اقامت اروپا

اقامت اروپااخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری از چندین روش امکان پذیر است. با خرید ملک در کشورهای پرتغال و اسپانیا می توان اقامت اروپا را در این کشورها کسب نمود. لطفا توجه فرمایید با اقامت پرتغال تنها می توان در کشور پرتغال ساکن بود و به بقیه حوزه شنگن تنها سفر کرد و با اقامت اسپانیا نیز تنها می توان در اسپانیا ساکن بود و به دیگر کشورهای شنگن سفر کرد.

 روش های ممکن برای اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک

اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک به ارزش دو میلیون یورو در قبرس و اخذ پاسپورت قبرس

اخذ پاسپورت قبرس و اقامت قبرس، بهترین و سریعترین روش به منظور اخذ اقامت اروپا است.  از زمان باز شدن درب های اروپا به روی قبرس،  این کشور نیز دروازه ای برای سرمایه گذاران خارجی جهت مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری در قبرس و ورود به اتحادیه اروپا محسوب می شود.

با توجه به برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری این کشور، قبرس صدور پاسپورت و شهروندی  را ظرف مدت حداکثر 6 ماه تضمین کرده است. زمانبندی کوتاه، این برنامه را در زمره ی برنامه های جذاب و قابل توجه قرار داده است. نکته قابل توجه این برنامه، آزادی در جا به جایی بین اتحادیه اروپا است. دارندگان پاسپورت این کشور اروپایی می توانند به صورت آزادانه در هر قسمتی از اتحادیه اروپا زندگی و یا کار کنند. ضمناً از دریافت ویزا برای ورود به بسیاری کشورهای دنیا از جمله کانادا نیز معاف هستند.اخذ اقامت قبرس برای اتباع غیر اروپایی از طریق خرید ملک به ارزش 300,000 یورو

با خرید ملک به ارزش 300,000 یورو و ایجاد سپرده بلند مدت در یکی از بانکهای قبرس به مبلغ 30,000 یورو به مدت 3 سال، اقامت دائم صادر می شود که در سال ششم می توان درخواست شهروندی و دریافت پاسپورت کرد.این روش سریع جدید مخصوص اتباع غیر اروپایی است که تمایل دارند از طریق سرمایه گذاری در قبرس، اقامت این کشور اروپایی را دریافت کنند.


شرایط سرمایه گذاری

متقاضی باید تاییدیه ای از یک موسسه مالی در قبرس بگیرد که بیان کند حداقل مبلغ سی هزار یورو در حساب بانکی دارد که برای حداقل سه سال بلاک خواهد شد. ضمناً باید ثابت شود که این مبلغ از خارج به قبرس منتقل شده است.

متقاضی باید ثابت کند که یک درآمد امن سالیانه به مبلغ حداقل سی هزار یورو در اختیار دارد. درآمد سالیانه نیز به ازای هر عضو خانواده پنج هزار یورو و به ازای هر یک از والدین وابسته متقاضی اصلی و یا والدین همسر متقاضی هشت هزار یورو افزایش می یابد. منبع این درآمد باید خارج از قبرس باشد، مثلاً حقوق استخدام در خارج از قبرس، مستمری، سود سهام، سپرده های ثابت و درآمد اجاره. درآمد همسر متقاضی نیز ممکن است جزء درآمد سالیانه متقاضی حساب شود.

به همراه درخواست، متقاضی باید سند مالکیت یا قرارداد خرید ملک به نام خود و یا همسر به اداره مهاجرت قبرس ارسال کند که نشان دهد متقاضی  یک منزل با حداقل ارزش سیصد هزار یورو خریداری کرده است. حداقل دویست هزار یورو از مبلغ باید زمان خریدپرداخت شده باشد و رسید این پرداخت ارائه شود. پرداخت کامل مبلغ این ملک باید به یک حساب بانکی یا موسسه مالی در قبرس واریز شده باشد. این مبالغ باید از خارج از قبرس منتقل شده باشند.

خرید ملک می تواند به نام یک شرکت نیز باشد که در قبرس، یا یک کشور عضو اتحادیه اروپا ثبت شده باشد، به شرط اینکه این شرکت به نام متقاضی یا به نام متقاضی و همسرش ثبت شده باشد و آنها تنها سهامداران یا مالکین ذینفع این شرکت باشند.

متقاضی می‌تواند یک یا دو واحد مسکونی (آپارتمان یا خانه) خریداری کند که املاک می توانند مستقل باشند یا یک واحد مسکونی و یک مغازه به مساحت حداکثر ۱۰۰ متر مربع یا یک واحد مسکونی و یک دفتر کار به مساحت حداکثر ۲۵۰ متر مربع.


شرایط اخذ پاسپورت قبرس و اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری:

  با خرید ملک به ارزش 2,000,000 یورو  و نگهداری آن به مدت 3 سال ابتدا اقامت موقت و طی 6 ماه پاسپورت صادر می شود.


اخذ اقامت اروپا از طریق خرید اوراق قرضه در مالتا

از طریق خرید 250000 یورو اوراق قرضه دولتی و داشتن آدرس به مدت پنج سال می توان اقامت دائم مالتا را تنها در چند ماه به دست آورد. نیازی به حضور فیزیکی و یا دانش زبان نمی باشد و این اقامت دائم و مادام العمر و بسیار سریع و ارزان می باشد.


شرایط درخواست برای اقامت دائم مالتا:

      -متقاضی اصلی برای اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری باید حداقل 18 سال سن داشته باشد. وابسته های واجد شرایط شامل همسر، فرزندان، والدین و پدربزرگ و مادربزرگ  می توانند به همراه متقاضی اصلی درخواست بدهند.
     -دولت مالتا متعهد است تا در زمینه ی بررسی پرونده بالاترین استانداردها را به کار گیرد تا بتواند متقاضیان شایسته و خوش نام را برای درخواست اقامت انتخاب کند. متقاضیان باید گواهی عدم سوء پیشینه که توسط دادگاه بین المللی، اینترپل و یا دیگر مقامات قضایی تایید شود را ارائه دهند.


برای واجد شرایط شناخته شدن برای برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، شخص سرمایه گذار باید در اقتصاد کشور سرمایه گذاری کرده و هزینه های دولتی را پرداخت کند، علاوه بر آنها باید حداقل 500,000 یورو اندوخته نقدی یا حداقل 100,000 یورو درآمد سالیانه داشته باشد.

طبق قوانین جدید برنامه اقام مالتا، نیازی نیست که متقاضیان زیر 14 سال سن تحت پروسه بررسی صحت اطلاعات و بررسی پیشینه قرار بگیرند (سابقا فقط برای متقاضیان زیر 12 این معافیت صدق می کرد). همچنین نیازی به دریافت گواهی عدم سوءپیشینه از پلیس مالتا نیز نخواهد بود.

پروسه درخواست اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، می تواند به صورت معمول 3 ماه به طول بیانجامد، و این سرعت عمل به دلیل آژانس جدیدالتاسیس ویزا و اقامت مالتا می باشد.

یکی از شروط مهم در پروسه درخواست اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، فرد باید یک ملکی که مورد تایید دولت است را در منطقه جنوبی کشور، یا در سایر مناطق مشخص شده توسط دولت ابتیاع نماید. برای مثال جزیره Gozo یکی از مناطقی است که توسط دولت کشور مالتا به عنوان مقصد مطلوب برای خرید ملک مشخص شده است. اگر که گزینه خرید ملک توسط فرد سرمایه گذار انتخاب شده باشد، خرید ملکی با ارزش حداقل 320,000 یورو در جنوب کشور، یا ملکی با ارزش  حداقل 270,000 یورو در جزیره Gozo باید صورت پذیرد. ولی اگر فرد متقاضی گزینه اجاره ملک مسکونی را برای خود برگزیده باشد، این برنامه حذقل اجاره 12,000 یورو ماهیانه در جنوب کشور، و 10,000 یورو اجاره ماهیانه در جزیره Gozo در نظر گرفته است.

سابقا اقامت مالتا محدودیت هایی برای دارندگان اقامت دائم مالتا به همراه داشت؛ ولی امروزه، فرد سرمایه گذار و اعضای خانواده او می توانند 12 ماه در سال در مالتا اقامت داشته باشند. در طول پروسه درخواست اخذ اقامت مالتا، فرد سرمایه گذار ملزم است که تنها یک بار، برای گرفتن اثر انگشت و دریافت کارت های اقامت، به مالتا سفر کند ولی شرط حضور فیزیکی برای حفظ حق اقامت در مالتا وجود ندارد.اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک در اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا یکی از بهترین روش ها برای اخذ اقامت در اروپا می باشد. اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 500 هزار یورو در اسپانیا انجام می شود. در ابتدا شما یک اقامت موقت دو ساله دریافت خواهید کرد که از آن پس قابل تمدید است. احتیاجی به زندگی کردن در اسپانیا نیست، تنها باید ملک را در اسپانیا نگاه دارید. اخذ پاسپورت اسپانیا تنها بعد از ده سال و در صورتی که حداقل سالانه 6 ماه را در اسپانیا گذرانده باشید ممکن می باشد. از طریق اخذ اقامت اسپانیا می توانید به کل حوزه شنگن بدون نیاز به ویزا سفر کنید اما تنها در کشور اسپانیا می توانید کار و زندگی کنید.


 •  مزایای مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری:

 • -امکان گرفتن اقامت برای همسر و فرزندان، حتی فرزندان بالای 18 سال در صورتی که وابسته باشند. (در حال تحصیل در دانشگاه)

 • -امکان گرفتن اقامت برای پدر و مادر متقاضی اصلی

 • -سهولت در تمدید و درخواست اقامت دائم اسپانیا پس از 5 سال (برای دریافت اقامت دائم باید سالانه 6 ماه را در اسپانیا گذرانده باشید در غیر این صورت تنها اقامت موقت شما به شرط نگاه داشتن ملک تمدید خواهد شد)

 • -ملزم نبودن به اقامت فیزیکی در این کشور برای حفظ اقامت موقت (ویزای طلایی اسپانیا)شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری:

 • حداقل سن متقاضی 18 سال

 • ارائه مدارک مستند جهت حمایت مالی خانواده در طول اقامت

 • اثبات برخورداری از سلامت کامل جسمی

 • اثبات نداشتن هرگونه سابقه کیفریکشور اسپانیا تابعیت دوگانه را به رسمیت نمی شناسد، و برای شهروندان خود تابعیتی غیر از اسپانیایی در نظر نمی گیرد. بنابراین تابعیت دوم مقیمان غیر بومی اسپانیا کاملا بستگی به قوانین کشور بومی متقاضی در رابطه با تابعیت مضاعف دارد (همانطور که متستحضر هستید، ایران تابعیت مضاعف را به رسمیت نمی شناسد). برای دریافت تابعیت اسپانیا یک ایرانی متقاضی میبایست تابعیت ایرانی خود را در اصل ترک کند، اما خوشبختانه همانند ایران این قانون را اجرایی نکرده اند در نتیجه امکان اخذ تابعیت اسپانیا برای ایرانیان تحت شرایط خاص وجود دارد.اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک در پرتغال


اخذ اقامت اروپا از طریق اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری ( ویزای طلایی پرتغال) با سرمایه گذاری به مبلغ، 280000 یورو، 350,000 یورو، 400000 یورو و یا 500.000 یورو در بخش املاک امکان پذیر است. ویزای طلایی پرتغال را می توان هر دو سال تمدید کرد اما برای هر بار تمدید باید دو هفته در کشور پرتغال بمانید. از طریق اخذ اقامت پرتغال، تنها می توانید در کشور پرتغال زندگی و کار کنید و به دیگر کشورهای عضو شنگن می توانید بدون ویزا سفر کنید. پس از پنج سال می توان اقامت دائم پرتغال را کسب کرد و  برای اخذ پاسپورت پرتغال درخواست داد. چنانچه پاسپورت پرتغال را کسب نمایید و شهروند پرتغال شوید در واقع شهروند کل اتحادیه اروپا خواهید بود و امکان زندگی، کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا را خواهید داشت. به منظور کسب شهروندی کشور پرتغال و متعاقبا شهروندی کل اتحادیه اروپا نیاز است که امتحان زبان پرتغالی بدهید.


نکات کلیدی اخذ اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال): 

 •  سرمایه گذاری به مبلغ حداقل 500,000، 400,000، 350,000  و یا 280,000  یورو نیاز است.

 • به کل خانواده اجازه اقامت داده می شود.

 • نیازی به اقامت طولانی مدت در پرتغال نیست.

 • بعد از پنج سال می توان اقامت دائم پرتغال را بدست آورد.

 • بعد از پنج سال می توان برای شهروندی پرتغال اقدام کرد (پیش تر 6 سال بوده).

 • می توان به کل کشورهای عضو شنگن بدون نیاز به ویزا سفر کرد.نکات جالب در رابطه با برنامه ویزای طلایی پرتغال ( اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری)


 • -برخلاف برخی از برنامه های اقامت و اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری کشورهای اروپایی، الزامی بر اینکه ملک خریداری شده مورد تایید دولت باشد وجود ندارد. معیار اصلی برای برنامه  اخذ اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال)، ارزش املاک و مستغلات می باشد. اکثریت ویزاهای طلایی که توسط دولت پرتغال صادر شده اند برای متقاضیانی بوده است که گزینه خرید ملک را برگزیده اند، که به لطف شرایط بسیار مطلوب برای این نوع سرمایه گذاری،  بیش از 4,800 مورد از درخواست ها برای اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک اقدام کرده اند.


 •        -ملک می تواند مسکونی و یا تجاری (هتل، رستوران و غیره) باشد.  حتی می توان بیش از یک ملک خریداری کرد به شرط اینکه مجموع ارزش املاک به حداقل های تعیین شده توسط برنامه اخذ اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) رسیده و ملک/املاک به مدت 5 سال در مالکیت شخص باقی بمانند. محبوب ترین مناطق برای خرید ملک، از لحاظ سرمایه گذاری، منطقه لیسبون و حومه آن (کشکاش، استوریل)  و جنوب آلگاروه (شهرهای ساحلی واله دو لوبو، ویلامورا، و آلبوفیرا) هستند.

        -با بررسی و تحلیل گزینه های موجود در بازار خدمات مهاجرت جهانی، می توان با اطمینان گفت که برنامه اخذ اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال اخذ اقامت اروپا هستند. برنامه اقامت پرتغال علی الخصوص از نظر هزینه از جذابیت خاصی برای متقاضیان برخوردار است. برای مثال اسپانیا، حداقل 500,000 یورو را برای سرمایه گذاری تعیین کرده است و برای گزینه های بهتر آن به 1 میلیون یورو نیاز می باشد. مقامات پرتغالی انعطاف بالایی در مقابل متقاضیان اخذ ویزای طلایی نشان می دهند، برای مثال تنها دانشی جزیی از زبان پرتغالی، با آزمونی ساده برای واجد الشرایط شناخته شدن متقاضی کفایت می کند و همچنین محدودیت سنی برای متقاضی اصلی و وابستگان او در این برنامه تعریف نشده است.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت اروپا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید. مطالب مرتبط با اقامت اروپا

اقامت پرتغال: بالاترین کیفیت زندگی بهترین کشور ها برای مهاجرت سرمایه گذاری در دنیا گزارش بانک های پرتغال حاکی از افزایش قیمت املاک در پرتغال طی سال های اخیر هستند منطقه آلگاروه پرتغال، ایده آل برای زندگی اقامت پرتغال- چرا پرتغال از نظر قوانین مالیاتی، باید اولین انتخاب برای مهاجران باشد؟ در سال پنجم چه اتفاقی می افتد؟ دارندگان اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) با نفس های حبس شده منتظر هستند. صنعت گردشگری در پرتغال به شدت رو به رشد است سرمایه گذاری در پرتغال بازار املاک پرتغال در رتبه بندی موسسه Henley & Partners برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری پرتغال بالاترین رتبه را به خود اختصاص داد هزینه های خرید ملک در پرتغال - اخذ اقامت پرتغال زندگی در پرتغال پرتغال، بهترین گزینه مالیاتی برای علاقمندان به اخذ اقامت اروپا بر طبق اخبار آنلاین پرتغال، خارجی ها یک چهارم املاک را در پرتغال خریداری می کنند پرتغال: فرصت طلایی برای اخذ اقامت اروپا و خرید ملک 25 دلیل برای خرید ملک و سرمایه گذاری در بازار املاک پرتغال و اخذ اقامت پرتغال اداره مهاجرت پرتغال، تقریبا طی شش ماه صف طولانی درخواست های اخذ ویزای طلایی را برطرف کرده است دولت پرتغال خطاب به منتقدان: برنامه ویزای طلایی ماندنی است سرمایه گذاری در برنامه اخذ اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) در ماه ژوئن 35 درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته افزایش یافته است کشور پرتغال به 25 سال کسری بودجه خود پایان می دهد دولت و اقتصاد پرتغال اقامت اروپا – اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (ویزای طلایی پرتغال) پرتغال قوانین اخذ پاسپورت و شهروندی پرتغال را آسانتر می کند. مدارس بین المللی در پرتغال مشکلات مالیاتی بعضی کشورها و راه حل آن در کشور پرتغال ویزای Tier 1 انگلستان یا ویزای طلایی پرتغال اقامت پرتغال از طریق خرید ملک، میانبری به سوی اخذ پاسپورت اروپا برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک پیش بینی افزایش قیمت املاک در پرتغال در سال 2018 زندگی کم هزینه در دنیای تاریخی پرتغال رونق بازار املاک در پرتغال ادامه دارد - اخذ اقامت پرتقال از طریق خرید ملک کاوش دنیای قدیم در پرتغال فرح بخش بازار املاک و مستغلات در پرتغال همچنان پر رونق است در ماه مارس برنامه ویزای طلایی پرتغال برای اولین بار از مرز صدور 6000 کارت اقامت گذشت ویزای نوع 65A-d پرتغال – بهترین ویزای طلایی در جهان؟ آیا اقامت از روش ثبت شرکت و تمکن مالی برای من مناسب است؟ بخش دوم: ثبت شرکت آیا اقامت از روش تمکن مالی و ثبت شرکت برای من مناسب است؟ بخش اول: تمکن مالی تغییر قانون شهروندی برای فرزندانی که در پرتغال به دنیا می آیند روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال آیا افزایش قیمت در بخش مسکن پرتغال یک حباب است؟ رشد اقتصاد پرتغال در سال 2017 دفتر کنکاش فعالیت خود را در پرتغال آغاز کرد افزایش تعداد خانواده های مقیم در پرتغال پیش بینی تداوم افزایش قیمت ملک پرتغال در سال 2018 هر گلدن ویزا برابر با ورود 3 نفر به پرتغال است ثبت رکوردی جدید در حوزه ی گردشگری برای پرتغال در سال 2017 بازار ملک پرتغال 10 دلیل برای انتخاب پرتغال پرتغال در صدر برنامه های اقامت و تابعیت پرتغال یکی از قدرتمندترین پاسپورت های جهان را در اختیار دارد اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (برنامه گلدن ویزا) - مواردی که باید بدانید هزینه های جانبی خرید ملک در پرتغال مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال اقامت دائم پرتغال و پاسپورت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال نمونه هایی از املاک واقعی قابل خرید در شهرهای مهم پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک شماره ی شناسائی مالیات دهنده و نماینده ی مالیاتی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال اقامت اروپا مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش