افزایش هزینه پاسپورت ترکیه

افزایش هزینه پاسپورت ترکیه، همچنان دومینیکا بهترین انتخاب است!


5/5 - (1 امتیاز)

پارلمان ترکیه بالاخره درباره قانون سرمایه‌گذاری که مدت‌ها درباره‌اش صحبت می‌کرد، تصمیم قاطعی گرفت. قانون جدیدی که وارد پارلمان شده و اخبار تکمیلی آن در روزهای آینده به‌صورت رسمی منتشر خواهد شد، حداقل سرمایه‌گذاری در ترکیه برای املاک را حداقل ۴۰۰ هزار دلار آمریکا تعیین کرده است. این قانون در حالی تصویب می‌شود که پاسپورت و شهروندی ترکیه تقریباً هیچ مزایایی در اختیار سرمایه‌گذار قرار نمی‌دهد و از آن سو کشور زیبایی مانند دومینیکا با ۱۰۰ هزار دلار سرمایه‌گذاری، بدون شرط حضور پاسپورت این کشور را با مزایایی از جمله سفر آزادانه به ‌۱۴۰ کشور در سرتاسر دنیا بدون دردسر اخذ ویزا در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد.

حدس می‌زنیم احتمالا سؤال‌های بسیاری برایتان پیش‌آمده، پس بگذارید با جزئیات بیشتری درباره اخبار داغ سرمایه‌گذاری در ترکیه صحبت کنیم.

چرا سرمایه‌گذاری در ترکیه بزرگ‌ترین اشتباه ایرانیان است؟

ترکیه یکی از کشورهای همسایه ایران است که در فرهنگ، سنت و دین شباهت بسیاری به ما دارد. زیبایی‌های طبیعی، دسترسی به سه دریای مهم، جاذبه‌های توریستی و سایت‌های تاریخی و گردشگری این کشور باعث شده تا همیشه ترکیه پای ثابت مسافرت‌های ما باشد. از طرف دیگر سفر توریستی به این کشور برای ایرانیان نیازی به اخذ ویزا ندارد، در نتیجه با خیال راحت می‌توان به ترکیه سفر کرد.

همه این موارد در کنار هم باعث شده تا سرمایه‌گذاری و خرید ملک در ترکیه باب شود و متقاضیان ایرانی بتوانند از این طریق پاسپورت ترکیه را به‌عنوان پاسپورت دوم دریافت کند. حالا طبق اخبار داغی که در رسانه‌های ترکیه مطرح شده، پارلمان این کشور حداقل هزینه سرمایه‌گذاری در املاک ترکیه را مبلغ ۲۵۰ هزار دلار آمریکا تعیین کرده است. با این هزینه متقاضی می‌تواند برای شهروندی یا همان citizenship ترکیه درخواست دهد.

حالا یک سؤال مهم، وقتی برای چنین برنامه‌ای درخواست می‌دهید، انتظار پاسپورتی را دارید که مزایای بسیاری در اختیارتان بگذارد، اما آیا واقعا چنین است؟

ترکیه عضو کشورهای حوزه شنگن نیست، پس در نتیجه با پاسپورت این کشور دقیقا مانند پاسپورت ایران دردسر اخذ ویزای شنگن برای سفر به این حوزه را دارید.

با پاسپورت ترکیه امکان سفر آزاد به دو کشور مهم آمریکا شمالی یعنی کانادا و ایالات متحده را ندارید و برای سفر به نیوزلند و استرالیا هم باید درخواست ویزا کنید.

در آن‌سوی میدان اگر برای درخواست پاسپورت دوم، کشوری با امکانات بهتر و قیمت پایین‌تر به شما پیشنهاد دهیم، چه فکر می‌کنید؟

مزایای بی‌شمار و قیمت کمتر در پروسه اخذ پاسپورت دومینیکا

کشور زیبای دومینیکا در دریای کارائیب یکی از زیباترین، بکرترین و چشم‌نوازترین جزایر دنیا با مناظری دلنشین و رویایی است. این کشور بی‌نظیر در حال حاضر بر اساس دو نوع سرمایه‌گذاری، پاسپورت دومینیکا را به‌عنوان پاسپورت دوم در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

روش اول سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تایید دولت مانند پروژه هتل هیلتون دومینیکا است. حداقل سرمایه‌گذاری در این پروژه مبلغ ۲۲۰ هزار دلار آمریکا است.

روش دوم کمک ۱۰۰ هزاردلاری بلاعوض است تا متقاضی مجاز به درخواست پاسپورت دومینیکا باشد.

در این برنامه شما نیازی به ترک ایران یا محل کارتان ندارید و می‌توانید از طریق نماینده قانونی دولت دومینیکا درخواست دهید. خانواده و همسر شما نیز در این برنامه سرمایه‌گذاری با شما همراه و هم‌سفر هستند. با پاسپورت دومینیکا می‌توانید به ۱۴۰ کشور دنیا بدون دغدغه اخذ ویزا سفر کنید. حتی مجاز به راه‌اندازی تجارت و بیزینس با هلدینگ‌های بزرگ آمریکایی هستند تا در آینده کسب‌وکارتان را در ایالات متحده یا کانادا ادامه دهید. برای تحصیل در بهترین کشورهای دنیا می‌توانید درخواست دهید و تمامی این مزایا در جزیره دومینیکا با مبلغی کمتر از آنچه دولت ترکیه تصویب خواهد کرد، در اختیارتان قرار می‌گیرد.

با این حساب پیشنهاد می‌کنیم به‌صورت جدی درباره اخذ پاسپورت دومینیکا به‌عنوان پاسپورت دوم فکر کنید و برای بررسی شرایط و مدارکتان با تیم کنکاش در ارتباط باشید.

سؤالات متداول

آیا با پاسپورت ترکیه می‌توان در کشورهای اروپایی مشغول کار یا تحصیل شد؟

با پاسپورت ترکیه شرایط تحصیل یا کار در اروپا همچنان مانند گذشته یعنی بدون این پاسپورت خواهد بود.

مدت زمان اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق دو روش معرفی شده در مقاله چند وقت است؟

پروسه اخذ شهروندی چند ماه است و نیازی به حضور متقاضی ندارد. در مقاله درباره برنامه محبوب اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا چه می‌دانید؟ دربارۀ جزئیات بیشتر صحبت کردیم.

آیا با پاسپورت دومینیکا می‌توان به اروپا یا کشورهای شنگن سفر کرد؟

بله با پاسپورت دومینیکا می‌توانید به تمامی کشورهای عضو شنگن سفر کنید.

آیا در پروسه اخذ شهروندی دومینیکا باید مبلغ دیگری هم پرداخت شود؟

بله مبلغی که در مقاله اشاره کردیم، برای سرمایه‌گذاری است. متقاضی اخذ پاسپورت دومینیکا باید برای ادامه مسیر، هزینه‌های سفارت و بررسی پرونده همسر و فرزندانش را نیز در نظر بگیرد. اطلاعات بیشتر را می‌توانید در مقاله قیمت و اخذ پاسپورت رسمی دومینیکا مطالعه کنید.

آیا اخذ پاسپورت دومینیکا نیاز به مدرک زبان دارد؟

خیر اگرچه زبان رایج در دومینیکا انگلیسی است ولی کاربران نیازی به اخذ مدارکی مانند آیلتس یا تافل ندارند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *