مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برنامه استانی کبک

مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا از طریق کبک برای مدیران، سرمایه داران، سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل است. متقاضیان با داشتن تجربیات مدیریتی و تجاری چه در بخش خصوصی و چه دولتی قادر به اقدام در این گروه هستند. مهاجران سرمایه گذار از طریق استان کبک و یا هر استان دیگر، طبق قانون اساسی کانادا، که حق حرکت و زندگی در هر نقطه از کشور را به شهروندان اعطا کرده است، قادر خواهند بود در هر نقطه از کشور آزادانه زندگی کنند.

مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا از طریق کبک برای مدیران، سرمایه داران، سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل است. متقاضیان با داشتن تجربیات مدیریتی و  تجاری چه در بخش خصوصی و چه دولتی قادر به اقدام در این گروه هستند. مهاجران سرمایه گذار از طریق استان کبک و یا هر استان دیگر، طبق قانون اساسی کانادا، که حق حرکت و زندگی در هر نقطه از کشور را به شهروندان  اعطا کرده است، قادر خواهند بود در هر نقطه از کشور آزادانه زندگی کنند. 

 متقاضی مهاجرت سرمایه گذاری استان کبک باید واجد شرایط زیر باشد:

  • اثبات داشتن حداقل دارایی به ارزش ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا
  • پرداخت مبلغ ۸۰۰ هزار دلار به خزانه ی دولت به مدت ۵ سال
  • و یا پرداخت بهره بانکی بلاعوض به مبلغ 220,000 دلار کانادا (به جای 800,000 دلار)
  • اثبات منشا ثروت
  • اثبات قانونی بودن کسب و کار و تجربیات فعلی

مزایای مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا:

  • ملزم نبودن به راه‌اندازی کسب‌وکار در کانادا جهت سرمایه دارانی که 220,000 $ بابت دریافت اقامت کانادا  با شرایط تعریف شده پرداخت می نمایند
  • آزادی انتخاب محل زندگی در هر جای کشور بدون پرداخت جریمه
  • سفر به بیش از ۱۷۰ کشور جهان
  • تحصیل در بهترین سیستم آموزشی و دانشگاه های دنیا
  • بهداشت و درمان رایگان

مراحل و زمانبندی احتمالی پروسه کشور کانادا:


کلیه مراحل توضیح داده شده در زیر بر اساس قوانین و تجربیات امروز است و در صورت تغییر در هر کدام شرکت کنکاش مسولیتی در قبال تغییرات ندارد. همچنین زمانبندی ارائه شده تقریبی می باشد.

مراحل
زمانبندی
فاز اول پرونده
قدم اول : ما در کنار مشتریان مان به جمع آوری تمام مدارک مورد نیاز اداره مهاجرت کبک خواهیم پرداخت. ما با بررسی فرم های درخواست و رزومه شما مطمئن می شویم که آن ها دارای استانداردهای مورد نظر اداره مهاجرت کانادا،  هستند. تمام اسناد ارائه داده شده با فرم ها و رزومه شما تطبیق داده می شوند تا فاقد هر گونه تناقض و اشتباهی باشند. هنگامی که تمام اسناد جمع آوری شدند، ما پرونده ای منسجم و قوی تنظیم می کنیم.
قدم دوم: هنگامی که درخواست کامل شد، کل پرونده به واسطه مالی تعیین شده که از آن طریق سرمایه گذاری 800.000 دلار کانادایی انجام خواهد شد ارسال می شود. واسطه مالی پرونده را بررسی کرده و سپس توافق نامه ی سرمایه گذاری را امضا می کنند. پرونده درخواست مهاجرت به کانادا، بدون توافق نامه سرمایه گذاری نمی تواند به اداره مهاجرت کانادا تحویل داده شود.
قدم سوم : این درخواست به نمایندگی از موکل به اداره مهاجرت کبک تحویل داده می شود. مبلغ 15.000 دلار کانادا به عنوان هزینه دولتی در زمان تسلیم پرونده پرداخت می شود.
قدم چهارم : درخواست های ناقص بدون بررسی پس داده می شوند. آن دسته که کامل تلقی می شوند، وارد صف انتظار می شوند و نامه رسید دریافت پرونده، برای متقاضی ارسال می  گردد.
قدم پنجم : یک افسر اداره مهاجرت در خواست را بررسی خواهد کرد تا مطمئن شود که تمام شرایط لازم از جمله حداقل ثروت 1.6 میلیون دلار کانادایی و تجربه ی مدیریت مورد  نیاز، وجود دارند.
ماه اول تا دهم
فاز دوم – مرحله مصاحبه
قدم ششم : برای متقاضیانی که واجد شرایط و ضوابط مطلوب جهت مهاجرت از راه سرمایه گذاری به کبک هستند، قرار یک مصاحبه به همراه همسرشان با یکی از افسران اداره مهاجرت تنظیم می شود. ظرف ده روز کاری از زمان دریافت این نامه، از متقاضیان خواسته می شود تا مدارک و اطلاعات خود را به روز کنند و اگر اطلاعات آنان تغییر کرده است، آن تغییرات را اعمال کنند حتی تغییر شماره تلفن و یا آدرس. ما مطمئن می شویم  تا موکلین درگیر تناقض با پرونده ایی که در ابتدا ارسال کرده اند نشوند. وکلای بومی ما در کبک در روز مصاحبه همراه موکل خواهند بود. جلساتی پیش از مصاحبه مقرر می گردد تا همه سوالات پاسخ داده شود و موکل برای شرکت در مصاحبه کاملا آماده باشد و کاملا با پرونده خود آشنایی داشته باشد .
ماه دهم
فاز سوم – سرمایه گذاری
قدم هفتم : اگر مصاحبه موفقیت آمیز باشد افسر اداره مهاجرت کبک مدرک درخواست انتقال مبلغ 800.000 دلار کانادا ظرف 110 روز را ارسال می کند. ما انتقال پول بین موکل و واسطه مالی را هماهنگ می کنیم تا مطمئن شویم که این مبلغ طی مدت زمان 110 روز منتقل می شود.
ماه دهم تا سیزدهم
فاز چهارم – قبولی رسمی توسط دولت کبک و ارسال درخواست به دولت فدرال
قدم هشتم : هنگامی که سرمایه دریافت شد گواهی منتخب استان کبک (CSQ) برای متقاضی صادر می شود. این گواهی به معنی تایید موکل در سطح استان کبک کانادا است. در این زمان، به منظور آماده کردن درخواست مهاجرت برای ارائه به دولت فدرال کانادا، ما با موکلین مان از نزدیک همکاری می کنیم تا درخواست آنان را از طریق سایت مهاجرت و شهروندیی کانادا (CIC) ارسال نماییم. دولت فدرال، سه وظیفه بر عهده خواهد داشت بک گراند چکینگ، صدور مدیکال و صدور ویزا. معمولا مرحله بک گراند چکینک برای ایرانی ها تا یک سال طول خواهد کشید.
ماه سیزدهم تا بیست و پنجم
فاز پنجم – آزمایشات پزشکی
قدم نهم : بعد از اینکه افسران اداره مهاجرت کانادا پرونده درخواست مهاجرت به کانادا فرد سرمایه دار را بررسی نمایند، برای موکلین نامه مدیکال برای انجام آزمایشات پزشکی صادر می  شود . متقاضی به همراه تمام اعضای خانواده باید معاینه های پزشکی را نزد پزشک تایید شده انجام دهند. ارسال نتیجه آزمایش های پزشکی به صورت محرمانه، به مرکز پزشکی کانادا توسط پزشک مورد نظر در این قدم انجام می گردد.
 هزینه های دولتی به همراه پرونده تکمیل شده به سفارت کانادا ارسال می گردد. دریافت شماره پرونده جدیدی از اداره مهاجرت کانادا و متعاقبا زمان انتظار جهت دریافت برگه های پزشکی است.
ماه بیست و پنجم تا بیست و ششم
فاز ششم – ویزای اقامت دائم
قدم دهم : اگر نتایج معاینات پزشکی مطلوب باشد، متقاضیان نامه رسمی دریافت خواهند کرد که از آنان می خواهد پاسپورت تمامی افراد شامل در پرونده برای دریافت ویزای کانادا ارائه شوند. ویزای کانادا به پاسپورت متقاضیان درج می شود و اجازه می دهد تا متقاضی و افراد خانواده او به عنوان مقیم دائم کانادا، همگی بتوانند به کانادا وارد شوند. این ویزا یکک سال پس از انجام معاینات پزشکی اعتبار دارد و متقاضی و خانواده اش باید تا پیش از آن سر رسید به کانادا برسند. هنگامی که در کانادا متقاضی و همراهانش کارت های اقامت دائم خود را دریافت کردند ، آنگاه می توانند از آن برای مسافرت به کانادا استفاده کنند. ما از نزدیک مراقب هستیم تا برنامه مسافرت موکلانمان تا پیش از تاریخ ابطال ویزا انجام شود. ما در جهت به دست آوردن کارت اقامت دائم ، ارائه راهنمایی لازم در مورد اخذ بیمه سلامت و سایر کارت های مهم برای موکل در جهت اقامت در کانادا به وی کمک می کنیم.
ماه بیست و ششم تا بیست و هفتم


جهت اطلاع از مهاجرت سرمایه گذاری کانادا و سایر برنامه های استانی به برنامه های مهاجرتی مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.


درباره ی کبک بیشتر بخوانید:

دریافت خبرنامه کنکاش از طریق کانال تلگرام عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش