4.9/5 - (27 امتیاز)

مجموعه باشکوه هتل هیلتون در دومینیکا

با سرمایه‌گذاری از طریق خرید سهام در یکی از تاپ‌ترین هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون در دنیا، هم سود کنید و هم تابعیت و پاسپورت قدرتمند کشور دومینیکا را به دست آورید.

شاید شما هم بارها و بارها درباره اخذ اقامت یا پاسپورت دوم تحقیق کردید و هنوز نمی‌توانید تصمیم قاطعی بگیرید. در این مورد کاملاً حق با شماست، سرمایه‌گذاری در ابعاد بین‌المللی برای اخذ اقامت یا پاسپورت دوم کشورهایی مانند دومینیکا نیاز به راهنمایی و مشاوره دقیق دارد. در بسیاری از موارد هم شخص متقاضی نمی‌تواند به‌تنهایی وارد پروسه درخواست شود و باید حتماً نماینده‌ای از سمت خودش معرفی کند که در کشور مقصد هم اعتبار قانونی داشته باشد. به همین خاطر امروز تصمیم گرفتیم به یکی از پرتکرارترین سؤالات شما درباره اخذ پاسپورت دومینیکا پاسخ دهیم. با ما همراه شوید.

نگاهی به دومینیکا، جزیرۀ زیبای کارائیب!

کشور دومینیکا یکی از جزایر زیبای دریای کارائیب و از کشورهای مشترک‌المنافع است. این کشور از طریق دو گزینه  سرمایه‌گذاری به متقاضیانی از سراسر جهان، پاسپورت این کشور را اعطا می‌کند. با پاسپورت کشور دومینیکا می‌توانید آزادانه به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا بدون نیاز به اخذ ویزا یا با ویزای فرودگاهی سفر کنید و به‌راحتی با شرکت‌ها و هلدینگ‌های بزرگ و معتبر آمریکایی وارد تجارت شوید.

سرمایه‌گذاری در دومینیکا!

برای اخذ پاسپورت دومینیکا، دولت این کشور دو گزینه را مشخص کرده که اولین روش، سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تأیید دولت و روش دوم، کمک بلاعوض به دولت این کشور است.

در روش اول، شما باید در یکی از پروژه‌هایی که دولت تعیین کرده، مبلغ مشخصی را سرمایه‌گذاری کنید. باتوجه‌به موقعیت دومینیکا به‌عنوان یک کشور توریستی و روبه‌رشد در سطح جهانی، می‌توانید از بابت سود و آیندۀ این سرمایه‌گذاری مطمئن باشید. اگر به دنبال بالاترین میزان سود از این سرمایه‌گذاری هستید، در حال حاضر پیشنهاد ما پروژه هتل هیلتون دومینیکا است.

هتل هیلتون دومینیکا

سرمایه‌گذاری در پروژه بزرگ هتل هیلتون

هتل هیلتون دومینیکا از خانواده هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون است که در تمامی کشورهای دنیا شعبه دارد، بهترین خدمات لوکس را به گردشگران ارائه می‌دهد و اسم و رسمی قدیمی در صنعت توریسم جهانی دارد. در کشور دومینیکا، پروژه Tranquility Beach با مدیریت برند هتل هیلتون یکی از پروژه‌های رسمی دولت دومینیکا برای برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه‌گذاری است.

این هتل بخشی از مجموعه هتل‌های هیلتون است که شامل سوئیت‌هایی با بالاترین امکانات به‌صورت یک و دوخوابه می‌شود. همچنین ویلاهای یک، دو و سه‌خوابه با امکان مالکیت مشترک نیز برای مهمانان فراهم شده است. مثل هر هتل لوکس دیگری در دنیا، امکانات و خدمات هتل هیلتون شامل مرکز ماساژ و اسپا، مرکز سلامتی، سالن بدنسازی، رستوران، استخر، فروشگاه و … می‌شود. این مجموعه هتل از دو سمت به‌صورت اختصاصی به دریا دسترسی دارد و یک هتل باشکوه با برند بین‌المللی هیلتون است. گزینه سرمایه‌گذاری در Tranquility Beach  به‌صورت خرید سهام غیرقابل‌تقسیم در کل پروژه است که این امر حق مالکیت اشتراکی ملک خریداری شده را برای متقاضی فراهم خواهد کرد.

احتمالاً می‌پرسید که این سرمایه‌گذاری چه مزایایی دارد؟

یکی از ویلاهای تکمیل شده دومینیکا

مزایای سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا

متقاضیانی که در این پروژه بزرگ و بین‌المللی سرمایه‌گذاری می‌کنند، کارت عضویت طلایی Gold Member مجموعه هتل‌های هیلتون را دریافت خواهند کرد، در نتیجه می‌توانند در بیشتر از ۴,۶۰۰ هتل از مجموعه هتل‌های هیلتون در سراسر دنیا خدمات ویژه VIP دریافت کنند.علاوه بر این، کارت عضویت طلایی با ۱,۲۵۰,۰۰۰ امتیاز به سرمایه‌گذاران داده می‌شود که می‌توانند از این اعتبار برای اقامت، صرف غذا در رستوران، خرید و یا هر خدمات دیگری در مجموعه هتل‌های هیلتون در سراسر دنیا استفاده کنند.این پروژه در حال حاضر در حال ساخت است. بعد از ساخت و عملیاتی شدن هتل به سرمایه‌گذاران سود سهام اعطا می‌شود. بر اساس آخرین محاسبات، تخمین زده می‌شود که سالانه حدود ۴ الی ۷ درصد به مبلغ این سرمایه‌گذاری سود تعلق خواهد گرفت.

کنکاش نماینده فروش سهام هتل هیلتون در دومینیکا

شرکت کنکاش به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت اخذ تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری، انتخاب و معرفی پروژه‌های امن برای سرمایه‌گذاری را همیشه وظیفه اصلی خود می‌داند. پیش از این، تمام پروژه هایی که شرکت کنکاش نماینده فروش آن‌ها بوده و به سهام‌داران معرفی نموده از جمله پروژه هتل کمپینسکی و جانگل‌بی در دومینیکا، مطابق بیزینس پلان ساخته شده و به بهره‌برداری رسیده و در حال حاضر ضمن پرداخت سود به سهام‌داران خود مایه افتخار کشور دومینیکا و تمام جزایر کارائیب هستند. در حال حاضر، شرکت کنکاش نماینده رسمی فروش سهام هتل هیلتون در دومینیکا است که یکی از لوکس ترین هتل‌های برند بین المللی هیلتون در دنیا و نگینی زمردین بر انگشتر صنعت توریسم دومینیکا خواهد بود.

شرکت Tranquility Beach، پیمانکار ساخت این مجموعه بی نظیر در دومینیکا و یکی از سازندگان برتر منطقه در صنعت ساخت هتل‌های مجلل می‌باشد. همکاری شرکت کنکاش با شرکت Tranquility Beach یک همکاری نزدیک و بسیار سازنده، به صورت نمایندگی رسمی فروش سهام این مجموعه است. شرکت کنکاش روند ساخت مجموعه هیلتون در دومینیکا را از نزدیک زیر نظر دارد و به‌طور مستمر ویدئوهایی از آخرین روند ساخت و پیشرفت پروژه تهیه می‌کند و در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد تا با دیدن پیشرفت چشمگیر در روند ساخت و ساز این مجموعه لوکس با اطمینان کامل بتوانند، هم یک سرمایه‌گذاری امن و سود آور داشته باشند و هم تابعیت و پاسپورت قدرتمند کشور دومینیکا را بدست آورند و به این ترتیب به دلیل ترس و عدم اطمینان از سرنوشت سرمایه خود، مجبور به انتخاب روش های پرداخت بلاعوض به صورت اهدا به دولت دومینیکا نباشند.

خدمات کنکاش برای خریدوفروش سهام هتل هیلتون دومینیکا

اگر مشتاق دریافت اطلاعات بیشتری درباره اخذ پاسپورت دوم هستید، خوب است بدانید که متقاضیان اخذ تابعیت در کشور دومینیکا می‌توانند سهام‌دار و در نتیجه مالک بخشی از این پروژه زیبا باشند، با این سرمایه‌گذاری در پروژه مورد تأیید دولت می‌توانند برای اخذ پاسپورت درخواست دهند، بعد از ۳ سال مجاز هستند تا سهام خود را بفروشند و بعد از ۵ سال هم امکان فروش سهام به متقاضی بعدی اخذ تابعیت در دومینیکا را دارند.

در همین راستا، شرکت کنکاش علاوه بر راهنمایی متقاضیان جهت خرید سهام و شروع پروسه اخذ پاسپورت دومینیکا، در فروش سهام نیز کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید با خیال راحت در یک پروژه نامدار و معتبر که توسط دولت دومینیکا معرفی شده سرمایه‌گذاری کنید. برای اطمینان خاطر متقاضیان عزیز، پروژه هتل هیلتون دومینیکا توسط شرکت کنکاش از میان همه پروژه‌های موجود این کشور برای سرمایه‌گذاری پرسود انتخاب شده است. به‌این‌ترتیب، هم‌وطنان عزیز هم می‌توانند شهروندی و پاسپورت قدرتمند کشور دومینیکا را به‌دست آورند، هم سرمایه خود را حفظ کنند و هم در نهایت از سود سهام و مزایای عضویت طلایی مجموعه هتل هیلتون در سراسر دنیا لذت ببرید.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

سؤالات متداول

برای اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون نیازی به حضور در این کشور است؟

خیر، به هیچ وجه نیازی به حضور متقاضی در دومینیکا نیست. تمامی کارهای قانونی اخذ پاسپورت توسط نماینده قانونی پیگیری خواهد شد.

آیا شرکت‌کنندگان در این برنامه نیاز به پرداخت مالیات دارند؟

خیر بر اساس اعلام رسمی دولت دومینیکا، سرمایه‌گذاران به مدت ده سال از مالیات معاف هستند.

اخذ پاسپورت دومینیکا نیاز به مدرک زبان دارد؟

خیر خوشبختانه هیچ‌کدام از دو روش سرمایه‌گذاری دومینیکا برای اخذ پاسپورت نیازی به ارائه مدارک زبان مانند تافل یا آیلتس ندارد.

درصورتی‌که متقاضی موفق به دریافت پاسپورت شود، چه کسانی را می‌تواند همراه خودش ببرد؟

علاوه بر سرمایه‌گذار، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می‌توانند از خدمات اخذ پاسپورت دوم بهره‌مند شوند.

آیا برای تمدید پاسپورت باید به این کشور سفر کرد؟

خیر پروسه تمدید پاسپورت هم مانند پروسه سرمایه‌گذاری نیازی به حضور متقاضی ندارد و از طریق شرکت کنکاش انجام می‌شود. شما هر زمان که تمایل داشتید می‌توانید آزادانه به دومینیکا و دیگر کشورها سفر کنید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *