بزرگ میلیون دلاری ادامه دارد. با این وجود، بیشتر قیمت خانه‌ها و آپارتمان‌های دومینیکا در محدوده ۱۰۰ هزار دلار آمریکا تا ۴۰۰ هزار دلار آمریکا هستند.

قیمت ساخت خانه و آپارتمان در دومینیکا

هزینه ساخت‌وساز خانه و آپارتمان در دومینیکا به کیفیت مصالح ساختمانی یا استفاده از تجهیزات لوکس متفاوت بستگی دارد. به طور کلی برای ساخت‌وساز در دومینیکا باید هزینه‌ای بین ۱۰۰۰ دلار آمریکا تا ۱۲۰۰ دلار آمریکا را به‌ازای هر مترمربع در نظر بگیرید.

مراحل خرید ملک در دومینیکا

خرید ملک در دومینیکا چند فرایند ساده دارد که در زیر مراحل آن را می‌بینید:

  • جست‌وجوی خانه یا آپارتمان موردنظر
  • پیداکردن ملک موردنظر و ارائه پیشنهاد به صاحب ملک
  • تنظیم قرارداد خریدوفروش توسط یک وکیل معتبر
  • پرداخت ۱۰ درصد پیش‌پرداخت برای خرید ملک
  • پرداخت تمام هزینه‌ها و تغییر سند مالکیت ملک
  • پرداخت مالیات و دیگر هزینه‌ها

کلام آخر

قیمت خانه و آپارتمان در کشور دومینیکا نسبت به ایران و بیشتر کشور‌های دنیا هزینه مقرون به صرفه‌ای دارد. اگر به سرمایه‌گذاری در دومینیکا علاقه‌مند هستید، برنامه اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تأیید دولت گزینه خوبی برای شما است. نه‌تنها در دومینیکا سرمایه‌گذاری می‌کنید، بلکه با اخذ پاسپورت قدرتمند دومینیکا می‌توانید به بیش از ۱۴۴ کشور جهان بدون ویزا سفر کنید.

شرکت کنکاش نماینده فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا در ایران است. با مشاوران کنکاش تماس بگیرید و شرایط خود را برای این موقعیت استثنایی بررسی کنید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *