سفر به ژاپن با پاسپورت دومینیکا

5/5 - (2 امتیاز)

دومینیکا جزیره‌ای زیبا در شرق دریای کارائیب است که نامی آشنا برای متقاضیان اخذ پاسپورت دوم محسوب می‌شود. مزایای پاسپورت دومینیکا در چند سال گذشته آن را به گزینه‌ای عالی برای ایرانیان علاقه‌مند به اخذ پاسپورت دوم تبدیل کرده است. برنامه اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا در سال ۲۰۲۲ به‌عنوان بهترین و محبوب‌ترین برنامه شهروندی اقتصادی انتخاب شده که اعتبار بالای پاسپورت این کشور را می‌توان یکی از مهمترین دلایل این انتخاب دانست. 

ژاپن یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای جهان است که سنت‌های هزاران ساله خود را در این تغییرات حفظ کرده و جذابیت‌های زیادی برای گردشگران دارد. حالا می‌خواهیم در این مقاله امکان سفر به ژاپن با پاسپورت دومینیکا را بررسی کنیم. اگر می‌خواهید بدانید شرایط سفر به ژاپن با پاسپورت دومینیکا چیست و آیا برای سفر به ژاپن نیاز به اخذ ویزا دارید، ادامه مطلب مفصل درباره این موضوع صحبت می‌کنیم.

کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا در سال ۲۰۲۲

دارندگان شهروندی دومینیکا می‌توانند از پاسپورت خود برای سهولت بیشتر در سفرهای خارجی استفاده کنند. پاسپورت دومینیکا در سال ۲۰۲۲ در جایگاه ۳۲ جهان قرار گرفته و طبق آخرین تغییرات، شهروندان دومینیکا امکان سفر بدون ویزا به بیش از ۱۴۴ کشور را دارند! جدای از کشورهایی که سفر به آنها با پاسپورت دومینیکا کاملا ویزا فری است، برای تعدادی از کشورها هم با اخذ ویزای آنلاین کار شما راه می‌افتد و نیاز به حضور در سفارت ندارید. به عنوان مثال، سفر به استرالیا با پاسپورت دومینیکا از همین نوع است. شهروندان دومینیکا از طریق ویزای آنلاین برای اخذ ویزای استرالیا اقدام می‌کنند و می‌توانند بین ۳ ماه تا ۱۲ ماه در استرالیا بمانند!

قدرت پاسپورت دومینیکا بیش از پیش اهمیت برنامه اخذ شهروندی اقتصادی دومینیکا را نشان می‌دهد. شهروندان دومینیکا می‌توانند بدون ویزا به کل کشورهای حوزه شنگن، کشورهای بریتانیا، روسیه، چین، هنگ کنگ، اندونزی، مالزی، سنگاپور، فیلیپین و کشورهای زیاد دیگری سفر کنند. این تعداد اصلا قابل مقایسه با سفر بدون ویزا با پاسپورت ایرانی نیست. شما با پاسپورت ایرانی فقط می‌توانید به ۴۱ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید و برای ۱۸۸ کشور دیگر به اخذ ویزا نیاز دارید. در حالی که سفر به انگلستان با پاسپورت دومینیکا مانند سفر به ترکیه با پاسپورت ایرانی است. شهروندان دومینیکا می‌توانند ۱۸۰ روز یا ۶ ماه از سال را در انگلستان بدون نیاز به اخذ ویزا بمانند.  

همانطور که می‌بینید، اسم ژاپن در لیست کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا نیست. حالا باید دید سفر به ژاپن با پاسپورت دومینیکا چگونه امکان‌پذیر است!  

شرایط سفر به ژاپن با پاسپورت دومینیکا

شهروندان دومینیکا قبل از ورود به ژاپن نیاز به ویزا دارند و اخذ ویزای توریستی ژاپن برای شهروندان دومینیکا الزامی است. به عبارت دیگر، سفر به ژاپن با پاسپورت دومینیکا نیاز به اخذ ویزا دارد و بدون ویزا نمی‌توانید به این کشور فوق‌العاده جذاب آسیای شرقی سفر کنید. با این حال، اخذ ویزای توریستی ژاپن با پاسپورت دومینیکا به دلیل اعتبار بالای پاسپورت این کشور، بسیار آسان و دست‌یافتنی است.

سوال بسیار متداول ایرانیان درباره شرایط سفر آنها به ژاپن با پاسپورت دومینیکا است. آیا ایرانیان می‌توانند از طریق پاسپورت دومینیکا برای سفر به ژاپن اقدام کنند؟ باید بگوییم بله می‌توانند. کشور دومینیکا تابعیت مضاعف را قبول دارد و ایرانیان می‌توانند به راحتی از طریق پرداخت سرمایه به ارزش مشخض برای شهروندی دومینیکا اقدام کنند. اخذ ویزای ژاپن در این شرایط بسیار آسان می‌شود و معمولا کسانی که تابعیت مضاعف دارند، مشکلی برای اخذ ویزای توریستی ژاپن نخواهند داشت.

مدت زمان سفر به ژاپن با پاسپورت دومینیکا

شهروندان دومینیکا می‌توانند با اخذ ویزای توریستی ژاپن حداکثر ۳۰ روز در این کشور جذاب اقامت داشته باشند. از طرف دیگر، مدت زمان اعتبار ویزای توریستی ژاپن فقط ۹۰ روز است و شما باید در طول این مدت به ژاپن سفر کنید.

اخذ ویزای توریستی ژاپن با پاسپورت دومینیکا چند مرحله ساده و مشخص دارد که در زیر می‌بینید:

  • مراجعه به نزدیک‌ترین سفارت ژاپن
  • پر کردن فرم درخواست ویزای ژاپن
  • ارائه مدارک مورد نیاز به همراه پاسپورت
  • تایید درخواست و اطلاع رسانی از طریق ایمیل
  • تحویل پاسپورت از سفارت ژاپن

بعد از اینکه ویزای توریستی ژاپن را دریافت کردید، باید در مدت زمان اعتبار ویزا (۳ ماه) به ژاپن سفر کنید.

نحوه اخذ پاسپورت دومینیکا برای ایرانیان

مزایای اخذ پاسپورت قدرتمند ایرانیان زیادی را در سال‌های گذشته به اخذ پاسپورت دوم ترغیب کرده است. اگر در این زمینه جست و جو کرده باشید، حتما دیده‌اید که برنامه شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری محبوب‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین برنامه شهروندی اقتصادی در سراسر جهان است. به همین دلیل است که هر جا درباره شهروندی و پاسپورت دوم صحبت می‌شود، همیشه اسم کشور دومینیکا در میان کشورهای پیشنهادی برای ایرانیان قرار می‌گیرد. حالا باید دید ایرانیان از چه طریق می‌توانند شهروند دومینیکا شوند و پاسپورت دوم دومینیکا را دریافت کنند.

برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا ۲ روش برای اخذ پاسپورت این کشور پیش روی علاقه‌مندان به پاسپورت دومینیکا گذاشته است:

  • کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

متقاضیان با کمک به دولت دومینیکا به مبلغ ۱۰۰ هزار دلار آمریکا پاسپورت دومینیکا را دریافت می‌کنند.

  • سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تایید دولت دومینیکا

متقاضیان با سرمایه‌گذاری در یکی از پروژه‌های مورد تایید دولت به مبلغ حداقل ۲۲۰ هزار دلار آمریکا پاسپورت دومینیکا را دریافت می‌کنند.

شرایط و مزایای هر کدام از این برنامه‌ها متفاوت است و مشاوران تیم کنکاش می‌توانند به سوالات بیشتر شما در این زمینه پاسخ بدهند. با این وجود، متقاضیان می‌توانند در هر ۲ روش برای اعضای خانواده و حتی والدین خود درخواست شهروندی و پاسپورت دومینیکا را بدهند. چه چیزی از این بهتر که به همراه خانواده این پاسپورت قدرتمند را دریافت کنید؟

کلام آخر

تجربه سفر با پاسپورت دومینیکا اصلا قابل مقایسه با محدودیت‌های پاسپورت ایرانی نیست. اعتبار بالای این پاسپورت باعث شده که شهروندان دومینیکا بتوانند به کشورهای زیادی بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کنند. امکانی که با پاسپورت ایرانی کاملا دور از تصور است!

روش اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات، گزینه‌ای عالی و آینده‌دار برای سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به اخذ پاسپورت دوم است. به ویژه اینکه دولت دومینیکا مزایای زیادی از جمله عدم نیاز به پرداخت مالیات را برای سرمایه‌گذاران در نظر گرفته تا آنها با خیال راحت‌تری در این کشور سرمایه‌گذاری کنند.

 پروژه هتل هیلتون دومینیکا یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌های سرمایه‌گذاری در دومینیکا است که شرکت کنکاش نماینده فروش سهام این هتل معروف در ایران است. برای سوالات بیشتر درباره این پروژه و اخذ پاسپورت دوم از این طریق با مشاوران تیم کنکاش تماس بگیرید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *